https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

BH lone star czy BH quick draw
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=17179
Strona 1 z 1

Autor:  Danielewski [ wtorek, 11 października 2005, 20:24 ]
Tytuł:  BH lone star czy BH quick draw

Jaka jest róznica między tymi wykrywaczami,( poza ceną i panelem sterowania)
ktoś moze podać na jaką głębokośc sięgają, (dla monet, np boratynki).

Autor:  der K. [ czwartek, 13 października 2005, 07:18 ]
Tytuł: 

Witam
Z tego co wiem to różnią się właśnie...panelem strerowania :)
Quick ma dodatkowo wyświetlacz domniemanej głębokości zalegania obiektu.
Zasięgi podane przez fabrykę na monetkę do 8'(x25,4 mm) a na większe rzeczy do ~90 cm.
Uważam jednak że jest to (jak w przypadku samochodów) drobna asekuracja fabryki bo w sprzyjających warunkach sięga nieco więcej. Wyświetlacze w przypadku tych wykrywaczy są tylko dodatkowym bajerem ,więcej można wyłapać na podstawie emitowanych dźwięków ,dlatego jak się zdecydujesz to polecam Lone Stara.
Pozdrawiam der K.

Autor:  Danielewski [ czwartek, 13 października 2005, 14:08 ]
Tytuł: 

Wielkie dzięki der K. za konkretną odpowiedź.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/