https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Tesoro Tejon vs. Minelab Soverign - proszę o rozstrzygnięcie
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=15609
Strona 1 z 1

Autor:  Hans [ poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 11:18 ]
Tytuł:  Tesoro Tejon vs. Minelab Soverign - proszę o rozstrzygnięcie

Głównie chodzi mi o opinie w kwestii trudności użytkowania Tejona. Czy początkująca osoba poradzi sobie z jego obsługą ??

Autor:  darek6 [ poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 12:18 ]
Tytuł: 

Witam!

Jeśli tylko będzie umiała dostroić wykrywacz do gruntu to nie ma problemu.

pozdrawiam
darek6

Autor:  Hans [ poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 12:22 ]
Tytuł: 

A jeśli chodzi o walory użytkowe Tejona, to jak on sobie radzi w konfronacji z solidną konstrukcją Minelaba?

Autor:  Maciej G [ poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 13:07 ]
Tytuł: 

Ostatnio miałem okazję "pomacać" Tejona . Trudno mi coś więcej powiedzieć po tak krótkim kontakcie ,ale naocznie przekonałem się że to- wyraźnie głęboki wykrywacz . Wrażenie robi dobre .
Też myślę o tej konstrukcji. Obsługa do opanowania ,strojenie do gruntu - nic strasznego .
Co do budowy to pomimo niskiej wagi Tejon jak wszystkie Tesoro , które miałem w łapkach na dobrym poziomie , a przy tym ergonomiczne. Szkoda tylko ,że odeszli od złoto-brązowego koloru.

Pozdrawiam.

Maciej G.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/