Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 20:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: CZY CEWKA MA COS DO DYSKRYMINACJI?
PostNapisane: poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 17:37 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 21:41
Posty: 157
Pomocy. Mam dwie wykrywki, rozne modele tesoro. Sidewinder i silver u max. W jednym jak wlacze dyskryminacje, to nie dziala wcale, nawet na all metal, ale jak przeloze cewke od drugiego modelu, to dziala wszystko ok. Cewka byla uszkodzona, ale nie wiem co dokladnie, i teraz pytanie do znawcow tematu. Czy "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! to wina cweki?bo na to wyglada, skoro bo wlaczeniu drugiej wszystko jest ok. Za wszelkie info z gory dzieki, acha i czy jest to do zrobienia


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:17 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 21:41
Posty: 157
Zeby bylo smieszniej dziala wlasnie ta od innego modelu, a nie ta co powinna.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:27 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Witam,

Tak, może się tak zdarzyć, że uszkodzona sonda "działa" ale nie wykazuje odpowiednich własności.

Do problemów z sondami, które zasadniczo działają można zaliczyć:

- nadmierna ilość fałszywych sygnałów;
- nadmierne reagowanie na trawę;
- złe działanie funkcji namierzania (przy dobrze działającej dyskryminacji w trybie dyskryminacji ruchowej);
- błędne działanie target ID;
- brak dyskrymiancji;
- brak lub źle działąjące dostrojenie do gruntu.

itp

Wiele z tych proiblemów da się usunąć. Nie zawsze i nie dla każdego rodzaju sondy.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL