Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 00:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie do uzytkowników Rutusa, ACE i Bounty? i nie tylko.
PostNapisane: poniedziałek, 22 sierpnia 2005, 15:27 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lipca 2005, 20:47
Posty: 168
Lokalizacja: Poznań
Witam,
niedawno zakupiłem swoja pierwszą wykrywkę (tu podziękowania dla "prezesa" za kontakt - za tą cenę to faktycznie rewelka) i po pobieganiu z nią w tertenie chciałbym "przesiąść" się na coś troszke lepszego (to przyszło szybciej niż myslałem :) )
Niestety tylko "troszkę lepszego" z racji chronicznego braku PLN.
Szukam czegoś na monetki i po przeczytaniu postów i opini moje oczekiwania zamkneły się w 3 modelach: Rutus Ultra, ACE 150 i Bounty Hunter Lone Star.
I tutaj moja prośba jeśli pracujesz na któryms modelu, lub miałeś jakies doświadczenie z nim, podziel się opinią na jego temat, ponieważ będzie to sprzet na dłuższy czas, chciałbym wybrać możliwie najlepiej.

Będę także wdzięczny za sugestie osób pracujących na innych modelach ,a ukierunkowanych własnie na poszukiwanie drobnicy.

Za szczere odpowiedzi wielkie dzięki.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 22 sierpnia 2005, 21:39 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
Ja ci Polecam Ultre i Ace
Te wykrywacze dobrze sprawują się na drobnice, choć moim zdaniem ultra jest lepsza ...
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 22 sierpnia 2005, 23:56 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 23 listopada 2004, 19:30
Posty: 270
Lokalizacja: Starachowice
Jesli chcesz szukać drobnicy to chyba lepszym rozwiązaniem będzie Ace i jeśli chcesz go na dłużej to dozbieraj (choć niekoniecznie) do 250 :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 23 sierpnia 2005, 10:20 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 4 października 2004, 12:32
Posty: 550
Lokalizacja: Niederschlesien/Oppeln
Popieram przedmówcę! Ja mam 150 jest b. dobra na monetki-ma podobne zasięgi do ultry ale ją przewyższa bo posiada wyświetlacz- i wiesz co kopiesz. Ale polecam 250 bo kopiąć 150 doskwiera chroniczny braki pin-pointu i trzeba czasem nieżle się nakopać żeby znaleźć tego moniaka pod cewką. Zresztą 250 ma o wiele więcej przydatnych nastaw konfiguracyjnych których 150 brak. A że się pośpieszyłem i kupiłem 150 to teraz muszę cierpiec...... :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: dzieki
PostNapisane: wtorek, 23 sierpnia 2005, 16:37 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lipca 2005, 20:47
Posty: 168
Lokalizacja: Poznań
dzieki na info.
macie rację, 250 pewnie by rozwiazała mój problem, tylko, że w kieszeniach przeciągi a wypłata tylko raz w miesiącu :-), więc w kręgu poszukiwac pozostała 150.
Bohun, może chcesz sie pozbyć swojej 150 :-)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 23 sierpnia 2005, 19:22 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 7 października 2004, 22:38
Posty: 107
Lokalizacja: Poznań
Ja tez mam 150-tke od jakiegos czasu. Jestem z niej zadowolony, bo odpadaja dylematy typu "za duzo gruntu, albo za bardzo wycialem zelazo", po prostu wlaczasz i szukasz.... ja tez sie czailem na 250, ale akurat w sklepie nie bylo, i dalem sie namowic na to, ale jestem zadowolony.
Moze pokopiemy cos razem? b

baxter - tez Poznan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 23 sierpnia 2005, 22:56 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 20 maja 2005, 13:50
Posty: 194
Lokalizacja: Poznań
No to chłopaki - kiedy atakujemy? ;) ACE 250 ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: :-)
PostNapisane: środa, 24 sierpnia 2005, 08:49 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lipca 2005, 20:47
Posty: 168
Lokalizacja: Poznań
W weekend można popiszcześ tu i tam.
Zico daj znać na gg kiedy, będziesz mógł wyskoczyć, chętnie zobacze Towjego ACE w akcji, bo co do modelu na jaki wymienię jeszcze nie podjołem decyzji.

Baxter, jak masz czas i ochotę, to daj znać na gadulca 4282777, paczką zawsze raźniej.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 sierpnia 2005, 13:36 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 28 grudnia 2004, 11:39
Posty: 2339
Lokalizacja: Καλισία
A ja biegam ze swoim Ultra razem z kumplem który ma Ace150, tylko że to on podchodzi do mnie z tekstem "daj sprawdzę swoim czy też łapie". ;) Narzeka też na za małą cewkę :drap i brak pinpointa.Różnice jednak są subtelne i oba sprzęty dają radę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 sierpnia 2005, 23:05 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 24 sierpnia 2005, 08:58
Posty: 12
Lokalizacja: Łobez
Który z tych trzech wymienionych jest godny zakupu ? :czo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 sierpnia 2005, 16:32 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
Marcin S napisał(a):
A ja biegam ze swoim Ultra razem z kumplem który ma Ace150, tylko że to on podchodzi do mnie z tekstem "daj sprawdzę swoim czy też łapie". ;) Narzeka też na za małą cewkę :drap i brak pinpointa.Różnice jednak są subtelne i oba sprzęty dają radę.


na szczescie co do malej sondy to sie powoli zmienia.... lada chwila bedzie dostepna nowa wieksza tylko nic na jej temat poza wymiarami nie wiadomo..... sam jestem bardzo ciekaw jak to bedzie dzialalo :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 2 września 2005, 19:58 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 28 sierpnia 2005, 10:22
Posty: 78
Witam
nie chcialem zakladac nowego tematu i dlatego pisze tutaj
czy moglibyscie mi doradzic jakie najlepsze ustawienia sa dla Ace250
lub jakich Wy uzywacie,poniewaz dzisiaj pojechalem z wykrywka na pola
i do lasu a efekt na polu jakis zardzewialy zlom chyba od brony lub pluga,
piszczalo mi to na wszystkich ustawieniach tylko sygnal byl ten srodkowy powiedzmy
Sygnal gongowy co oznacza w terenie,czego mozna sie spodziewac gdy go slyszymy?
to moze na tyle z pozdrowieniami
dzieki


Ostatnio edytowano sobota, 3 czerwca 2006, 11:21 przez killbil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 20 września 2005, 16:52 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 24 września 2002, 00:00
Posty: 157
Tu Robi: wymoderowałem, bo kilka odpowiedzi w tym stylu, to faktycznie przegięcie. Każda taka wypowiedź nadaje się do wycięcia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 20 września 2005, 20:23 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Gorszej reklamy od powyższego wpisu dla wyrobów Pana Arka trudno sobie wyobrazić.

:n

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL