https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| SX 3300 PROFI...Czy to cos warto kupic? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=16741 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | adamche [ sobota, 1 października 2005, 15:15 ] |
| Tytuł: | SX 3300 PROFI...Czy to cos warto kupic? |
Witam.kolega zamierza kupic z aukcji niemiecki wykrywacz: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=65080110 Czy jest cos wart ten sprzet?Moze ktos ma.Prosze o opinie. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | plomber [ sobota, 1 października 2005, 16:31 ] |
| Tytuł: | |
Jak dla mnie to zwykły nic nie warty chińczyk, taki MD .... cos tam. Ale konkretnie niech się wypowiedzą fachowcy, mam na myśli Proscana. |
|
| Autor: | Partyzant [ sobota, 1 października 2005, 17:02 ] |
| Tytuł: | |
choć nie jestem proscanem to też się zgadzam że nie warto za tą kase kupić ten wykrywacz, błąd ortograficzny!!! że jablem byś więcej wyciągnął, a i tańszy jest :) |
|
| Autor: | jacekm [ sobota, 1 października 2005, 20:13 ] |
| Tytuł: | |
To kiszka szkoda kasy :luv sprzedawana pod różnymi nazwami żeby nie wyczaić że to chińczyk. :666 .Zmieniają symbole różne kartony a w środku ten sam towar :n |
|
| Autor: | proscan [ niedziela, 2 października 2005, 09:45 ] |
| Tytuł: | |
Az taki surowy bym nie był. Jest to chińczyk. Zabawka dla dzieci (jest malutki, dorosły 1.80 musiałby się chyba nachylać). Sprzedający pisze że to sprzęt profesjonalny - kłamie. Pisze jakieś bzdury o wskaźniku stopu (??). Do niedawna takie wykrywacze można było kupić za ok 650 zł. Kilku frajerów go kupiła. 250-300zł, o ile jest gwaracja i ma się dziecko, albo chce się bawić na plaży w poszukiwanie bilonu można wydać. :pa proscan |
|
| Autor: | adamche [ niedziela, 2 października 2005, 10:31 ] |
| Tytuł: | |
Dzieki za opinie.To nie jest sprzet dla mnie,ja z prospektora jestem dosc zadowolony,kolega sie napalil na niego ,powiedzialem mu by sie wstrzymal z 1 dzien z licytacja,ze spytamy pierw na forum.Dzieki w imieniu kumpla.Mozna zamknac watek. ;) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|