https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| BH lone star czy BH quick draw https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=17179 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Danielewski [ wtorek, 11 października 2005, 20:24 ] |
| Tytuł: | BH lone star czy BH quick draw |
Jaka jest róznica między tymi wykrywaczami,( poza ceną i panelem sterowania) ktoś moze podać na jaką głębokośc sięgają, (dla monet, np boratynki). |
|
| Autor: | der K. [ czwartek, 13 października 2005, 07:18 ] |
| Tytuł: | |
Witam Z tego co wiem to różnią się właśnie...panelem strerowania :) Quick ma dodatkowo wyświetlacz domniemanej głębokości zalegania obiektu. Zasięgi podane przez fabrykę na monetkę do 8'(x25,4 mm) a na większe rzeczy do ~90 cm. Uważam jednak że jest to (jak w przypadku samochodów) drobna asekuracja fabryki bo w sprzyjających warunkach sięga nieco więcej. Wyświetlacze w przypadku tych wykrywaczy są tylko dodatkowym bajerem ,więcej można wyłapać na podstawie emitowanych dźwięków ,dlatego jak się zdecydujesz to polecam Lone Stara. Pozdrawiam der K. |
|
| Autor: | Danielewski [ czwartek, 13 października 2005, 14:08 ] |
| Tytuł: | |
Wielkie dzięki der K. za konkretną odpowiedź. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|