https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Tesoro Tejon vs. Minelab Soverign - proszę o rozstrzygnięcie https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=15609 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Hans [ poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 11:18 ] |
| Tytuł: | Tesoro Tejon vs. Minelab Soverign - proszę o rozstrzygnięcie |
Głównie chodzi mi o opinie w kwestii trudności użytkowania Tejona. Czy początkująca osoba poradzi sobie z jego obsługą ?? |
|
| Autor: | darek6 [ poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 12:18 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Jeśli tylko będzie umiała dostroić wykrywacz do gruntu to nie ma problemu. pozdrawiam darek6 |
|
| Autor: | Hans [ poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 12:22 ] |
| Tytuł: | |
A jeśli chodzi o walory użytkowe Tejona, to jak on sobie radzi w konfronacji z solidną konstrukcją Minelaba? |
|
| Autor: | Maciej G [ poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 13:07 ] |
| Tytuł: | |
Ostatnio miałem okazję "pomacać" Tejona . Trudno mi coś więcej powiedzieć po tak krótkim kontakcie ,ale naocznie przekonałem się że to- wyraźnie głęboki wykrywacz . Wrażenie robi dobre . Też myślę o tej konstrukcji. Obsługa do opanowania ,strojenie do gruntu - nic strasznego . Co do budowy to pomimo niskiej wagi Tejon jak wszystkie Tesoro , które miałem w łapkach na dobrym poziomie , a przy tym ergonomiczne. Szkoda tylko ,że odeszli od złoto-brązowego koloru. Pozdrawiam. Maciej G. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|