https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| wojskowy wykrywacz https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=16103 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | szpieg_fm [ wtorek, 13 września 2005, 19:51 ] |
| Tytuł: | wojskowy wykrywacz |
witam mam dylemat jaki kupić wykrywacz W3P CZY W4P poradzcie sami który jest lepszy jak sie sprawuja w terenia obecnie uzywam W2P i juz troche ma za mały zasieng i coś w nim siada powoli bo cały czas piszczy a jak najdzie na metal to piszczy głosnie . |
|
| Autor: | kamil.wwo [ wtorek, 13 września 2005, 20:10 ] |
| Tytuł: | |
Witam Za tą cene możesz kupic jabelka a W3P i W4P to przy nim szmelc. pozdrawiam |
|
| Autor: | proscan [ wtorek, 13 września 2005, 20:46 ] |
| Tytuł: | |
Nie ma żadnego dylematu. To są wykrywacze min. Szukasz min? :pa proscan |
|
| Autor: | sSmall [ środa, 14 września 2005, 09:54 ] |
| Tytuł: | |
To są wykrywacze typu PI nadają się tylko na militarkę tak mówią ale nie koniecznie jebel jest też PI i całkiem ciekawe skarby widziałem przy jego pomocy wykopana monetki guziki odznaki itp. Pozdrawiam :P |
|
| Autor: | proscan [ środa, 14 września 2005, 10:41 ] |
| Tytuł: | |
To nie są wykrywacze PI. To są wykrywacze BFO. :pa proscan |
|
| Autor: | sSmall [ środa, 14 września 2005, 10:45 ] |
| Tytuł: | |
to mała pomyłka przepraszam nie pomyślałem o BFO |
|
| Autor: | Telemah [ czwartek, 17 sierpnia 2006, 22:58 ] |
| Tytuł: | |
Jasne ze bfo , do tego dosc kaszaniaste .W2p nie istnieje nie ma takiej wykrywki."Nasz fantasta" napisal w swoim ktoryms tam poscie ze mu sie wp(w tym wypadku niewazne ile)ilestam rozwalil bo mu woda wlazla do cewki itd.Po 1 w takim wykrywaczu cewka jest szczelnie wpakowana w rurke alu ktora jest jednoczesnie ekranem cewki, tak w ogóle to jest tam doslonie pare tych zwoi.Wykrywacze w3p (i chyba w4p nie wiem bo w4p nie mialem w reku) emituja sygnal o okreslonej czestotliwosci ktory zmienia sie pod wplywem zaburzen pola magnetycznego cewki.To tyle |
|
| Autor: | IdeL [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 10:50 ] |
| Tytuł: | |
Telemah napisał(a): Jasne ze bfo , do tego dosc kaszaniaste .
Wcale nie prawda - jak na BFO to dość dobra konstrukcja - inna rzecz, że zasięgi BFO w ogóle nie są rewelacyjne Pozdro IdeL |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 11:06 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: W2p nie istnieje nie ma takiej wykrywki Było coś takiego. Cytuj: Wcale nie prawda - jak na BFO to dość dobra konstrukcja - inna rzecz, że zasięgi BFO w ogóle nie są rewelacyjne
a do tego reagują na grunt i często sie rozstrajają. Przypominam, że ufundowałem 6-cio pak :piwo , dla osoby która wskaże kto wynalazł detektor BFO. Wszystko wskazuje na niemieszków, ale nic pewnego ... :pa proscan |
|
| Autor: | Michał_R [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 11:28 ] |
| Tytuł: | |
proscan napisał(a): Cytuj: Przypominam, że ufundowałem 6-cio pak :piwo , dla osoby która wskaże kto wynalazł detektor BFO. Wszystko wskazuje na niemieszków, ale nic pewnego ... cos gdzieś kiedys czytałem że BFO wynalazł Charles Garrett :drap |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 11:37 ] |
| Tytuł: | |
Piwo zostaje u mnie. Charles Garrett owszem opatentował jakieś BFO, ale w latach 70-tych i nie była to pierwsza konstrukcja, tylko udoskonalenie znanej koncepcji. :pa proscan |
|
| Autor: | Michał_R [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 11:50 ] |
| Tytuł: | |
Daniel Chilson :que |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 12:03 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Daniel Chilson
Nie wiem. Chodzi o Chilson-bridge ? proscan |
|
| Autor: | Michał_R [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 13:14 ] |
| Tytuł: | |
proscan napisał(a): Cytuj: Daniel Chilson Nie wiem. Chodzi o Chilson-bridge ? proscan no tak ,oto mi chodzi, dobra kończe z tym strzelaniem, bo i tak nie trafie :666 |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 13:19 ] |
| Tytuł: | |
Ja po prostu nie wiem kto to wynalazł. Raczej nie jest to Chilson, bo to co on opatentował nijak nie przypomina wykrywacza BFO. Informacje podane w "History of metal detectors" nie zostały zweryfikowane i autor opisuje coś na podstawie artykułu z gazety . A wiadomo jakie brednie dziennikarze (nie techniczni) wypisują. ale dzięki za ten "strzał". :pa proscan |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|