https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

ACE 250 Podwodny !!
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=16032
Strona 1 z 1

Autor:  Szary Wilk [ niedziela, 11 września 2005, 21:00 ]
Tytuł:  ACE 250 Podwodny !!

Jak widac na zamieszczonych obrazkach Ace 250 daje rade rowniez pod woda :luv

pozdrawiam

Autor:  remek [ niedziela, 11 września 2005, 21:30 ]
Tytuł: 

A jak masz sygnał to odkładasz go do wody?

Autor:  jms-bytom [ niedziela, 11 września 2005, 22:05 ]
Tytuł: 

Szary tak to kazdy daje rade.
W identycznej sytuacji niedawno utopilem 250-tke,wlaczona zrobila mi nurka pod wode...
Wysuszylem-i dziala .....

Autor:  Szary Wilk [ niedziela, 11 września 2005, 22:23 ]
Tytuł: 

Landstar nie daje rady :) A jak jest sygnal to noga pomocna w kopaniu szpadlem jest wysoce :)

Autor:  jms-bytom [ niedziela, 11 września 2005, 22:28 ]
Tytuł: 

Zle sie wyrazilem-PRAWIE kazdy....
Niedawno np. widzialem MDxxxx ktory po godzinie w mokrej trawie wysiadl....

Autor:  Toper [ niedziela, 11 września 2005, 23:35 ]
Tytuł: 

Wilku, trzeba bylo sobie obkleić Land Stara tak jak ja Lone Stara :)
To są inne sondy, wykonane inną techniką ale i tak najlepsze są od HS-3.

Autor:  Szary Wilk [ poniedziałek, 12 września 2005, 18:44 ]
Tytuł: 

Okleilem sobie Toperku landstarowe cewki dokladnie tak jak ty od razu po zeszlorocznych bieszczadach :)
Ale one juz tak maja ze wilgoci nie lubia. I cewki i kable.

Autor:  smerfik [ niedziela, 9 października 2005, 20:12 ]
Tytuł: 

wystarczy,ze sonda jest wodoodporna i mozna zanurzyc w wodzie (tylko uwaga na elektronike) :jump

Autor:  zul [ niedziela, 9 października 2005, 20:36 ]
Tytuł: 

Smerfik przestan pisac te bardzo inteligetne i blyskotliwe posty bo moze sie zle to dla cibie skonczyc :) ... tak mysle . Banana chesz ? :> /pozdrawaim zul^

Autor:  smerfik [ poniedziałek, 10 października 2005, 21:39 ]
Tytuł: 

a moze zul chce jabola??????????? :jump :jump

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/