https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| compass chalanger X70 - Wasze zdanie https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=16585 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Dario [ wtorek, 27 września 2005, 08:05 ] |
| Tytuł: | compass chalanger X70 - Wasze zdanie |
Witam koledzy :) Proszę Was o uwagi na temat w/w wykrywacza. Mam okazję go kupić za za 650 zł. - czy warto i czy nie jest to wygórowana cena. Poza tym jak spisuje się w terenie i kiedy zaprzestano jego produkcji. Będę wdzięczny za jakiś link do testów tej wykrywki. Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc |
|
| Autor: | Denar [ wtorek, 27 września 2005, 11:57 ] |
| Tytuł: | |
Produkcję tego dinozaura zaprzestano przed 1990 r. Ten egzemplarz krąży po aukcjach od kilku lat i nigdzie nie może sobie zagrzać miejsca. W przeszłości miałem Challengery X-100 i X-200 i niezbyt mi się sprawdzały, chociaż wizualnie robią wrażenie. |
|
| Autor: | wicja1 [ wtorek, 27 września 2005, 15:27 ] |
| Tytuł: | |
Chyba miałem z tym wykrywaczem przez moment styczność.Kupiłem go jako w pełni sprawnego od pewnego cwaniaka :gil a okazało się,że jest w stanie agonalnym.Po wyremontowaniu w firmie Proscan,czym prędzej sprzedałem.Nie wiem nawet jak się z nim pracuje,gdy wykrywacz pracuje :) Miałem go dość. Kosztował mnie dużo zdrowia i pieniędzy,ale możliwe,że cały czas jest sprawny.Funkcje zbliżone "na oko" do W'5900/6000. Pozdrawiam, wicja1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|