https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Przeróbka Rutusa - Ultry na 3 elementy
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14728
Strona 1 z 1

Autor:  Jack [ niedziela, 24 lipca 2005, 23:34 ]
Tytuł:  Przeróbka Rutusa - Ultry na 3 elementy

Czy istnieje możliwość przeróbki Ultry na:
- Ultrę 2
- roskładania na 3 części
Jaki byłby koszt tych przeróbek? (każdej z osobna)

Taką wiadomość wysłałem ponad miesiąc temu do Rutusa. Ponieważ nie raczył odpowiedzieć więc zamieszczam ją na forum.
Może zainteresowanych przeróbkami będzie wiecej, a Rutus ruszy się i odpowie.

Autor:  RUTUS [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 09:56 ]
Tytuł: 

Witam !
Odp. z przeprosinami poszła na prv.

Autor:  dominss [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 21:59 ]
Tytuł: 

Witam
A ja z kolegą jestem ciekaw. Czy istnieje taka możliwość na UII jak tak , to na PW proszę :)
Pozdrawiam

Autor:  Partyzant [ wtorek, 26 lipca 2005, 02:05 ]
Tytuł: 

Witam
O ile się nie mylę, Ultra 2 to odchudzony Solaris więc coś mi się zdaje
że nie jest to najlepsze wyjście, układ Ultry 1 do 2 pewnie się znaczniej różni
i o ile się nie mylę takie wyjście nie jest najlepsze ani dla producenta ani dla kupującego (wysokie koszty ?)
--To była moja taka myśl i pewnie się mylę--
Pozdrawiam

Autor:  Polak [ wtorek, 26 lipca 2005, 09:13 ]
Tytuł: 

Też uważam, że producent mógłby się oficjalnie wypowiedzieć jedynie na temat istnienia bądź nie takiej możliwości(bez podawania ewentualnych kosztów) na forum- to przecież by nie była krypto reklama. Jedynie to wątpię, czy Rutusowi takie działania by się opłacały od strony marketingowej...Chociaż myślę że chętnych by nie brakowało...

A jak już rozmawiamy o upgrade to ciekawe czy można by model First rozbudować do First+, a przynajmniej przeprogramować mu tryb pracy na 2-tonową, zakładając że obeszło by się bez poważniejszych przeróbek w elektronice...fajnie by było...

Autor:  RUTUS [ wtorek, 26 lipca 2005, 20:28 ]
Tytuł: 

Witam!
Partyzant ma rację .
pozdrawiam .

Autor:  Jack [ czwartek, 29 grudnia 2005, 00:48 ]
Tytuł: 

Choć Ultra to obecnie u mnie wykryka zapasowa, jednak zawsze mnie denerwowały jej gabaryty (długość).
Po sezonie gdy więcej czasu postanowiłem ją przerobić na 3 rozkładane elementy.
W tym miejscu derdecznie dziękuję Rutusowi, który nieodpłatnie przesłał mi tylejki zaciskowe.

A oto efekt ...

Autor:  zadra [ piątek, 6 stycznia 2006, 11:34 ]
Tytuł: 

Witam
Przedstawiam mojego Rutusa po drobnych modyfikacjach majacych na celu ograniczenie miejsca zajmowanego przez niego w plecaku:).
Dorabiane elementy spasowane pod srednice rurki (0.1mm na +) dodatkowo przykręcone wkretami M3,5 x 4mm.Konstrukcja po skreceniu sztywna i stabilna a co najważniejsze po rozkręceniu wykrywacz bardziej mobilny.
Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/