https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| PROBLEM Z HS-3 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=15671 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | DARMINEK [ wtorek, 30 sierpnia 2005, 19:55 ] |
| Tytuł: | PROBLEM Z HS-3 |
Witam wszystkich mam problem z hs-3 i moja prośba jest taka kto mógłby spróbować naprawić wykrywacz najlepiej jakby ktoś był z województwa lubelskiego problem jest taki że czasem przerywa i piszczy non stop przy każdym ruchu wykrywacza wymieniłem cewkę na drugą i przez pare dni był spokój rozkręciłem wykrywacz ale kabelki są wszystkie przylutowane i tu jest problem bo kupować cewki nie chce w ciemno .POZDRAWIAM |
|
| Autor: | PIRO [ wtorek, 30 sierpnia 2005, 21:21 ] |
| Tytuł: | |
Jak znajdziesz jakiegoś elektronika to daj znać.Przeczytaj moje posty mam ten sam problem.Nawet chciałem pozyczyć cewke sprawdzić czy to ona szwankuje czy elektronika ale jakoś nik nie chiał pomóc. |
|
| Autor: | tomix [ wtorek, 30 sierpnia 2005, 23:44 ] |
| Tytuł: | |
słyszałem, że smętek potrafi czasem reagować w ten sposób na uszkodzony przewód. Być może przy wtyczce coś się otarło. Spróbujcie wymienić "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! cały przewód. Albo zobaczcie, czy nie ma gdzies zwarcia, które moze się pojawiać tylko pod wpływem ruchu. |
|
| Autor: | Argonauta [ sobota, 3 września 2005, 21:23 ] |
| Tytuł: | |
Mi się wydaję, że to nie z kablem tylko z gniazdem jest coś nie tak. Sam niedawno miałem taki problem, zauważyłem jednak, że reaguje na poruszanie kablem przy gnieździe. Z początku myślałem że to wina kabla ale jak się okazało to właśnie to gniazdo było uszkodzone. Po wymianie wykrywacz działa jak nowy. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|