Witam!
Apropos różnych pytań które dostaje na priva tyczących się znalezisk z XLT, odpowiadam że wolałbym się tu z wiadomych chyba względów nie chwalić ;) Chciałem się jenak z Wami podzielić info o angielskim XLT, który z pomocą swego właściciela :) znalazł skarby o łącznej wartości ponad 350 tysięcy złotych :1
To powinno uspokoić tych którzy nie są jeszcze pewni zakupu bądź uważają np. że XLT to "dziadek" :666
Wśród znalezisk jest m.in. 9mm ozdóbka wyciągnięta z kilkunastu centymetrów.. Dobrze ustawionym XLT można wyciągnąć o wiele drobniejsze przedmioty ze złota lub srebra.. Niewiele wykrywaczy to potrafi.. :skromny
http://cgi.ebay.co.uk/WHITES-XLT-METAL- ... dZViewItem
Pozdrawiam
VW