https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Jaki najlepszy wykrywacz na plaze?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14761
Strona 1 z 1

Autor:  adamche [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 21:35 ]
Tytuł:  Jaki najlepszy wykrywacz na plaze?

witam,jaki najlepiej wykrywacz na plaze kupic,chce pojezdzic po zachodniej europie po plazach i poszukac euraskow,szukam czegos z wiekszym zasiegiem,moge wydac na wykrywacz do 3500 zl,ale czy jest sens kupowania drogiego??co byscie polecali?dzieki z gory za podpowiedz,jak wroce we wrzesniu z wyprawy to wam napisze jak i co bylo. :n czy :za

Autor:  Matejko [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 22:09 ]
Tytuł: 

Jeśli szukasz czegoś z dużym zasięgiem, to nie zapomnij WIELKIEJ ŁOPATY. :D
A co do wykrywki, to najlepiej kup sobie coś w kształcie piłki plażowej....
Nie będziesz się w "oczy rzucał". :jump :jump :jump

Pozdrawiam Matejko :luv :luv :luv

Autor:  adamche [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 22:18 ]
Tytuł:  Jaki najlepszy wykrywacz na plaze?

dzieki matejko za dobra rade,duzy zasieg mialem na mysli wiekszy niz moj prospector..a czesac plaze zamierzam o swicie gdy nikogo jeszcze nie ma na plazy..zgryzliwy jestes czy mi sie tylko zdaje?? :skromny
no,ale jest ok!

Autor:  Matejko [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 22:23 ]
Tytuł: 

Nie, żeby zaraz zgryźliwy... :nicnie

Piszesz że masz trzy i pół "kafla", i problem....
Chciałbym mieć takie problemy. :D

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo :luv

Kup Quattro MP.

Autor:  andr_a [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 22:50 ]
Tytuł: 

Witaj.
Jeżeli ma to być sprzęt generalnie na plażę to dysponując taką kwotą możesz pokusić się o wykrywacz do poszukiwań pod wodą - będziesz mógł poszerzyć obszar poszukiwań - np.:
Minelab Excalibur http://65.61.168.16/products/detectors/excalibur1000.htm,
White's BeachHunter ID http://www.whiteselectronics.com/beachhunterw.php.

Autor:  Sawa3 [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 22:52 ]
Tytuł: 

Nie przejmuj się adamche ,jak ja się pytałem na forum jaki sobie wykrywacz kupić i że mam do wydania 3500 tysia to takich kretyńskich odpowiedzi
jak Matejki miałem tuzin. Aha , no i takich "problemów jak twój " czy wtedy mój , każdy z tych idiotów sobie życzył.(mówię tu o tych , którzy w podobny
do Matejki sposób pomagają na forum)

Wydaje mi się , że jak potrzebujesz wykrywacz tylko na plażę to w zupełności wystarczy ci jakiś tańszy sprzęt. Chyba że po wakacjach zamierzasz też trochę połazić i poszperać , to może lepiej zainwestować w jakiś lepszy sprzęt.
pozdrawiam

Autor:  Matejko [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 23:17 ]
Tytuł: 

Masz może coś konkretnego na myśli, Sawa ???

Czy tylko tak sobie, poklepałeś po klawiaturze?

No i kogo nazywasz "idiotą"...?
Pytam z czystej ciekawości....

Matejko

Autor:  Hans [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 23:21 ]
Tytuł: 

Jeśli tylko na plażę i na monety to Sovereign wystarczy. Zasięgi duże, dyskryminacja bardzo dobra etc.
Jeśli jednak zamierzasz szukać militariów to Quattro.
Może ktoś się wypowie o Tesoro. NIe znam tych wykrywek ale podobno dają sobie nieźle radę z "kolorkiem".

Autor:  Matejko [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 23:27 ]
Tytuł: 

Sawa3 napisał(a):
Nie przejmuj się adamche ,jak ja się pytałem na forum jaki sobie wykrywacz kupić i że mam do wydania 3500 tysia to takich kretyńskich odpowiedzi
jak Matejki miałem tuzin. Aha , no i takich "problemów jak twój " czy wtedy mój , każdy z tych idiotów sobie życzył.(mówię tu o tych , którzy w podobny
do Matejki sposób pomagają na forum)


Ponawiam pytanie.:

Kogo konkretnie uważasz za "idiotów", Sawa?
Wal śmiało po nickach, nic nie bój.

Matejko

Autor:  Sawa3 [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 23:36 ]
Tytuł: 

Hans napisał(a):
Jeśli tylko na plażę i na monety to Sovereign wystarczy. Zasięgi duże, dyskryminacja bardzo dobra etc.
Jeśli jednak zamierzasz szukać militariów to Quattro.
Może ktoś się wypowie o Tejonach. NIe znam tych wykrywek ale podobno dają sobie nieźle radę z "kolorkiem".




Troszkę znam Quattro ,i z monetkami sobie poradzi bez problemu . Taka uniwersalna maszynka. I monetki i militaria.

Autor:  kawon30 [ wtorek, 26 lipca 2005, 22:16 ]
Tytuł: 

Chodziłem pare dni po plaży z Quatro i kilka spostrzeżeń.Po pierwsze jeżeli chcesz wyciąć zawleczki od piwa to wycinasz jednocześnie monety 50gr i 1zł oraz średniej grubości pierścionki.Po drugie stalowe kapsle od piwa dają bardzo podobne wskazania jak 5zł(dlatego tego zakresu nie wycinałem)-trochę się różni dzwięk w zależności od głębokości kapsla.Poza tym bardzo ładnie łapie nawet bardzo drobniutką biżuterię.
Ale moje zdanie jest takie-jeżeli zamierzasz kupić wykrywacz tylko do plaży to kup tańszy,a efekty mogą być nawet lepsze(bywało tak, że ze smętkiem miałem lepsze efekty niż z Quatro).
A co do sugestii quatro-militaria to moje zdanie jest takie że quatro na stalowe militaria się nie nadaje!!!!!!
Często wskazania na gwoźdź i mały odłamek są identyczne jak na duże żelastwo.
W ogóle chodzenie z tym wykrywaczem po lesie jest mało efektywne.Teoretycznie duży zasięg w praktyce można zdobyć jedynie szorując cewką po samym gruncie.Bywało że chodząc po mchu czy jagodach wskazywał mosiężne łuski jako stal(dopiero po odgarnięciu roślinności było prawidłowe wskazanie).

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/