Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 11:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: HS-3 cewka
PostNapisane: wtorek, 9 sierpnia 2005, 22:53 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 8 listopada 2004, 12:06
Posty: 137
Lokalizacja: K-staw
Czy ktoś miał może problem z cewka w HS-3 ,rozszczelniła sie i z zamokła .Jak to sie objawia?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 10 sierpnia 2005, 07:14 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 4 stycznia 2005, 16:56
Posty: 131
Lokalizacja: Duch Qattra z Galas -"kraina na krańcu swiata"(koło rzeki Saynfhis) ...
Niemiałem takich awari,a co sprzet Ci wariuje???,jakie masz obiawy??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 11 sierpnia 2005, 22:35 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 8 listopada 2004, 12:06
Posty: 137
Lokalizacja: K-staw
Kiedys juz pisałem o problemach z moim sprzetem ale ostatnio jego kaprysy doprowadzaja mnie do szału tu człowiek chce szukać a tu 2 godziny i po zawodach.NIe mam dobrego elektronika w okolicy Ci co juz patrzyli stwierdzili ze jest wszystko OK ale oni są raczej od telewizorów itp.Chce sprawdzic w czym jest problem czy to wina cewki czy coś z elektoniką .Dobrze by było umówić sie z właścicielem takiego samego sprzetu żeby zamienić sie cewkami i potestować np.podczas wspólnego szukania .
Moja prośba .Prosze o kontakt posiadaczy HS-3 najlepiej z okolic LUBLIN ZAMOŚĆ CHEŁM .
Dziękuje .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 12 sierpnia 2005, 07:51 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2003, 01:00
Posty: 670
Lokalizacja: Poznań
Na twoim miejscu wysłałbym wykrywkę do pana Smętkowskiego.
Telefon został podany we wcześniejszych postach, poszukaj w archiwum pod hasłem "HS3" lub "Smętkowski".

Pzdrw,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 14 sierpnia 2005, 13:45 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 8 listopada 2004, 12:06
Posty: 137
Lokalizacja: K-staw
Tylko ciekawe ile czasu to zajmie .Czy dane pana Smętkowskiego są aktualne?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL