https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| ACE 250 Podwodny !! https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=16032 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Szary Wilk [ niedziela, 11 września 2005, 21:00 ] |
| Tytuł: | ACE 250 Podwodny !! |
Jak widac na zamieszczonych obrazkach Ace 250 daje rade rowniez pod woda :luv pozdrawiam |
|
| Autor: | remek [ niedziela, 11 września 2005, 21:30 ] |
| Tytuł: | |
A jak masz sygnał to odkładasz go do wody? |
|
| Autor: | jms-bytom [ niedziela, 11 września 2005, 22:05 ] |
| Tytuł: | |
Szary tak to kazdy daje rade. W identycznej sytuacji niedawno utopilem 250-tke,wlaczona zrobila mi nurka pod wode... Wysuszylem-i dziala ..... |
|
| Autor: | Szary Wilk [ niedziela, 11 września 2005, 22:23 ] |
| Tytuł: | |
Landstar nie daje rady :) A jak jest sygnal to noga pomocna w kopaniu szpadlem jest wysoce :) |
|
| Autor: | jms-bytom [ niedziela, 11 września 2005, 22:28 ] |
| Tytuł: | |
Zle sie wyrazilem-PRAWIE kazdy.... Niedawno np. widzialem MDxxxx ktory po godzinie w mokrej trawie wysiadl.... |
|
| Autor: | Toper [ niedziela, 11 września 2005, 23:35 ] |
| Tytuł: | |
Wilku, trzeba bylo sobie obkleić Land Stara tak jak ja Lone Stara :) To są inne sondy, wykonane inną techniką ale i tak najlepsze są od HS-3. |
|
| Autor: | Szary Wilk [ poniedziałek, 12 września 2005, 18:44 ] |
| Tytuł: | |
Okleilem sobie Toperku landstarowe cewki dokladnie tak jak ty od razu po zeszlorocznych bieszczadach :) Ale one juz tak maja ze wilgoci nie lubia. I cewki i kable. |
|
| Autor: | smerfik [ niedziela, 9 października 2005, 20:12 ] |
| Tytuł: | |
wystarczy,ze sonda jest wodoodporna i mozna zanurzyc w wodzie (tylko uwaga na elektronike) :jump |
|
| Autor: | zul [ niedziela, 9 października 2005, 20:36 ] |
| Tytuł: | |
Smerfik przestan pisac te bardzo inteligetne i blyskotliwe posty bo moze sie zle to dla cibie skonczyc :) ... tak mysle . Banana chesz ? :> /pozdrawaim zul^ |
|
| Autor: | smerfik [ poniedziałek, 10 października 2005, 21:39 ] |
| Tytuł: | |
a moze zul chce jabola??????????? :jump :jump |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|