https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Który z Minelabów ???
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14855
Strona 1 z 1

Autor:  pol [ piątek, 29 lipca 2005, 17:12 ]
Tytuł:  Który z Minelabów ???

Witam przymierzam sie powoli do zmiany wykrywki i w zwiazku z tym mam małe pytanko, co możecie powiedzieć na temat Musketeera xs pro i Sovereigna XS, który z nich jest lepszy i na co , a takze jak sprawują sie na drobnice i te wieksze rzeczy.Pytam bo musze sie na któryś zdecydować , zwłaszcza , że różnica w cenie jest praktycznie żadna.

Autor:  miś [ piątek, 29 lipca 2005, 18:42 ]
Tytuł: 

witam
ja bym kupił Sovereigna XS
pozdro

Autor:  pol [ piątek, 29 lipca 2005, 20:21 ]
Tytuł: 

miś a możesz coś więcej powiedziec, dlaczego akurat jego, czy jest w czymś lepszy, posiada lepszy parametry
??

Autor:  Ziboli [ piątek, 29 lipca 2005, 21:55 ]
Tytuł: 

trzeba wykorzystać niemoc korektora błędów ortograficznych, chyba akurat poszedł na spoczynek. Widziałem w akcji muszkieterka i Sovereigna XS i choć w porównywalnym czasie była porównywalna ilość podniesionych monetek ( na tym samym poletku) to Sovereign XS miał na koncie więcej maleńkich wręcz filigranowych , z tąd wnosek, że jest bardziej czuły na okruszki .

Autor:  Netcom [ sobota, 30 lipca 2005, 01:34 ]
Tytuł: 

Sovereign ma ładniejszy kolor i bardziej aerodynamiczne kształty. :)

Poza tym am technologię BBS, a Muszkieter tylko 1 częstotliwość,
więc nie ma się nad czym zastanawiać.

Autor:  pol [ sobota, 30 lipca 2005, 14:57 ]
Tytuł: 

Netcom, a możesz cos bliżej napisać o tej technologi BBS

Autor:  Matejko [ sobota, 30 lipca 2005, 19:40 ]
Tytuł: 

Poszperaj też tu...

http://65.61.168.16/products/products.htm

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo

Autor:  pol [ niedziela, 31 lipca 2005, 01:32 ]
Tytuł: 

Dzieki Matejko świetna stronka, na pewno pomoże.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/