https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| HS-3 cewka https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=15129 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | PIRO [ wtorek, 9 sierpnia 2005, 22:53 ] |
| Tytuł: | HS-3 cewka |
Czy ktoś miał może problem z cewka w HS-3 ,rozszczelniła sie i z zamokła .Jak to sie objawia? |
|
| Autor: | labeo2 [ środa, 10 sierpnia 2005, 07:14 ] |
| Tytuł: | |
Niemiałem takich awari,a co sprzet Ci wariuje???,jakie masz obiawy?? |
|
| Autor: | PIRO [ czwartek, 11 sierpnia 2005, 22:35 ] |
| Tytuł: | |
Kiedys juz pisałem o problemach z moim sprzetem ale ostatnio jego kaprysy doprowadzaja mnie do szału tu człowiek chce szukać a tu 2 godziny i po zawodach.NIe mam dobrego elektronika w okolicy Ci co juz patrzyli stwierdzili ze jest wszystko OK ale oni są raczej od telewizorów itp.Chce sprawdzic w czym jest problem czy to wina cewki czy coś z elektoniką .Dobrze by było umówić sie z właścicielem takiego samego sprzetu żeby zamienić sie cewkami i potestować np.podczas wspólnego szukania . Moja prośba .Prosze o kontakt posiadaczy HS-3 najlepiej z okolic LUBLIN ZAMOŚĆ CHEŁM . Dziękuje . |
|
| Autor: | Jarasek [ piątek, 12 sierpnia 2005, 07:51 ] |
| Tytuł: | |
Na twoim miejscu wysłałbym wykrywkę do pana Smętkowskiego. Telefon został podany we wcześniejszych postach, poszukaj w archiwum pod hasłem "HS3" lub "Smętkowski". Pzdrw, |
|
| Autor: | PIRO [ niedziela, 14 sierpnia 2005, 13:45 ] |
| Tytuł: | |
Tylko ciekawe ile czasu to zajmie .Czy dane pana Smętkowskiego są aktualne? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|