Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 19:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Który z Minelabów ???
PostNapisane: piątek, 29 lipca 2005, 17:12 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 16:03
Posty: 246
Lokalizacja: Wrocław \ Gorzów Wielkopolski
Witam przymierzam sie powoli do zmiany wykrywki i w zwiazku z tym mam małe pytanko, co możecie powiedzieć na temat Musketeera xs pro i Sovereigna XS, który z nich jest lepszy i na co , a takze jak sprawują sie na drobnice i te wieksze rzeczy.Pytam bo musze sie na któryś zdecydować , zwłaszcza , że różnica w cenie jest praktycznie żadna.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 29 lipca 2005, 18:42 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 22:30
Posty: 260
witam
ja bym kupił Sovereigna XS
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 29 lipca 2005, 20:21 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 16:03
Posty: 246
Lokalizacja: Wrocław \ Gorzów Wielkopolski
miś a możesz coś więcej powiedziec, dlaczego akurat jego, czy jest w czymś lepszy, posiada lepszy parametry
??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 29 lipca 2005, 21:55 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 31 stycznia 2004, 20:44
Posty: 445
Lokalizacja: Szczecin
trzeba wykorzystać niemoc korektora błędów ortograficznych, chyba akurat poszedł na spoczynek. Widziałem w akcji muszkieterka i Sovereigna XS i choć w porównywalnym czasie była porównywalna ilość podniesionych monetek ( na tym samym poletku) to Sovereign XS miał na koncie więcej maleńkich wręcz filigranowych , z tąd wnosek, że jest bardziej czuły na okruszki .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 30 lipca 2005, 01:34 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): wtorek, 25 lutego 2003, 01:00
Posty: 885
Lokalizacja: Ducatus Pomeraniae
Sovereign ma ładniejszy kolor i bardziej aerodynamiczne kształty. :)

Poza tym am technologię BBS, a Muszkieter tylko 1 częstotliwość,
więc nie ma się nad czym zastanawiać.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 30 lipca 2005, 14:57 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 16:03
Posty: 246
Lokalizacja: Wrocław \ Gorzów Wielkopolski
Netcom, a możesz cos bliżej napisać o tej technologi BBS


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 30 lipca 2005, 19:40 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Poszperaj też tu...

http://65.61.168.16/products/products.htm

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 31 lipca 2005, 01:32 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 16:03
Posty: 246
Lokalizacja: Wrocław \ Gorzów Wielkopolski
Dzieki Matejko świetna stronka, na pewno pomoże.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL