https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Jaki najlepszy wykrywacz na plaze? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14761 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | adamche [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 21:35 ] |
| Tytuł: | Jaki najlepszy wykrywacz na plaze? |
witam,jaki najlepiej wykrywacz na plaze kupic,chce pojezdzic po zachodniej europie po plazach i poszukac euraskow,szukam czegos z wiekszym zasiegiem,moge wydac na wykrywacz do 3500 zl,ale czy jest sens kupowania drogiego??co byscie polecali?dzieki z gory za podpowiedz,jak wroce we wrzesniu z wyprawy to wam napisze jak i co bylo. :n czy :za |
|
| Autor: | Matejko [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 22:09 ] |
| Tytuł: | |
Jeśli szukasz czegoś z dużym zasięgiem, to nie zapomnij WIELKIEJ ŁOPATY. :D A co do wykrywki, to najlepiej kup sobie coś w kształcie piłki plażowej.... Nie będziesz się w "oczy rzucał". :jump :jump :jump Pozdrawiam Matejko :luv :luv :luv |
|
| Autor: | adamche [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 22:18 ] |
| Tytuł: | Jaki najlepszy wykrywacz na plaze? |
dzieki matejko za dobra rade,duzy zasieg mialem na mysli wiekszy niz moj prospector..a czesac plaze zamierzam o swicie gdy nikogo jeszcze nie ma na plazy..zgryzliwy jestes czy mi sie tylko zdaje?? :skromny no,ale jest ok! |
|
| Autor: | Matejko [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 22:23 ] |
| Tytuł: | |
Nie, żeby zaraz zgryźliwy... :nicnie Piszesz że masz trzy i pół "kafla", i problem.... Chciałbym mieć takie problemy. :D Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo :luv Kup Quattro MP. |
|
| Autor: | andr_a [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 22:50 ] |
| Tytuł: | |
Witaj. Jeżeli ma to być sprzęt generalnie na plażę to dysponując taką kwotą możesz pokusić się o wykrywacz do poszukiwań pod wodą - będziesz mógł poszerzyć obszar poszukiwań - np.: Minelab Excalibur http://65.61.168.16/products/detectors/excalibur1000.htm, White's BeachHunter ID http://www.whiteselectronics.com/beachhunterw.php. |
|
| Autor: | Sawa3 [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 22:52 ] |
| Tytuł: | |
Nie przejmuj się adamche ,jak ja się pytałem na forum jaki sobie wykrywacz kupić i że mam do wydania 3500 tysia to takich kretyńskich odpowiedzi jak Matejki miałem tuzin. Aha , no i takich "problemów jak twój " czy wtedy mój , każdy z tych idiotów sobie życzył.(mówię tu o tych , którzy w podobny do Matejki sposób pomagają na forum) Wydaje mi się , że jak potrzebujesz wykrywacz tylko na plażę to w zupełności wystarczy ci jakiś tańszy sprzęt. Chyba że po wakacjach zamierzasz też trochę połazić i poszperać , to może lepiej zainwestować w jakiś lepszy sprzęt. pozdrawiam |
|
| Autor: | Matejko [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 23:17 ] |
| Tytuł: | |
Masz może coś konkretnego na myśli, Sawa ??? Czy tylko tak sobie, poklepałeś po klawiaturze? No i kogo nazywasz "idiotą"...? Pytam z czystej ciekawości.... Matejko |
|
| Autor: | Hans [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 23:21 ] |
| Tytuł: | |
Jeśli tylko na plażę i na monety to Sovereign wystarczy. Zasięgi duże, dyskryminacja bardzo dobra etc. Jeśli jednak zamierzasz szukać militariów to Quattro. Może ktoś się wypowie o Tesoro. NIe znam tych wykrywek ale podobno dają sobie nieźle radę z "kolorkiem". |
|
| Autor: | Matejko [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 23:27 ] |
| Tytuł: | |
Sawa3 napisał(a): Nie przejmuj się adamche ,jak ja się pytałem na forum jaki sobie wykrywacz kupić i że mam do wydania 3500 tysia to takich kretyńskich odpowiedzi
jak Matejki miałem tuzin. Aha , no i takich "problemów jak twój " czy wtedy mój , każdy z tych idiotów sobie życzył.(mówię tu o tych , którzy w podobny do Matejki sposób pomagają na forum) Ponawiam pytanie.: Kogo konkretnie uważasz za "idiotów", Sawa? Wal śmiało po nickach, nic nie bój. Matejko |
|
| Autor: | Sawa3 [ poniedziałek, 25 lipca 2005, 23:36 ] |
| Tytuł: | |
Hans napisał(a): Jeśli tylko na plażę i na monety to Sovereign wystarczy. Zasięgi duże, dyskryminacja bardzo dobra etc.
Jeśli jednak zamierzasz szukać militariów to Quattro. Może ktoś się wypowie o Tejonach. NIe znam tych wykrywek ale podobno dają sobie nieźle radę z "kolorkiem". Troszkę znam Quattro ,i z monetkami sobie poradzi bez problemu . Taka uniwersalna maszynka. I monetki i militaria. |
|
| Autor: | kawon30 [ wtorek, 26 lipca 2005, 22:16 ] |
| Tytuł: | |
Chodziłem pare dni po plaży z Quatro i kilka spostrzeżeń.Po pierwsze jeżeli chcesz wyciąć zawleczki od piwa to wycinasz jednocześnie monety 50gr i 1zł oraz średniej grubości pierścionki.Po drugie stalowe kapsle od piwa dają bardzo podobne wskazania jak 5zł(dlatego tego zakresu nie wycinałem)-trochę się różni dzwięk w zależności od głębokości kapsla.Poza tym bardzo ładnie łapie nawet bardzo drobniutką biżuterię. Ale moje zdanie jest takie-jeżeli zamierzasz kupić wykrywacz tylko do plaży to kup tańszy,a efekty mogą być nawet lepsze(bywało tak, że ze smętkiem miałem lepsze efekty niż z Quatro). A co do sugestii quatro-militaria to moje zdanie jest takie że quatro na stalowe militaria się nie nadaje!!!!!! Często wskazania na gwoźdź i mały odłamek są identyczne jak na duże żelastwo. W ogóle chodzenie z tym wykrywaczem po lesie jest mało efektywne.Teoretycznie duży zasięg w praktyce można zdobyć jedynie szorując cewką po samym gruncie.Bywało że chodząc po mchu czy jagodach wskazywał mosiężne łuski jako stal(dopiero po odgarnięciu roślinności było prawidłowe wskazanie). |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|