https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Prośba o dobry wykrywacz !!?? ;( https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14924 |
Strona 1 z 4 |
| Autor: | Rambo_666 [ poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:21 ] |
| Tytuł: | Prośba o dobry wykrywacz !!?? ;( |
Witam was drodzy exploratorzy, poszukiwacze skrabów i w ogóle ;) Mam prośbę. Otóż miesiąc temu nabyłem wykrywacz metali na allegro. Z racji tego, że okazał się totalną atrapą i zabawką chińskiej produkcji odsyłam go bo wydałem na niego 485 złotych :wq Dlatego chce się zapytać jakiej marki mi polecacie wykrywacz do poszukiwania militariów z czasów I i II w.ś. bo tylko takowe mnie interesują. Chcę zakupić dobry i tym razem profesjonalny wykrywacz do około 700 złotych ;] Prosze o namiary lub konkretne i pełne nazwy:) Pozdrawiam serdecznie :) |
|
| Autor: | pr00f [ poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:27 ] |
| Tytuł: | |
http://www.rutus.com.pl/ultra2.php Wydaje mi sie, ze to bedzie najlepsze rozwiazanie. pozdrawiam |
|
| Autor: | Rambo_666 [ poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:33 ] |
| Tytuł: | |
A słyszałem, że z Jabla też są dobre wykrywacze. Czy z polskich firm jest jeszcze coś interesującego ? Chodzi o taki który jest dobry i na głębokość i ma dosyć dobrą dyskryminację. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Wojtek [ poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 22:38 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: A słyszałem, że z Jabla też są dobre wykrywacze Tak są dobre ale to zwykłe PI bez dyskryminacji Cytuj: Czy z polskich firm jest jeszcze coś interesującego
Za około 800 zł dostaniesz H-3 legende właściwie |
|
| Autor: | Martin [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 07:49 ] |
| Tytuł: | |
Witam Widzę że nastawiasz się na militaria, kupuj Smentka ,z żadnymi kamieniami nie będziesz miał problemu bo to wykrywacz statyczny, a co do do wykrywaczy działajacych w trybach dynamicznych , a szczególnie tego, co to ma go na myśli Ciacho :zb , to nie wina producenta, że ktoś nie umie obsługiwać sprzętu i nie wie jak działa pokrętło "grunt" . Ja osobiście od paru miesięcy nie kopnąłem żadnego wrednego kamora :za , teraz to już mi one tylko utrudniają kopanie w ziemi. pzdr. P.S. Smentek czy Smętek :que , bo nie wiem... |
|
| Autor: | andr_a [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 09:36 ] |
| Tytuł: | |
"Smętek" to nazwa nieoficjalna, pochodna od nazwiska twórcy - chyba się pisze przez "ę", a nazwa właściwa to HS3 . |
|
| Autor: | macber [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 10:40 ] |
| Tytuł: | |
Ja do jabla nie mam nic. Jeśli kolega zna się trochę na elektronice - czytaj potrafi lutować - to na początek tak jak w moim przypadku jabel nadaje się i to za 100PLN. Widać że chce kopać militarkę więc dyskryminacja na nic się tu nie przyda bo i tak będzie wykopywał wszystko. Jak na początek to jabla polecam. ----------------- Pozdrawiam macber |
|
| Autor: | Jarema [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 10:55 ] |
| Tytuł: | |
Hmm... ja się już przejechałem na chińskim gównie (model o 1 wcześniejszy niż Twój). Wykrywacz statyczny a na kamienie reagował jak oszalały. Teraz mam Rutusa First, dynamiczny a kamieni PRAWIE nie widzi (widzi jak duży kamień się dotknie cewką). |
|
| Autor: | Rambo_666 [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 12:02 ] |
| Tytuł: | |
No masz racje Kretschmer !! :/ To tania chińska zabawka. Zabuliłem za nią az 5 stów !! :/:/:/ Kurde musze coś kupić no i własnie zaczerpuje porad u was. Na razie najbardziej mnie kręci Rutus First ;] Ale jeszcze zobaczymy, jak co będe jeszcze szukał to dam znać ;] dzięki forumowicze ;) Pozdrawiam ;) |
|
| Autor: | marcinl [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 22:42 ] |
| Tytuł: | |
Powód sprzedaży jest prawdopodobnie banalny- dozbierali więcej kasy i chcą lepszą maszynkę (lepszy zasięg, dyskryminację) - pewnie tej samej firmy. Ja tak miałem, większość moich kolegów również. W tej cenie Rutus oferuje naprawdę dobry sprzęt. Oprócz tego masz smętka - każdy kto kopie miał go conajmniej raz w ręku, sprzęt wart swojej ceny. Od niedawna w tej cenie pojawiły się też wykrywacze firm zza oceanu i zagranicznych w ogóle - warto wczytać się w forum, na pewno coś wybierzesz. ps. Ciacho- kolejny najazd na Rutusa - przykre. |
|
| Autor: | radkow1 [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 23:04 ] |
| Tytuł: | |
Ciacho napisał(a): Jak cie tak 'kreci' to trudno - polecam przed zakupem wypytac sprzedajacych obecnie 4 szt na allegro o powod sprzedazy ;)
Nie wiem co się Cacho tak czepiłeś... Ja mam RF+ i jak jedziemy w kilka osób na Jure to trzepie tyle samo monetek co reszta. A mają 3 x droższe wykrywki. Tylko na Rutusie to trzeba się nauczyć pracować - np. słyszeć różnice w dźwiękach na pozór takich samych... A nie wszystkie zachodnie sprzęty z allegro działają tak do końca prawidłowo - przekonałem sie o tym już kilka razy. Pozdrawiam! Radek |
|
| Autor: | 111 [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 23:16 ] |
| Tytuł: | |
Przypominam, że kupując nowy sprzęt na zaprzyjaźnioną firmę możesz odzyskać podatek VAT. Będzie tego 18 % przy zwrocie 100% podatku. pzdr. 111 |
|
| Autor: | iglanadon [ środa, 3 sierpnia 2005, 08:22 ] |
| Tytuł: | |
kiedyś na zlocie spiepszył mi się c,scope R-1 wykrywka naprawdę z górnej półki, tej cenowej również, łaziłem z pożyczonym Rutusem first+ i mówiąc szczerze nie czułem szczególnego dyskomfortu |
|
| Autor: | macber [ środa, 3 sierpnia 2005, 10:19 ] |
| Tytuł: | |
A ja i tk twiedzę że na początek najlepszy będzie jabel. Być może kolega po kilku wypadach zniechęci się z jakiegoś powodu do exploracji i z drogim sprzętem zostanie. A co do jabelka to zawsze można go przerobić (jesli się nie sprawdzi) na wykrywacz przewodów elektrycznych :-))) -------------- macber PS. Na moje to żeby docenić dyskryminację i np dokladne namierzanie trzeba najpierw popracowac bez tych wszystkich dodatków |
|
| Autor: | mol [ środa, 3 sierpnia 2005, 20:14 ] |
| Tytuł: | |
Przepraszam ze sie podlacze, czy ktos probowal zrobic wykrywacz samemu i jakie byly wyniki takiej zabawy? Pozdrawiam Maciej |
|
| Strona 1 z 4 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|