https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Przeróbka Rutusa - Ultry na 3 elementy https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14728 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Jack [ niedziela, 24 lipca 2005, 23:34 ] |
| Tytuł: | Przeróbka Rutusa - Ultry na 3 elementy |
Czy istnieje możliwość przeróbki Ultry na: - Ultrę 2 - roskładania na 3 części Jaki byłby koszt tych przeróbek? (każdej z osobna) Taką wiadomość wysłałem ponad miesiąc temu do Rutusa. Ponieważ nie raczył odpowiedzieć więc zamieszczam ją na forum. Może zainteresowanych przeróbkami będzie wiecej, a Rutus ruszy się i odpowie. |
|
| Autor: | RUTUS [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 09:56 ] |
| Tytuł: | |
Witam ! Odp. z przeprosinami poszła na prv. |
|
| Autor: | dominss [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 21:59 ] |
| Tytuł: | |
Witam A ja z kolegą jestem ciekaw. Czy istnieje taka możliwość na UII jak tak , to na PW proszę :) Pozdrawiam |
|
| Autor: | Partyzant [ wtorek, 26 lipca 2005, 02:05 ] |
| Tytuł: | |
Witam O ile się nie mylę, Ultra 2 to odchudzony Solaris więc coś mi się zdaje że nie jest to najlepsze wyjście, układ Ultry 1 do 2 pewnie się znaczniej różni i o ile się nie mylę takie wyjście nie jest najlepsze ani dla producenta ani dla kupującego (wysokie koszty ?) --To była moja taka myśl i pewnie się mylę-- Pozdrawiam |
|
| Autor: | Polak [ wtorek, 26 lipca 2005, 09:13 ] |
| Tytuł: | |
Też uważam, że producent mógłby się oficjalnie wypowiedzieć jedynie na temat istnienia bądź nie takiej możliwości(bez podawania ewentualnych kosztów) na forum- to przecież by nie była krypto reklama. Jedynie to wątpię, czy Rutusowi takie działania by się opłacały od strony marketingowej...Chociaż myślę że chętnych by nie brakowało... A jak już rozmawiamy o upgrade to ciekawe czy można by model First rozbudować do First+, a przynajmniej przeprogramować mu tryb pracy na 2-tonową, zakładając że obeszło by się bez poważniejszych przeróbek w elektronice...fajnie by było... |
|
| Autor: | RUTUS [ wtorek, 26 lipca 2005, 20:28 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Partyzant ma rację . pozdrawiam . |
|
| Autor: | Jack [ czwartek, 29 grudnia 2005, 00:48 ] |
| Tytuł: | |
Choć Ultra to obecnie u mnie wykryka zapasowa, jednak zawsze mnie denerwowały jej gabaryty (długość). Po sezonie gdy więcej czasu postanowiłem ją przerobić na 3 rozkładane elementy. W tym miejscu derdecznie dziękuję Rutusowi, który nieodpłatnie przesłał mi tylejki zaciskowe. A oto efekt ... |
|
| Autor: | zadra [ piątek, 6 stycznia 2006, 11:34 ] |
| Tytuł: | |
Witam Przedstawiam mojego Rutusa po drobnych modyfikacjach majacych na celu ograniczenie miejsca zajmowanego przez niego w plecaku:). Dorabiane elementy spasowane pod srednice rurki (0.1mm na +) dodatkowo przykręcone wkretami M3,5 x 4mm.Konstrukcja po skreceniu sztywna i stabilna a co najważniejsze po rozkręceniu wykrywacz bardziej mobilny. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|