https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

XLT który NAPRAWDĘ znalazł skarby:)!!
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=16756
Strona 1 z 1

Autor:  Van Worden [ niedziela, 2 października 2005, 00:23 ]
Tytuł:  XLT który NAPRAWDĘ znalazł skarby:)!!

Witam!

Apropos różnych pytań które dostaje na priva tyczących się znalezisk z XLT, odpowiadam że wolałbym się tu z wiadomych chyba względów nie chwalić ;) Chciałem się jenak z Wami podzielić info o angielskim XLT, który z pomocą swego właściciela :) znalazł skarby o łącznej wartości ponad 350 tysięcy złotych :1
To powinno uspokoić tych którzy nie są jeszcze pewni zakupu bądź uważają np. że XLT to "dziadek" :666
Wśród znalezisk jest m.in. 9mm ozdóbka wyciągnięta z kilkunastu centymetrów.. Dobrze ustawionym XLT można wyciągnąć o wiele drobniejsze przedmioty ze złota lub srebra.. Niewiele wykrywaczy to potrafi.. :skromny

http://cgi.ebay.co.uk/WHITES-XLT-METAL- ... dZViewItem

Pozdrawiam

VW

Autor:  Van Worden [ niedziela, 2 października 2005, 11:20 ]
Tytuł: 

Dokładnie.. :cry: Co najgorsze, nie zanosi się na żadne zmiany w tzw. IV RP :n
Dla nie-anglojęzycznych dodam tylko że kolega opisuje wyciągnięcie celtyckiego statera (duża i ciężka złota moneta), podczas zlotu ponad stu detektorystów, gdzie na miejscu znaleziska widać było ślady stóp innych poszukiwaczy.. :666

Pozdrawiam

VW

Autor:  Szwagier [ poniedziałek, 3 października 2005, 16:23 ]
Tytuł: 

Van Worden napisał(a):
Co najgorsze, nie zanosi się na żadne zmiany w tzw. IV RP


Koledzy jest jeszcze szansa na lepszy los dla kopaczy. Janusz Korwin Mikke chyba jedynie on jest za normalnością na wzór brytyjski jeżeli chodzi o znajdowane skarby no i za posiadaniem broni przez normalnego obywatela :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/