Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 02:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: whites classic IDX
PostNapisane: niedziela, 24 lipca 2005, 20:55 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2005, 14:31
Posty: 57
Lokalizacja: gdzieś w głębi Lebuserland
Witajcie!
Poszukuję opinii użytkowników tej maszynki z cewką Blue Max 950. Ile to jest warte i co to potrafi. Będę miał go niedługo do testów, ale wcześniej chciałbym się czegoś dowiedzieć co potrafi. Dziękuję serdecznie za wszelkie informacje!

[ img ]
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 28 lipca 2005, 10:51 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2005, 14:31
Posty: 57
Lokalizacja: gdzieś w głębi Lebuserland
już sam nie wiem czy brak opowiedzi oznacz, że to kicha jest czy jakiś mało popularny model? Czy "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! warto wymienić Smętka na to urządzenie? Tak sobie pomyślałem, że chyba jednak interesują mnie mniejsze rzeczynież smętkowe szukanie wielkich i głęboko pochowanych gabarytów :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 28 lipca 2005, 18:02 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 czerwca 2002, 00:00
Posty: 230
Lokalizacja: Nowy Sącz
Osobiście nie miałem tej wykrywki w rękach, ale zakładając że jest zbliżony parametrami (i zapewnie nieznacznie lepszy) od White's Classic III SL którego miałem to:
+ dyskryminacja, a co za tym idzie możliwość poszukiwanie monetek i innej drobnicy w terenie zaśmieconym będzie bez porównania lepsza niż w Smętku;
+ ergonomika pracy będzie lepsza przy White's-ie;
- zasięgi mogą być trochę słabsze niż w Smętku - w szczególności dla przedmiotów żelaznych;
- zużycie baterii mniejsze ma Smętek.

Swego czasu przymierzałem się to Classic IDX lub IDX PRO, ale potem poszedłem już w wyższą półkę.

Jak nikt więcej się nie wypowie to spóbuj wylistować sobie użytkowników forum w/g wykrywacza, poszukaj tych co mają taki lub bardzo zbliżony wykrywacz i poslij PW z zapytaniem o szczegóły.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 29 lipca 2005, 00:24 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2005, 14:31
Posty: 57
Lokalizacja: gdzieś w głębi Lebuserland
andr_a dziękuję za to info. już chybasię zdecydowałem :) Dyskryminacja rzecz straszliwie przydatna, ergonomia - przy dłuższych wyjazdach również, baterie? - nie ma bulu mam kilka kompletów akumulatorów (do lampy błyskowej) więc nie widzę problemu, żeby nawet co wyjazd ładować nowe :) Kolejny atrybut to wskaźnik metalu, niby nic ale po 6-8 godzinach kopanie nie każdy sygnał chce się kopać :( Najlepsze to to, że będę go mógł sobie najpierw potestować przez około 2 miesiące. A żelazo jakoś przeżyję, najwyżej zamiast z plecakiem będę chodził zreklamóweczką :)
Jeżeli ktoś może coś więcej dopisać zapraszam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL