https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

CZY CEWKA MA COS DO DYSKRYMINACJI?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14916
Strona 1 z 1

Autor:  bounty [ poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 17:37 ]
Tytuł:  CZY CEWKA MA COS DO DYSKRYMINACJI?

Pomocy. Mam dwie wykrywki, rozne modele tesoro. Sidewinder i silver u max. W jednym jak wlacze dyskryminacje, to nie dziala wcale, nawet na all metal, ale jak przeloze cewke od drugiego modelu, to dziala wszystko ok. Cewka byla uszkodzona, ale nie wiem co dokladnie, i teraz pytanie do znawcow tematu. Czy "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! to wina cweki?bo na to wyglada, skoro bo wlaczeniu drugiej wszystko jest ok. Za wszelkie info z gory dzieki, acha i czy jest to do zrobienia

Autor:  bounty [ poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:17 ]
Tytuł: 

Zeby bylo smieszniej dziala wlasnie ta od innego modelu, a nie ta co powinna.

Autor:  proscan [ poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:27 ]
Tytuł: 

Witam,

Tak, może się tak zdarzyć, że uszkodzona sonda "działa" ale nie wykazuje odpowiednich własności.

Do problemów z sondami, które zasadniczo działają można zaliczyć:

- nadmierna ilość fałszywych sygnałów;
- nadmierne reagowanie na trawę;
- złe działanie funkcji namierzania (przy dobrze działającej dyskryminacji w trybie dyskryminacji ruchowej);
- błędne działanie target ID;
- brak dyskrymiancji;
- brak lub źle działąjące dostrojenie do gruntu.

itp

Wiele z tych proiblemów da się usunąć. Nie zawsze i nie dla każdego rodzaju sondy.

:pa

proscan

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/