Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 07:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kellyco
PostNapisane: czwartek, 6 października 2005, 15:03 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Proszę o wrażenia z zakupów w tym sklepie.
Jak długo się czeka na przesyłkę i ile kosztuje?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 6 października 2005, 15:56 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Jeśli coś kupowałem to prawie wyłącznie w tej firmie. Uważam, że kiedyś było dużo bardziej fachowo i kompetentnie. Ostatnio prawie wyłącznie po numerach katalogowych. Trzeba na nie mocno uważać, bo potem praktycznie nie ma tłumaczenia. Tam po prostu idzie szybkoobrotowy młyn. Dzięki temu, że mam najbliższą rodzinę w USA, przesyłkę otrzymuję zwykle nie później niż 1.5 tygodnia od daty złożenia zamówienia. Ogólnie jestem zadowolony i mogę śmiało polecić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 6 października 2005, 21:53 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 24 maja 2002, 00:00
Posty: 69
Lokalizacja: Ciemny las
Hi,

To ja też chcę familię za kałużą, żeby cła nie płacić :-))))


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 7 października 2005, 09:33 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Kesey napisał(a):
Hi,

To ja też chcę familię za kałużą, żeby cła nie płacić :-))))

To powiedz w domu "Bier teściowa te swoje manatki i w te pędy mi do Hameryki!" :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 7 października 2005, 18:11 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Robi. to nie jest najlepsza rada. Jak Ci teściowa kupi detektor to aż się wygniesz :( To musi być minimum siostra jak w moim przypadku. Teściowe rzadko wykazują zrozumienie dla naszego hobby. Jestem tym szczęśliwcem, którego teściowa przynajmniej nie wypowiada się na te tematy. To dużo, bardzo dużo.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 7 października 2005, 18:53 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Kellyco to duża hurtownia robiąca pieniądze na ilości, dlatego często zdarzają się im różne wpadki np. przyślą Ci inny wykrywacz niż ten który zamawiałeś, czegoś zapomną itp. Kiedyś otrzymałem od nich wadliwy drogi wykrywacz, odesłałem do naprawy i po naprawie wrócił wyglądając jakby był używany przez rok, ale może Tobie się uda.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 7 października 2005, 19:39 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 27 czerwca 2003, 00:00
Posty: 439
Lokalizacja: Kraków
Mnie odpowiedzieli na maila po miesiacu :n no i oferta cenowa nie była powalajaca , powiem wiecej ,
sprzęt który akurat mnie interesował oferowali mi znacznie drozej niż inni amerykańscy dealerzy :n

Napisz co bys chciał kupić , bo jesli koniecznie chcesz kupować za Wielka Wodą ,to mogę
Ci podać namiary na sprawdzonego juz dealera .

pzdr

ROMULUS


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 8 października 2005, 23:18 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 9 lutego 2003, 01:00
Posty: 142
Ja osobiście polecam, kupowalem i jestem zadowolony.
Problemów żadnych nie bylo, jeśli chodzi o maile to faktycznie czasem odpowiadają z opóźnieniem ale jak komuś zależy na czasie to można zadzwonić. Mi bardzo zależalo na czasie, nie moglem zaplacić kartą i zgodzili się nawet wyslać za pobraniem na adres w Stanach. Jeśli będziesz dzwonil to proś najlepiej Margaret - zajmuje się zamówieniami międzynarodowymi. :1

pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 października 2005, 13:57 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2003, 16:54
Posty: 83
minimum 60 $ poza tym ciężko było sie z nimi skontaktować czekałem na odpowiedź na maila parę ładnych dni (może babka miała urlop). Poza tym musisz doliczyc koszty przekazu pocztowego i modlić sie żeby celnik nie przyczepił sie do przesyłki (jak zobaczy faktuę to pewnie tak bedzie). Może łatwiej kupic coś używanego na ebay'u możesz się wtedy z gościem umówić żeby zaniżył wartość przesyłki .... Generalnie duzy kłopot ale sie da.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL