Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 11:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prośba o dobry wykrywacz !!?? ;(
PostNapisane: poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:21 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2005, 00:53
Posty: 74
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie - SoSnOwIeC !! ;]
Witam was drodzy exploratorzy, poszukiwacze skrabów i w ogóle ;) Mam prośbę. Otóż miesiąc temu nabyłem wykrywacz metali na allegro. Z racji tego, że okazał się totalną atrapą i zabawką chińskiej produkcji odsyłam go bo wydałem na niego 485 złotych :wq Dlatego chce się zapytać jakiej marki mi polecacie wykrywacz do poszukiwania militariów z czasów I i II w.ś. bo tylko takowe mnie interesują. Chcę zakupić dobry i tym razem profesjonalny wykrywacz do około 700 złotych ;] Prosze o namiary lub konkretne i pełne nazwy:)

Pozdrawiam serdecznie :)


Ostatnio edytowano poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:30 przez Rambo_666, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:27 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 14:12
Posty: 305
http://www.rutus.com.pl/ultra2.php
Wydaje mi sie, ze to bedzie najlepsze rozwiazanie.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:33 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2005, 00:53
Posty: 74
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie - SoSnOwIeC !! ;]
A słyszałem, że z Jabla też są dobre wykrywacze. Czy z polskich firm jest jeszcze coś interesującego ? Chodzi o taki który jest dobry i na głębokość i ma dosyć dobrą dyskryminację.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:38 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Cytuj:
A słyszałem, że z Jabla też są dobre wykrywacze

Tak są dobre ale to zwykłe PI bez dyskryminacji
Cytuj:
Czy z polskich firm jest jeszcze coś interesującego

Za około 800 zł dostaniesz H-3 legende właściwie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 sierpnia 2005, 07:49 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 19:57
Posty: 341
Lokalizacja: Łódź
Witam

Widzę że nastawiasz się na militaria, kupuj Smentka ,z żadnymi kamieniami nie będziesz miał problemu bo to wykrywacz statyczny, a co do do wykrywaczy działajacych w trybach dynamicznych , a szczególnie tego, co to ma go na myśli Ciacho :zb , to nie wina producenta, że ktoś nie umie obsługiwać sprzętu i nie wie jak działa pokrętło "grunt" . Ja osobiście od paru miesięcy nie kopnąłem żadnego wrednego kamora :za , teraz to już mi one tylko utrudniają kopanie w ziemi.

pzdr.

P.S. Smentek czy Smętek :que , bo nie wiem...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 sierpnia 2005, 09:36 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 czerwca 2002, 00:00
Posty: 230
Lokalizacja: Nowy Sącz
"Smętek" to nazwa nieoficjalna, pochodna od nazwiska twórcy - chyba się pisze przez "ę", a nazwa właściwa to HS3 .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 sierpnia 2005, 10:40 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2005, 15:59
Posty: 34
Ja do jabla nie mam nic. Jeśli kolega zna się trochę na elektronice - czytaj potrafi lutować - to na początek tak jak w moim przypadku jabel nadaje się i to za 100PLN. Widać że chce kopać militarkę więc dyskryminacja na nic się tu nie przyda bo i tak będzie wykopywał wszystko. Jak na początek to jabla polecam.
-----------------
Pozdrawiam
macber


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 sierpnia 2005, 10:55 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
Hmm... ja się już przejechałem na chińskim gównie (model o 1 wcześniejszy niż Twój). Wykrywacz statyczny a na kamienie reagował jak oszalały. Teraz mam Rutusa First, dynamiczny a kamieni PRAWIE nie widzi (widzi jak duży kamień się dotknie cewką).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 sierpnia 2005, 12:02 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2005, 00:53
Posty: 74
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie - SoSnOwIeC !! ;]
No masz racje Kretschmer !! :/ To tania chińska zabawka. Zabuliłem za nią az 5 stów !! :/:/:/ Kurde musze coś kupić no i własnie zaczerpuje porad u was. Na razie najbardziej mnie kręci Rutus First ;] Ale jeszcze zobaczymy, jak co będe jeszcze szukał to dam znać ;] dzięki forumowicze ;)

Pozdrawiam ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 sierpnia 2005, 22:42 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
Powód sprzedaży jest prawdopodobnie banalny- dozbierali więcej kasy i chcą lepszą maszynkę (lepszy zasięg, dyskryminację) - pewnie tej samej firmy. Ja tak miałem, większość moich kolegów również. W tej cenie Rutus oferuje naprawdę dobry sprzęt. Oprócz tego masz smętka - każdy kto kopie miał go conajmniej raz w ręku, sprzęt wart swojej ceny. Od niedawna w tej cenie pojawiły się też wykrywacze firm zza oceanu i zagranicznych w ogóle - warto wczytać się w forum, na pewno coś wybierzesz.

ps. Ciacho- kolejny najazd na Rutusa - przykre.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 sierpnia 2005, 23:04 
Offline
Radkoff Pierwszy Wielki

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 13:44
Posty: 2560
Lokalizacja: Belfast - Ulster Northern Ireland
Ciacho napisał(a):
Jak cie tak 'kreci' to trudno - polecam przed zakupem wypytac sprzedajacych obecnie 4 szt na allegro o powod sprzedazy ;)


Nie wiem co się Cacho tak czepiłeś...
Ja mam RF+ i jak jedziemy w kilka osób na Jure to trzepie tyle samo monetek co reszta. A mają 3 x droższe wykrywki.
Tylko na Rutusie to trzeba się nauczyć pracować - np. słyszeć różnice w dźwiękach na pozór takich samych...
A nie wszystkie zachodnie sprzęty z allegro działają tak do końca prawidłowo - przekonałem sie o tym już kilka razy.

Pozdrawiam!
Radek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 sierpnia 2005, 23:16 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
Przypominam, że kupując nowy sprzęt na zaprzyjaźnioną firmę możesz odzyskać podatek VAT. Będzie tego 18 % przy zwrocie 100% podatku.


pzdr. 111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 sierpnia 2005, 08:22 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 21 lipca 2002, 00:00
Posty: 87
kiedyś na zlocie spiepszył mi się c,scope R-1 wykrywka naprawdę z górnej półki, tej cenowej również, łaziłem z pożyczonym Rutusem first+ i mówiąc szczerze nie czułem szczególnego dyskomfortu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 sierpnia 2005, 10:19 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2005, 15:59
Posty: 34
A ja i tk twiedzę że na początek najlepszy będzie jabel. Być może kolega po kilku wypadach zniechęci się z jakiegoś powodu do exploracji i z drogim sprzętem zostanie. A co do jabelka to zawsze można go przerobić (jesli się nie sprawdzi) na wykrywacz przewodów elektrycznych :-)))

--------------
macber

PS. Na moje to żeby docenić dyskryminację i np dokladne namierzanie trzeba najpierw popracowac bez tych wszystkich dodatków


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 sierpnia 2005, 20:14 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): sobota, 11 czerwca 2005, 10:20
Posty: 35
Lokalizacja: slask
Przepraszam ze sie podlacze, czy ktos probowal zrobic wykrywacz samemu i jakie byly wyniki takiej zabawy?
Pozdrawiam Maciej


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL