https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Ruski wykrywacz https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14932 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Wojtek [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 01:18 ] |
| Tytuł: | Ruski wykrywacz |
[ img ] fajne nie ?? Czy ma ktoś bliższe info o nim ?? |
|
| Autor: | proscan [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 10:28 ] |
| Tytuł: | |
No fajne. Karabol jako wysięgnik, to tylko ruscy mogli wymyśleć. Jak już znadzie się minę to wystarczy nacisnąć na spust i po wszystkim. Teraz już wiem dlaczego przełącznik od namierzania nazywa się Trigger (czyli spust, cyngiel). Brawo Prezes ! Fajne smaczki wynajdujesz :1 proscan |
|
| Autor: | tojatomek [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 11:45 ] |
| Tytuł: | |
Nigdy nie miałem okazji nadepnąć na minę :) ale chyba po strzeleniu w nią z takiej wykrywki wybuchała. A jeśli tak było, to chyba wykrywacz się niszył i człowiek też... Więc jak to działało? |
|
| Autor: | M4r0 [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 13:07 ] |
| Tytuł: | |
To może się zgadzać, bo wykrywacz się nazywał: "za ojczyznę" :jump |
|
| Autor: | Jarema [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 13:13 ] |
| Tytuł: | |
Hehe a ja się dziwię że to karabinu nie wykrywalo:-] A te miny to czasem nie musiały leżeć na powierzchni żeby takie coś je wykryło??:> |
|
| Autor: | M4r0 [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 13:19 ] |
| Tytuł: | |
A mi się zdaję, że one wyskakiwały po wykryciu :jump |
|
| Autor: | konsos [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 13:23 ] |
| Tytuł: | |
A w kieszeni tego dzielnego wojaka pewnie była jedna z 15 baterii i to w dodatku zapasowa do owego wykrywacza. Ale widać tu że racjonalnie wykorzystywano posiadany już sprzęt , w końcu sprzęt dla Rosjan był cenniejszy od samych wojaków , w końcu sprzętu było mniej ;) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|