https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

compass chalanger X70 - Wasze zdanie
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=16585
Strona 1 z 1

Autor:  Dario [ wtorek, 27 września 2005, 08:05 ]
Tytuł:  compass chalanger X70 - Wasze zdanie

Witam koledzy :)
Proszę Was o uwagi na temat w/w wykrywacza.
Mam okazję go kupić za za 650 zł. - czy warto i czy nie jest to wygórowana cena.
Poza tym jak spisuje się w terenie i kiedy zaprzestano jego produkcji.
Będę wdzięczny za jakiś link do testów tej wykrywki.
Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc

Autor:  Denar [ wtorek, 27 września 2005, 11:57 ]
Tytuł: 

Produkcję tego dinozaura zaprzestano przed 1990 r. Ten egzemplarz krąży po aukcjach od kilku lat i nigdzie nie może sobie zagrzać miejsca. W przeszłości miałem Challengery X-100 i X-200 i niezbyt mi się sprawdzały, chociaż wizualnie robią wrażenie.

Autor:  wicja1 [ wtorek, 27 września 2005, 15:27 ]
Tytuł: 

Chyba miałem z tym wykrywaczem przez moment styczność.Kupiłem go jako w pełni sprawnego od pewnego cwaniaka :gil a okazało się,że jest w stanie agonalnym.Po wyremontowaniu w firmie Proscan,czym prędzej sprzedałem.Nie wiem nawet jak się z nim pracuje,gdy wykrywacz pracuje :) Miałem go dość. Kosztował mnie dużo zdrowia i pieniędzy,ale możliwe,że cały czas jest sprawny.Funkcje zbliżone "na oko" do W'5900/6000.
Pozdrawiam,
wicja1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/