https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

FISHER 1270-X
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=15690
Strona 1 z 1

Autor:  Agrawa [ środa, 31 sierpnia 2005, 07:11 ]
Tytuł:  FISHER 1270-X

Prosze o opinie na temat wykrywacza FISHER 1270-X. Czy dobry jest na militarke jakie ma wady, zalety itp. Dzięki.

Autor:  sSmall [ środa, 14 września 2005, 10:07 ]
Tytuł: 

jak już kilka razy pisałem na militarkę jest dobre wszystko nawet jak masz ostry pręt 10mm i będziesz wiedział gdzie szukać to na pewno coś znajdziesz jedna wada jeśli trawisz na zapalnik co jest bardzo mało prawdopodobne 1na 10000 to mogą być problemy ten wykrywacz jakiego jest typu PI czy VLF:)

Autor:  Partyzant [ środa, 14 września 2005, 10:49 ]
Tytuł: 

po co się odzywasz jak nie wiesz nawet co to za wykrywacz :jump

Autor:  sSmall [ środa, 14 września 2005, 11:02 ]
Tytuł: 

Po to żeby powiedzieć koledze ze ten wykrywacz jest dobry na militarke jak każdy inny na drobnice był by problem a ty po co piszesz nie na temat doradził być coś a nie jestem pewien jaki to pytam a kto pyta nie błądzi dowiem się jaki to wykrywacz będę mógł powiedzieć coś więcej na ten temat tej wykrywki

Autor:  Agrawa [ czwartek, 15 września 2005, 10:51 ]
Tytuł: 

Dzięki za wyczerpujące wypowiedzi. Wykrywka miała być dla znajomego nie dla mnie. Post uważam za zamknięty....

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/