Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 04:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: PROBLEM Z HS-3
PostNapisane: wtorek, 30 sierpnia 2005, 19:55 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 21 stycznia 2005, 14:17
Posty: 50
Lokalizacja: Zamosc
Witam wszystkich mam problem z hs-3 i moja prośba jest taka kto mógłby spróbować naprawić wykrywacz najlepiej jakby ktoś był z województwa lubelskiego problem jest taki że czasem przerywa i piszczy non stop przy każdym ruchu wykrywacza wymieniłem cewkę na drugą i przez pare dni był spokój rozkręciłem wykrywacz ale kabelki są wszystkie przylutowane i tu jest problem bo kupować cewki nie chce w ciemno .POZDRAWIAM


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 sierpnia 2005, 21:21 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 8 listopada 2004, 12:06
Posty: 137
Lokalizacja: K-staw
Jak znajdziesz jakiegoś elektronika to daj znać.Przeczytaj moje posty mam ten sam problem.Nawet chciałem pozyczyć cewke sprawdzić czy to ona szwankuje czy elektronika ale jakoś nik nie chiał pomóc.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 sierpnia 2005, 23:44 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2005, 14:31
Posty: 57
Lokalizacja: gdzieś w głębi Lebuserland
słyszałem, że smętek potrafi czasem reagować w ten sposób na uszkodzony przewód. Być może przy wtyczce coś się otarło. Spróbujcie wymienić "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! cały przewód. Albo zobaczcie, czy nie ma gdzies zwarcia, które moze się pojawiać tylko pod wpływem ruchu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 3 września 2005, 21:23 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2005, 18:47
Posty: 48
Lokalizacja: Lublin
Mi się wydaję, że to nie z kablem tylko z gniazdem jest coś nie tak. Sam niedawno miałem taki problem, zauważyłem jednak, że reaguje na poruszanie kablem przy gnieździe. Z początku myślałem że to wina kabla ale jak się okazało to właśnie to gniazdo było uszkodzone. Po wymianie wykrywacz działa jak nowy.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL