https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

HS-3 cewka
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=15129
Strona 1 z 1

Autor:  PIRO [ wtorek, 9 sierpnia 2005, 22:53 ]
Tytuł:  HS-3 cewka

Czy ktoś miał może problem z cewka w HS-3 ,rozszczelniła sie i z zamokła .Jak to sie objawia?

Autor:  labeo2 [ środa, 10 sierpnia 2005, 07:14 ]
Tytuł: 

Niemiałem takich awari,a co sprzet Ci wariuje???,jakie masz obiawy??

Autor:  PIRO [ czwartek, 11 sierpnia 2005, 22:35 ]
Tytuł: 

Kiedys juz pisałem o problemach z moim sprzetem ale ostatnio jego kaprysy doprowadzaja mnie do szału tu człowiek chce szukać a tu 2 godziny i po zawodach.NIe mam dobrego elektronika w okolicy Ci co juz patrzyli stwierdzili ze jest wszystko OK ale oni są raczej od telewizorów itp.Chce sprawdzic w czym jest problem czy to wina cewki czy coś z elektoniką .Dobrze by było umówić sie z właścicielem takiego samego sprzetu żeby zamienić sie cewkami i potestować np.podczas wspólnego szukania .
Moja prośba .Prosze o kontakt posiadaczy HS-3 najlepiej z okolic LUBLIN ZAMOŚĆ CHEŁM .
Dziękuje .

Autor:  Jarasek [ piątek, 12 sierpnia 2005, 07:51 ]
Tytuł: 

Na twoim miejscu wysłałbym wykrywkę do pana Smętkowskiego.
Telefon został podany we wcześniejszych postach, poszukaj w archiwum pod hasłem "HS3" lub "Smętkowski".

Pzdrw,

Autor:  PIRO [ niedziela, 14 sierpnia 2005, 13:45 ]
Tytuł: 

Tylko ciekawe ile czasu to zajmie .Czy dane pana Smętkowskiego są aktualne?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/