Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 11:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przeróbka Rutusa - Ultry na 3 elementy
PostNapisane: niedziela, 24 lipca 2005, 23:34 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2003, 01:00
Posty: 437
Lokalizacja: Kraków
Czy istnieje możliwość przeróbki Ultry na:
- Ultrę 2
- roskładania na 3 części
Jaki byłby koszt tych przeróbek? (każdej z osobna)

Taką wiadomość wysłałem ponad miesiąc temu do Rutusa. Ponieważ nie raczył odpowiedzieć więc zamieszczam ją na forum.
Może zainteresowanych przeróbkami będzie wiecej, a Rutus ruszy się i odpowie.


Ostatnio edytowano czwartek, 29 grudnia 2005, 10:56 przez Jack, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 25 lipca 2005, 09:56 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam !
Odp. z przeprosinami poszła na prv.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 25 lipca 2005, 21:59 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 17:39
Posty: 287
Lokalizacja: Duma podlasia
Witam
A ja z kolegą jestem ciekaw. Czy istnieje taka możliwość na UII jak tak , to na PW proszę :)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 26 lipca 2005, 02:05 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
Witam
O ile się nie mylę, Ultra 2 to odchudzony Solaris więc coś mi się zdaje
że nie jest to najlepsze wyjście, układ Ultry 1 do 2 pewnie się znaczniej różni
i o ile się nie mylę takie wyjście nie jest najlepsze ani dla producenta ani dla kupującego (wysokie koszty ?)
--To była moja taka myśl i pewnie się mylę--
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 26 lipca 2005, 09:13 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
Też uważam, że producent mógłby się oficjalnie wypowiedzieć jedynie na temat istnienia bądź nie takiej możliwości(bez podawania ewentualnych kosztów) na forum- to przecież by nie była krypto reklama. Jedynie to wątpię, czy Rutusowi takie działania by się opłacały od strony marketingowej...Chociaż myślę że chętnych by nie brakowało...

A jak już rozmawiamy o upgrade to ciekawe czy można by model First rozbudować do First+, a przynajmniej przeprogramować mu tryb pracy na 2-tonową, zakładając że obeszło by się bez poważniejszych przeróbek w elektronice...fajnie by było...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 26 lipca 2005, 20:28 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam!
Partyzant ma rację .
pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 29 grudnia 2005, 00:48 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2003, 01:00
Posty: 437
Lokalizacja: Kraków
Choć Ultra to obecnie u mnie wykryka zapasowa, jednak zawsze mnie denerwowały jej gabaryty (długość).
Po sezonie gdy więcej czasu postanowiłem ją przerobić na 3 rozkładane elementy.
W tym miejscu derdecznie dziękuję Rutusowi, który nieodpłatnie przesłał mi tylejki zaciskowe.

A oto efekt ...


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 stycznia 2006, 11:34 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 15 września 2004, 08:20
Posty: 5
Lokalizacja: Łódź
Witam
Przedstawiam mojego Rutusa po drobnych modyfikacjach majacych na celu ograniczenie miejsca zajmowanego przez niego w plecaku:).
Dorabiane elementy spasowane pod srednice rurki (0.1mm na +) dodatkowo przykręcone wkretami M3,5 x 4mm.Konstrukcja po skreceniu sztywna i stabilna a co najważniejsze po rozkręceniu wykrywacz bardziej mobilny.
Pozdrawiam


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL