https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| whites classic IDX https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14721 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | tomix [ niedziela, 24 lipca 2005, 20:55 ] |
| Tytuł: | whites classic IDX |
Witajcie! Poszukuję opinii użytkowników tej maszynki z cewką Blue Max 950. Ile to jest warte i co to potrafi. Będę miał go niedługo do testów, ale wcześniej chciałbym się czegoś dowiedzieć co potrafi. Dziękuję serdecznie za wszelkie informacje! [ img ] [ img ] |
|
| Autor: | tomix [ czwartek, 28 lipca 2005, 10:51 ] |
| Tytuł: | |
już sam nie wiem czy brak opowiedzi oznacz, że to kicha jest czy jakiś mało popularny model? Czy "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! warto wymienić Smętka na to urządzenie? Tak sobie pomyślałem, że chyba jednak interesują mnie mniejsze rzeczynież smętkowe szukanie wielkich i głęboko pochowanych gabarytów :) |
|
| Autor: | andr_a [ czwartek, 28 lipca 2005, 18:02 ] |
| Tytuł: | |
Osobiście nie miałem tej wykrywki w rękach, ale zakładając że jest zbliżony parametrami (i zapewnie nieznacznie lepszy) od White's Classic III SL którego miałem to: + dyskryminacja, a co za tym idzie możliwość poszukiwanie monetek i innej drobnicy w terenie zaśmieconym będzie bez porównania lepsza niż w Smętku; + ergonomika pracy będzie lepsza przy White's-ie; - zasięgi mogą być trochę słabsze niż w Smętku - w szczególności dla przedmiotów żelaznych; - zużycie baterii mniejsze ma Smętek. Swego czasu przymierzałem się to Classic IDX lub IDX PRO, ale potem poszedłem już w wyższą półkę. Jak nikt więcej się nie wypowie to spóbuj wylistować sobie użytkowników forum w/g wykrywacza, poszukaj tych co mają taki lub bardzo zbliżony wykrywacz i poslij PW z zapytaniem o szczegóły. Pozdrawiam |
|
| Autor: | tomix [ piątek, 29 lipca 2005, 00:24 ] |
| Tytuł: | |
andr_a dziękuję za to info. już chybasię zdecydowałem :) Dyskryminacja rzecz straszliwie przydatna, ergonomia - przy dłuższych wyjazdach również, baterie? - nie ma bulu mam kilka kompletów akumulatorów (do lampy błyskowej) więc nie widzę problemu, żeby nawet co wyjazd ładować nowe :) Kolejny atrybut to wskaźnik metalu, niby nic ale po 6-8 godzinach kopanie nie każdy sygnał chce się kopać :( Najlepsze to to, że będę go mógł sobie najpierw potestować przez około 2 miesiące. A żelazo jakoś przeżyję, najwyżej zamiast z plecakiem będę chodził zreklamóweczką :) Jeżeli ktoś może coś więcej dopisać zapraszam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|