Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 06:24

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowy wykrywacz Minelaba na stronie Vikinga :)
PostNapisane: czwartek, 6 października 2005, 14:48 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Widzieliście cenę, jak nie to zapraszam. Kto chce stronę znajdzie....
Dla mnie szok.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 6 października 2005, 15:08 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
A o co Ci chodzi? O te 12 patyków? To nie wykrywacz dla nas - to do samorodków złota... W AU popularny sprzęt i jeszcze popularniejsze hobby. Tam za monetami to tylko po plaży się biega, bo takie starsze z ziemi, to wieje panie nudą... :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 października 2005, 18:23 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Miałem przyjemność stawiać pierwsze kroki z wykrywaczem właśnie w Australii i mało szukałem na plaży głównie w starych parkach, obozach wojskowych, przy starych kościołach, szkołach i pubach. Monety jak marzenie, duże, z dobrego kruszcu od XVIII w.: floreny, szylingi i in., egzotyka, ciekawe guziki, medale, odznaki, sporo złotej biżuterii. Mnie akurat nie, ale innym trafiały się złote suwereny, gwinee, był przypadek nawet znalezienia Hollego dolara (ok. 30 tys dolarów australijskich) . Być może Robi był w innym stanie, bądź pisze o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia, ale w Victorii z pewnością nie zionęło nudą.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 października 2005, 19:51 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
tez bylem jakis czas w tym pokreconym kraju i popieram Robiego, raczej lipa, moze dla tego ze oni maja swoje wykrywki i raczej nie trzymaja ich w szafie :) kolejnym problemem jest to ze osadnictwo tam jest dosc mlode :) w Polsce gubiono i zakopywano monety od tysiecy lat a tam od kilkuset :) co do szukania zlota to jest to dosc popularne, kupuje sie licencje na kopanie !!!! i mozna szalec po pustyni :) ale od tego mozna dostac swira :) albo od upalu albo z rozpaczy ze nic sie nie znalazlo :) tak czy inaczej wole kopanie w ojczyznie :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 października 2005, 20:15 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Denar - może i się nie nudziłeś ale jeśli dobrze zrozumiałem Robiego to chodzi o to że Australijczycy zdecydowanie preferują poszukiwania złota etc.. To jest niezaprzeczalny fakt i dlatego właśnie robią super wykrywacze na samorodki a kiepskie na wszystko inne ;)

Pozdrawiam

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 października 2005, 20:32 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
OJ bedzie WOJNA :jump :jump
to pojechales po minelabach :)
juz widze wypowiedzi fantycznych posiadaczy :)
moja opinia o wykrywkach z AU jest taka ze ci co je projektowali musza byc z jakiegos innego kraju, miejscowi to raczej nie sa zdolni do tak ogromnego wysilku umyslowego jakim jest zaprojektowanie tak dobrego wykrywacza :) inna srawa jest to ze ich stac na wywalenie takiej kasy na wykrywke i to z mysla o nich jest sprzedawany ten sprzet, wlasnie w AU widzialem po raz pierwszy to cudo co ma wykrywac uncje zlota z 10 mil, mimo ceny i watpliwej skutecznosci znajdywala nabywcow :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 października 2005, 18:43 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 964
Ale cena za wykrywacz spora...
Miałem okazję oglądac ostatnio u dealera Garretta, model Scorpion Gold Stingray - wykrywacz tez przeznaczony do poszukiwań złota, natomiast cena o wiele niższa.
Może ktoś lepiej zorientowany wyjaśni mi dlaczego Minelab jest 7X droższy - czy to tylko polityka firmy, czy też różnice w konstrukcji są aż takie duże.

Pozdrawiam - jankos.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 października 2005, 19:12 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam!
Ten wykrywacz jest typu PI. I na dodatek bardzo zaawansowany. Niestety wszystkie wysokiej klasy wykrywacze PI mają takie ceny. Przy czym wysokiej klasy PI jest naprawdę inny niż to co mozemy zobaczyć np. na Allegro.
pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 października 2005, 19:36 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 964
Dzięki Arek za info!
Dopiero teraz zauważyłem że Minelab ma też tańsze wykrywacze do poszukiwania złota - czyli faktycznie jakaś różnica musi być!
Nie sądziłem że PI może mieć tyle funkcji - do tej pory wykrywacze tego typu kojarzyły mi się z Jablem i Nowakiem :n

Pozdrawiam - jankos.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL