Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 09:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowy Bounty Hunter ? Teknetics T2
PostNapisane: wtorek, 16 sierpnia 2005, 21:55 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Wygląda ciekawie - cena mniej ciekawa.

:pa

proscan


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 sierpnia 2005, 22:04 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Aha, nie napisałem - cena 800 USD.

:pa

proscan

PS
Jakiś czas temu pisałem, że Bounty Hunter wynajął Davida Johnsona (Sonda BM950, Fisher CZ-5, Troy X5 i masa innych) do zaprojektowania im nowego wykrywacza. Na jednym z forów przeczytałem, że to właśnie to. Nooo, bardzo ciekawie !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 17 sierpnia 2005, 16:47 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): sobota, 18 grudnia 2004, 16:27
Posty: 35
Witam,

Tak, to piękny detektor - jestem pod wrażeniem estetyki jego wykonania - no i ten wyświetlacz... Po prostu cudo...

Czy można gdzieś znależć bardziej szczgółowy opis i charakterystyke techniczną tej maszyny...?

Wielkie brawa dla konstruktorów... :piwo


Pozdrawiam
EDIK


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 17 sierpnia 2005, 20:25 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
No jest to zupełnie coś nowego w stosunku do obecnych produktów BH.

Żadnych innych informacji nie mam. Polski dealer też nie.

Zdaje sie, że wykrywacz ten bedzie sprzedawany poza siecią BH, podobnie jak nowa seria Discovery, która jest dostępna tylko poprzez Radio Shack (i allegro :lol:).

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 18 sierpnia 2005, 20:21 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Wykrywacz wygląda dość dobrze, niemniej jednak najważniejsza jest skuteczność w polu (z mało znanymi firmami jest to loteria).
Dwie drobne uwagi: przewód cewki pod niewłaściwym kątem, widzę tutaj problemy,
druga uwaga dotyczy cewki, która wygląda na ciężką (niezależnie od tego z jakiego materiału jest wykonana).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 19 sierpnia 2005, 18:37 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Ciacho Teknetics klon Bounty Huntera nie jest konkurencyjny dla nikogo, chociażby ze wzgl. na cenę nie trafi pod polskie strzechy. Czy nie zauważasz ewidentnego błędu projektanta związanego z wejściem przewodu do obudowy?
Oczywiście nie znam wagi cewki, ale gdyby nawet była z kevlaru to z prawdopodobnie przekracza o,5 kg, oceniam to wzrokowo przez analogię z cewkami innych wykrywaczy.
Wykrywacz ma wszystko co wykrywacz mieć powinien, ale o jego walorach można przekonać się tylko po gruntownym przetestowaniu w lesie, na polu i na plaży i dopiero po tym piać z zachwytu lub skazać go na zapomnienie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 19 sierpnia 2005, 22:24 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 964
No i po raz kolejny Denar nie trzymając wykrywacza w ręce ani przez sekundę stwierdza że jest do bani...i to tylko dlatego że wykrywacz - biedulek nie jest ze stajni T. którą on hadluje.
Przypominam sobie też taką sytuację że kiedyś ten sam handlarzyna sikał po nogawkach opisując nowy model T. którego nie miał w rękach (do czego potem był zmuszony się przyznać), ale czego się nie robi żeby zarobić parę złotych.
Żenada na maxa...

jankos


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 sierpnia 2005, 17:45 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Już można kupić. Kto pierwszy sprawdzi? http://tinyurl.com/ex4xw
Mnie się też nie podoba niepraktyczne wyprowadzenie kabla, we Whitesie zresztą również.
Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 sierpnia 2005, 21:20 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 964
Witam.
Mnie się podoba, osoba projektanta to też dobra rekomendacja, ale w ciemno nie kupuję - poczekam aż bedę mógł go pomacać, poczytam komentarze na zagranicznych forach i wtedy się zastanowię czy go nie kupić jako backup-a.
Ale to pewnie najwcześniej na przyszły sezon, zresztą kto wie co nowego wejdzie jeszcze na rynek przez ten czas? Może GTI 3000? A może nowy super Metamax lub Rutus?
Na razie nie ma się co napinać.

Pozdrawiam - jankos.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL