https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Pytanie do uzytkowników Rutusa, ACE i Bounty? i nie tylko. https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=15431 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | karol_poznan [ poniedziałek, 22 sierpnia 2005, 15:27 ] |
| Tytuł: | Pytanie do uzytkowników Rutusa, ACE i Bounty? i nie tylko. |
Witam, niedawno zakupiłem swoja pierwszą wykrywkę (tu podziękowania dla "prezesa" za kontakt - za tą cenę to faktycznie rewelka) i po pobieganiu z nią w tertenie chciałbym "przesiąść" się na coś troszke lepszego (to przyszło szybciej niż myslałem :) ) Niestety tylko "troszkę lepszego" z racji chronicznego braku PLN. Szukam czegoś na monetki i po przeczytaniu postów i opini moje oczekiwania zamkneły się w 3 modelach: Rutus Ultra, ACE 150 i Bounty Hunter Lone Star. I tutaj moja prośba jeśli pracujesz na któryms modelu, lub miałeś jakies doświadczenie z nim, podziel się opinią na jego temat, ponieważ będzie to sprzet na dłuższy czas, chciałbym wybrać możliwie najlepiej. Będę także wdzięczny za sugestie osób pracujących na innych modelach ,a ukierunkowanych własnie na poszukiwanie drobnicy. Za szczere odpowiedzi wielkie dzięki. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Partyzant [ poniedziałek, 22 sierpnia 2005, 21:39 ] |
| Tytuł: | |
Ja ci Polecam Ultre i Ace Te wykrywacze dobrze sprawują się na drobnice, choć moim zdaniem ultra jest lepsza ... Pozdrawiam |
|
| Autor: | gacek [ poniedziałek, 22 sierpnia 2005, 23:56 ] |
| Tytuł: | |
Jesli chcesz szukać drobnicy to chyba lepszym rozwiązaniem będzie Ace i jeśli chcesz go na dłużej to dozbieraj (choć niekoniecznie) do 250 :) |
|
| Autor: | Bohun [ wtorek, 23 sierpnia 2005, 10:20 ] |
| Tytuł: | |
Popieram przedmówcę! Ja mam 150 jest b. dobra na monetki-ma podobne zasięgi do ultry ale ją przewyższa bo posiada wyświetlacz- i wiesz co kopiesz. Ale polecam 250 bo kopiąć 150 doskwiera chroniczny braki pin-pointu i trzeba czasem nieżle się nakopać żeby znaleźć tego moniaka pod cewką. Zresztą 250 ma o wiele więcej przydatnych nastaw konfiguracyjnych których 150 brak. A że się pośpieszyłem i kupiłem 150 to teraz muszę cierpiec...... :666 |
|
| Autor: | karol_poznan [ wtorek, 23 sierpnia 2005, 16:37 ] |
| Tytuł: | dzieki |
dzieki na info. macie rację, 250 pewnie by rozwiazała mój problem, tylko, że w kieszeniach przeciągi a wypłata tylko raz w miesiącu :-), więc w kręgu poszukiwac pozostała 150. Bohun, może chcesz sie pozbyć swojej 150 :-) |
|
| Autor: | baxter12 [ wtorek, 23 sierpnia 2005, 19:22 ] |
| Tytuł: | |
Ja tez mam 150-tke od jakiegos czasu. Jestem z niej zadowolony, bo odpadaja dylematy typu "za duzo gruntu, albo za bardzo wycialem zelazo", po prostu wlaczasz i szukasz.... ja tez sie czailem na 250, ale akurat w sklepie nie bylo, i dalem sie namowic na to, ale jestem zadowolony. Moze pokopiemy cos razem? b baxter - tez Poznan |
|
| Autor: | Zico [ wtorek, 23 sierpnia 2005, 22:56 ] |
| Tytuł: | |
No to chłopaki - kiedy atakujemy? ;) ACE 250 ;) |
|
| Autor: | karol_poznan [ środa, 24 sierpnia 2005, 08:49 ] |
| Tytuł: | :-) |
W weekend można popiszcześ tu i tam. Zico daj znać na gg kiedy, będziesz mógł wyskoczyć, chętnie zobacze Towjego ACE w akcji, bo co do modelu na jaki wymienię jeszcze nie podjołem decyzji. Baxter, jak masz czas i ochotę, to daj znać na gadulca 4282777, paczką zawsze raźniej. Pozdrawiam |
|
| Autor: | eme [ środa, 24 sierpnia 2005, 13:36 ] |
| Tytuł: | |
A ja biegam ze swoim Ultra razem z kumplem który ma Ace150, tylko że to on podchodzi do mnie z tekstem "daj sprawdzę swoim czy też łapie". ;) Narzeka też na za małą cewkę :drap i brak pinpointa.Różnice jednak są subtelne i oba sprzęty dają radę. |
|
| Autor: | Grzegorz1967 [ środa, 24 sierpnia 2005, 23:05 ] |
| Tytuł: | |
Który z tych trzech wymienionych jest godny zakupu ? :czo |
|
| Autor: | lamina [ wtorek, 30 sierpnia 2005, 16:32 ] |
| Tytuł: | |
Marcin S napisał(a): A ja biegam ze swoim Ultra razem z kumplem który ma Ace150, tylko że to on podchodzi do mnie z tekstem "daj sprawdzę swoim czy też łapie". ;) Narzeka też na za małą cewkę :drap i brak pinpointa.Różnice jednak są subtelne i oba sprzęty dają radę.
na szczescie co do malej sondy to sie powoli zmienia.... lada chwila bedzie dostepna nowa wieksza tylko nic na jej temat poza wymiarami nie wiadomo..... sam jestem bardzo ciekaw jak to bedzie dzialalo :) |
|
| Autor: | killbil [ piątek, 2 września 2005, 19:58 ] |
| Tytuł: | |
Witam nie chcialem zakladac nowego tematu i dlatego pisze tutaj czy moglibyscie mi doradzic jakie najlepsze ustawienia sa dla Ace250 lub jakich Wy uzywacie,poniewaz dzisiaj pojechalem z wykrywka na pola i do lasu a efekt na polu jakis zardzewialy zlom chyba od brony lub pluga, piszczalo mi to na wszystkich ustawieniach tylko sygnal byl ten srodkowy powiedzmy Sygnal gongowy co oznacza w terenie,czego mozna sie spodziewac gdy go slyszymy? to moze na tyle z pozdrowieniami dzieki |
|
| Autor: | DMX [ wtorek, 20 września 2005, 16:52 ] |
| Tytuł: | |
Tu Robi: wymoderowałem, bo kilka odpowiedzi w tym stylu, to faktycznie przegięcie. Każda taka wypowiedź nadaje się do wycięcia. |
|
| Autor: | proscan [ wtorek, 20 września 2005, 20:23 ] |
| Tytuł: | |
Gorszej reklamy od powyższego wpisu dla wyrobów Pana Arka trudno sobie wyobrazić. :n proscan |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|