https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Ruski wykrywacz
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=14932
Strona 1 z 1

Autor:  Wojtek [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 01:18 ]
Tytuł:  Ruski wykrywacz

[ img ]
fajne nie ??
Czy ma ktoś bliższe info o nim ??

Autor:  proscan [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 10:28 ]
Tytuł: 

No fajne.

Karabol jako wysięgnik, to tylko ruscy mogli wymyśleć. Jak już znadzie się minę to wystarczy nacisnąć na spust i po wszystkim.

Teraz już wiem dlaczego przełącznik od namierzania nazywa się Trigger (czyli spust, cyngiel).

Brawo Prezes ! Fajne smaczki wynajdujesz :1

proscan

Autor:  tojatomek [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 11:45 ]
Tytuł: 

Nigdy nie miałem okazji nadepnąć na minę :) ale chyba po strzeleniu w nią z takiej wykrywki wybuchała. A jeśli tak było, to chyba wykrywacz się niszył i człowiek też... Więc jak to działało?

Autor:  M4r0 [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 13:07 ]
Tytuł: 

To może się zgadzać, bo wykrywacz się nazywał: "za ojczyznę" :jump

Autor:  Jarema [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 13:13 ]
Tytuł: 

Hehe a ja się dziwię że to karabinu nie wykrywalo:-]
A te miny to czasem nie musiały leżeć na powierzchni żeby takie coś je wykryło??:>

Autor:  M4r0 [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 13:19 ]
Tytuł: 

A mi się zdaję, że one wyskakiwały po wykryciu :jump

Autor:  konsos [ wtorek, 2 sierpnia 2005, 13:23 ]
Tytuł: 

A w kieszeni tego dzielnego wojaka pewnie była jedna z 15 baterii i to w dodatku zapasowa do owego wykrywacza.
Ale widać tu że racjonalnie wykorzystywano posiadany już sprzęt , w końcu sprzęt dla Rosjan był cenniejszy od samych wojaków , w końcu sprzętu było mniej ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/