https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Kellyco https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=16967 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Hans [ czwartek, 6 października 2005, 15:03 ] |
| Tytuł: | Kellyco |
Proszę o wrażenia z zakupów w tym sklepie. Jak długo się czeka na przesyłkę i ile kosztuje? |
|
| Autor: | Mrand [ czwartek, 6 października 2005, 15:56 ] |
| Tytuł: | |
Jeśli coś kupowałem to prawie wyłącznie w tej firmie. Uważam, że kiedyś było dużo bardziej fachowo i kompetentnie. Ostatnio prawie wyłącznie po numerach katalogowych. Trzeba na nie mocno uważać, bo potem praktycznie nie ma tłumaczenia. Tam po prostu idzie szybkoobrotowy młyn. Dzięki temu, że mam najbliższą rodzinę w USA, przesyłkę otrzymuję zwykle nie później niż 1.5 tygodnia od daty złożenia zamówienia. Ogólnie jestem zadowolony i mogę śmiało polecić. |
|
| Autor: | Kesey [ czwartek, 6 października 2005, 21:53 ] |
| Tytuł: | |
Hi, To ja też chcę familię za kałużą, żeby cła nie płacić :-)))) |
|
| Autor: | Robi [ piątek, 7 października 2005, 09:33 ] |
| Tytuł: | |
Kesey napisał(a): Hi,
To ja też chcę familię za kałużą, żeby cła nie płacić :-)))) To powiedz w domu "Bier teściowa te swoje manatki i w te pędy mi do Hameryki!" :666 |
|
| Autor: | Mrand [ piątek, 7 października 2005, 18:11 ] |
| Tytuł: | |
Robi. to nie jest najlepsza rada. Jak Ci teściowa kupi detektor to aż się wygniesz :( To musi być minimum siostra jak w moim przypadku. Teściowe rzadko wykazują zrozumienie dla naszego hobby. Jestem tym szczęśliwcem, którego teściowa przynajmniej nie wypowiada się na te tematy. To dużo, bardzo dużo. |
|
| Autor: | Denar [ piątek, 7 października 2005, 18:53 ] |
| Tytuł: | |
Kellyco to duża hurtownia robiąca pieniądze na ilości, dlatego często zdarzają się im różne wpadki np. przyślą Ci inny wykrywacz niż ten który zamawiałeś, czegoś zapomną itp. Kiedyś otrzymałem od nich wadliwy drogi wykrywacz, odesłałem do naprawy i po naprawie wrócił wyglądając jakby był używany przez rok, ale może Tobie się uda. |
|
| Autor: | ROMULUS [ piątek, 7 października 2005, 19:39 ] |
| Tytuł: | |
Mnie odpowiedzieli na maila po miesiacu :n no i oferta cenowa nie była powalajaca , powiem wiecej , sprzęt który akurat mnie interesował oferowali mi znacznie drozej niż inni amerykańscy dealerzy :n Napisz co bys chciał kupić , bo jesli koniecznie chcesz kupować za Wielka Wodą ,to mogę Ci podać namiary na sprawdzonego juz dealera . pzdr ROMULUS |
|
| Autor: | Litościwy [ sobota, 8 października 2005, 23:18 ] |
| Tytuł: | |
Ja osobiście polecam, kupowalem i jestem zadowolony. Problemów żadnych nie bylo, jeśli chodzi o maile to faktycznie czasem odpowiadają z opóźnieniem ale jak komuś zależy na czasie to można zadzwonić. Mi bardzo zależalo na czasie, nie moglem zaplacić kartą i zgodzili się nawet wyslać za pobraniem na adres w Stanach. Jeśli będziesz dzwonil to proś najlepiej Margaret - zajmuje się zamówieniami międzynarodowymi. :1 pozdrawiam, |
|
| Autor: | Szwagier [ poniedziałek, 10 października 2005, 13:57 ] |
| Tytuł: | |
minimum 60 $ poza tym ciężko było sie z nimi skontaktować czekałem na odpowiedź na maila parę ładnych dni (może babka miała urlop). Poza tym musisz doliczyc koszty przekazu pocztowego i modlić sie żeby celnik nie przyczepił sie do przesyłki (jak zobaczy faktuę to pewnie tak bedzie). Może łatwiej kupic coś używanego na ebay'u możesz się wtedy z gościem umówić żeby zaniżył wartość przesyłki .... Generalnie duzy kłopot ale sie da. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|