Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 17:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: SX 3300 PROFI...Czy to cos warto kupic?
PostNapisane: sobota, 1 października 2005, 15:15 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): środa, 13 lipca 2005, 23:46
Posty: 35
Lokalizacja: Gryfino
Witam.kolega zamierza kupic z aukcji niemiecki wykrywacz:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=65080110


Czy jest cos wart ten sprzet?Moze ktos ma.Prosze o opinie.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 1 października 2005, 16:31 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 17 września 2004, 06:52
Posty: 762
Jak dla mnie to zwykły nic nie warty chińczyk, taki MD .... cos tam. Ale konkretnie niech się wypowiedzą fachowcy, mam na myśli Proscana.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 1 października 2005, 17:02 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
choć nie jestem proscanem to też się zgadzam że
nie warto za tą kase kupić ten wykrywacz, błąd ortograficzny!!! że jablem
byś więcej wyciągnął, a i tańszy jest :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 1 października 2005, 20:13 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 14 sierpnia 2005, 10:20
Posty: 38
Lokalizacja: LUBUSKIE
To kiszka szkoda kasy :luv sprzedawana pod różnymi nazwami żeby nie wyczaić że to chińczyk. :666 .Zmieniają symbole różne kartony a w środku ten sam towar :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 2 października 2005, 09:45 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Az taki surowy bym nie był. Jest to chińczyk. Zabawka dla dzieci (jest malutki, dorosły 1.80 musiałby się chyba nachylać). Sprzedający pisze że to sprzęt profesjonalny - kłamie. Pisze jakieś bzdury o wskaźniku stopu (??).

Do niedawna takie wykrywacze można było kupić za ok 650 zł. Kilku frajerów go kupiła. 250-300zł, o ile jest gwaracja i ma się dziecko, albo chce się bawić na plaży w poszukiwanie bilonu można wydać.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 2 października 2005, 10:31 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): środa, 13 lipca 2005, 23:46
Posty: 35
Lokalizacja: Gryfino
Dzieki za opinie.To nie jest sprzet dla mnie,ja z prospektora jestem dosc zadowolony,kolega sie napalil na niego ,powiedzialem mu by sie wstrzymal z 1 dzien z licytacja,ze spytamy pierw na forum.Dzieki w imieniu kumpla.Mozna zamknac watek. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL