https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| XLT który NAPRAWDĘ znalazł skarby:)!! https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=16756 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Van Worden [ niedziela, 2 października 2005, 00:23 ] |
| Tytuł: | XLT który NAPRAWDĘ znalazł skarby:)!! |
Witam! Apropos różnych pytań które dostaje na priva tyczących się znalezisk z XLT, odpowiadam że wolałbym się tu z wiadomych chyba względów nie chwalić ;) Chciałem się jenak z Wami podzielić info o angielskim XLT, który z pomocą swego właściciela :) znalazł skarby o łącznej wartości ponad 350 tysięcy złotych :1 To powinno uspokoić tych którzy nie są jeszcze pewni zakupu bądź uważają np. że XLT to "dziadek" :666 Wśród znalezisk jest m.in. 9mm ozdóbka wyciągnięta z kilkunastu centymetrów.. Dobrze ustawionym XLT można wyciągnąć o wiele drobniejsze przedmioty ze złota lub srebra.. Niewiele wykrywaczy to potrafi.. :skromny http://cgi.ebay.co.uk/WHITES-XLT-METAL- ... dZViewItem Pozdrawiam VW |
|
| Autor: | Van Worden [ niedziela, 2 października 2005, 11:20 ] |
| Tytuł: | |
Dokładnie.. :cry: Co najgorsze, nie zanosi się na żadne zmiany w tzw. IV RP :n Dla nie-anglojęzycznych dodam tylko że kolega opisuje wyciągnięcie celtyckiego statera (duża i ciężka złota moneta), podczas zlotu ponad stu detektorystów, gdzie na miejscu znaleziska widać było ślady stóp innych poszukiwaczy.. :666 Pozdrawiam VW |
|
| Autor: | Szwagier [ poniedziałek, 3 października 2005, 16:23 ] |
| Tytuł: | |
Van Worden napisał(a): Co najgorsze, nie zanosi się na żadne zmiany w tzw. IV RP
Koledzy jest jeszcze szansa na lepszy los dla kopaczy. Janusz Korwin Mikke chyba jedynie on jest za normalnością na wzór brytyjski jeżeli chodzi o znajdowane skarby no i za posiadaniem broni przez normalnego obywatela :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|