https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Nowy Bounty Hunter ? Teknetics T2 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=15297 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | proscan [ wtorek, 16 sierpnia 2005, 21:55 ] |
| Tytuł: | Nowy Bounty Hunter ? Teknetics T2 |
Wygląda ciekawie - cena mniej ciekawa. :pa proscan |
|
| Autor: | proscan [ wtorek, 16 sierpnia 2005, 22:04 ] |
| Tytuł: | |
Aha, nie napisałem - cena 800 USD. :pa proscan PS Jakiś czas temu pisałem, że Bounty Hunter wynajął Davida Johnsona (Sonda BM950, Fisher CZ-5, Troy X5 i masa innych) do zaprojektowania im nowego wykrywacza. Na jednym z forów przeczytałem, że to właśnie to. Nooo, bardzo ciekawie ! |
|
| Autor: | Edik [ środa, 17 sierpnia 2005, 16:47 ] |
| Tytuł: | |
Witam, Tak, to piękny detektor - jestem pod wrażeniem estetyki jego wykonania - no i ten wyświetlacz... Po prostu cudo... Czy można gdzieś znależć bardziej szczgółowy opis i charakterystyke techniczną tej maszyny...? Wielkie brawa dla konstruktorów... :piwo Pozdrawiam EDIK |
|
| Autor: | proscan [ środa, 17 sierpnia 2005, 20:25 ] |
| Tytuł: | |
No jest to zupełnie coś nowego w stosunku do obecnych produktów BH. Żadnych innych informacji nie mam. Polski dealer też nie. Zdaje sie, że wykrywacz ten bedzie sprzedawany poza siecią BH, podobnie jak nowa seria Discovery, która jest dostępna tylko poprzez Radio Shack (i allegro :lol:). :pa proscan |
|
| Autor: | Denar [ czwartek, 18 sierpnia 2005, 20:21 ] |
| Tytuł: | |
Wykrywacz wygląda dość dobrze, niemniej jednak najważniejsza jest skuteczność w polu (z mało znanymi firmami jest to loteria). Dwie drobne uwagi: przewód cewki pod niewłaściwym kątem, widzę tutaj problemy, druga uwaga dotyczy cewki, która wygląda na ciężką (niezależnie od tego z jakiego materiału jest wykonana). |
|
| Autor: | Denar [ piątek, 19 sierpnia 2005, 18:37 ] |
| Tytuł: | |
Ciacho Teknetics klon Bounty Huntera nie jest konkurencyjny dla nikogo, chociażby ze wzgl. na cenę nie trafi pod polskie strzechy. Czy nie zauważasz ewidentnego błędu projektanta związanego z wejściem przewodu do obudowy? Oczywiście nie znam wagi cewki, ale gdyby nawet była z kevlaru to z prawdopodobnie przekracza o,5 kg, oceniam to wzrokowo przez analogię z cewkami innych wykrywaczy. Wykrywacz ma wszystko co wykrywacz mieć powinien, ale o jego walorach można przekonać się tylko po gruntownym przetestowaniu w lesie, na polu i na plaży i dopiero po tym piać z zachwytu lub skazać go na zapomnienie. |
|
| Autor: | jankos [ piątek, 19 sierpnia 2005, 22:24 ] |
| Tytuł: | |
No i po raz kolejny Denar nie trzymając wykrywacza w ręce ani przez sekundę stwierdza że jest do bani...i to tylko dlatego że wykrywacz - biedulek nie jest ze stajni T. którą on hadluje. Przypominam sobie też taką sytuację że kiedyś ten sam handlarzyna sikał po nogawkach opisując nowy model T. którego nie miał w rękach (do czego potem był zmuszony się przyznać), ale czego się nie robi żeby zarobić parę złotych. Żenada na maxa... jankos |
|
| Autor: | Mrand [ sobota, 20 sierpnia 2005, 17:45 ] |
| Tytuł: | |
Już można kupić. Kto pierwszy sprawdzi? http://tinyurl.com/ex4xw Mnie się też nie podoba niepraktyczne wyprowadzenie kabla, we Whitesie zresztą również. Mrand |
|
| Autor: | jankos [ sobota, 20 sierpnia 2005, 21:20 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Mnie się podoba, osoba projektanta to też dobra rekomendacja, ale w ciemno nie kupuję - poczekam aż bedę mógł go pomacać, poczytam komentarze na zagranicznych forach i wtedy się zastanowię czy go nie kupić jako backup-a. Ale to pewnie najwcześniej na przyszły sezon, zresztą kto wie co nowego wejdzie jeszcze na rynek przez ten czas? Może GTI 3000? A może nowy super Metamax lub Rutus? Na razie nie ma się co napinać. Pozdrawiam - jankos. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|