https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Rutus First - nakrętka
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=17338
Strona 1 z 2

Autor:  Jarema [ sobota, 15 października 2005, 21:26 ]
Tytuł:  Rutus First - nakrętka

Wiecie może czy da się kupić gdzieś poza firmą Rutus taką nakrętke jak łącząca 2 połówki wykrywacza Rutus First? Zgubiłem swoją...

Autor:  Filip [ sobota, 15 października 2005, 22:03 ]
Tytuł: 

a nie latwiej napisac albo zadzwonic do Rutusa ??? na pewno wysle Ci to paczka za niewielka oplata :)
latwiej, szybciej i 100% pewnosci ze pasuje :)
no chyba ze sie pokluciliscie :) w co nie wierze :)

Autor:  Polak [ sobota, 15 października 2005, 23:17 ]
Tytuł: 

Zawsze mógłbyś pujść do jakiegoś warsztatu ślusarskiego lub zajmującego się obróbką tworzyw sztucznych i by Ci taką dorobili z PCV, ABS albo aluminium, tylko że u Rutusa na pewno będzie łatwiej i taniej, i może nawet tak samo szybko :)

Autor:  Jarema [ sobota, 15 października 2005, 23:55 ]
Tytuł: 

Do rutusa napisałem:) Ale myślałem że jak da się to kupić w jakimś sklepie to w tym tygodniu nie będe musiał na prowizorce szukać ;)

Autor:  Lipek [ niedziela, 16 października 2005, 00:06 ]
Tytuł: 

Ja tez ja zgubiłem, napisałem do Rutusa i za tydzień dostałem ja w przesyłce. Oczywiscie za friko, Rutus to porzadna firma :1

Autor:  Mrand [ niedziela, 16 października 2005, 09:29 ]
Tytuł: 

Jak widać zagubić można różne rzeczy. Poczucie humoru i umiar też.

Autor:  Lipek [ niedziela, 16 października 2005, 13:56 ]
Tytuł: 

Ciacho jesteś żałosny. Mam do Ciebie prośbę i mówię chyba w imieniu wszystkich uzytkowników Rutusa na tym forum. Nie wypowiadaj sie po prostu na temat Rutusa, bo tylko robisz niezdrowa atmosferę i prowokujesz kłótnie. Nikt Ciebie o zdanie nie pytał. Wszyscy znamy twoje zdanie na temat Rutusa, nie musisz nachalnie wcinać się w kaądy wątek o tym wykrywaczu. Tym bardziej ,ze nie wnosisz nic konstruktywnego do dyskusji.

Autor:  PIŁA [ niedziela, 16 października 2005, 14:29 ]
Tytuł: 

WITAM

Mrand zgadzam się z Toba w 100%
Poza tym dobrze że to tylko nakrętka a nie cała wykrywka
, ale nie o tym chciałem.......

Ciacho -czytam Twoje opinie już od dłuższego czasu i już mi sie
zaczyna ulewać .Ile można ???
Nie chciałbym tu nowych sporów i nerwowej atmosfery w tym temacie.
Powiem Ci tylko tyle że jeżdzimy na wykopki we czterech.
Mamy 2 Hhitesy XLT i 2 Rutusy Ultra i First
Bywa tak że Rutusy wygrywaja ilościa znalezionych fantów
Oczywiście nie jest to regułą ,bo dużo też zależy od farta i wprawy

Mam jeszcze takie pytanko :Czy jeśli w moim xlt złamał się ten
plastikowy pałąk przy cewce ,a mojemu koledze utleniła się
wytrawiona ścieżka w elektronice tez w xlt to czy powinniśmy wytoczyć
sprawe sądowa Whitesowi lub na każdym kroku wieszać na producencie psy
Oczywiscie jest to pytanie retotyczne bo niestety takie przypadki trafiają sie
przy każdym sprzęcie .
Przyjmujac Twój tok myslenia powinienem napisac K....wa dałem za wykrywarke
kilka tysięcy złotych a Ci badziewiarze zrobili ten p...srany pałąk z takiego słabego materiału.
Nie mówie tak bo wiem że stało się tak przez nieuwage , tak samo jak przez nieuwagę
poginęły te śmieszne nakrętki .
Mysle że znakomita większośc ludzi ,którzy czytaja Twoje opinie zna już doskonale
Twój punkt widzenia ,więc WYLUZUJ chłopie.

=A i jeszcze jedno .Mojemu synowi ultra zwróciła sie z naddatkiem po jednym sezonie
a mój sprzęt niestety jeszcze nie ,ale to już inna historia..........

Bez urazy Pozdrawia PIŁA

Autor:  Polak [ niedziela, 16 października 2005, 14:34 ]
Tytuł: 

Proponuję traktować kolegi Ciacho wypowiedzi na temat Rutusów jako swego rodzaju folklor tego forum- coś w stylu "Balcerowicz musi odejść" Leppera... W koncu mamy demokracje i wolność słowa, ale wypowiedzi tendencyjne nuuudzą...

Autor:  plomber [ niedziela, 16 października 2005, 15:14 ]
Tytuł: 

Jak miałem Rutusa też zdarzyło mi się zgubić tą nakrętkę. Zastąpiłem ją czasowo podobną plastikową nakrętką którą znalazłem w sklepie ogrodniczym, przeznaczona do węża do podlewania. Trzeba było tylko troszkę powiększyć otwór w który wchodzi rurka dolna i po kłopocie. Idź do ogrodniczego i na pewno dostaniesz taką za grosze. Nic lepszego chyba nie wykombinujesz.
Ciacho, jak coś masz do Rutusa to wyjaśniaj sobie to z nim gdzie indziej, ale chyba się boisz, bo robisz to na forum. Twoje wycieczki pod jego adresem tylko źle świadczą o Tobie, a miałem Cię za faceta z klasą.

Autor:  Matejko [ niedziela, 16 października 2005, 15:40 ]
Tytuł: 

Ciacho napisał(a):
ciagle reklamy rutusa moga obrzydzic czytanie forum detektory... moze czas zmienic nazwe na "forum detektorty rutus"....


Witam Ciacho, coś majaczysz....
Ja tam zadnych reklam Rutusa na forum nie widziałem, a to że ludzie piszą pozytywne opinie, to nie żadna reklama tylko prawda.
I na tą właśnie prawdę Rutus sobie zapracował czasem jaki poswięcił na udoskonalanie swojego sprzętu, kiedy modernizował i budował kolejne modele wykrywaczy.

Dlaczego nie burzysz się kiedy ktoś dobrze pisze o Minelabie albo Whitesie????
Przecież w Twoim rozumieniu to też reklama.
Powiem Ci dlaczego.... Bo do Minelaba albo Whitesa trudno się o coś czepnąć, przeciez są perfekcyjne.
A do Rutusa można, no nie?

Już zupełnie z innej beczki.
A Ty, jaki masz wykrywacz?? Tak z czystej ciekawości pytam.
Ciacho napisał(a):
moze czas zmienic nazwe na "forum detektorty rutus"

Może i czas....

Ale czy myslałeś o sobie ?
Może Ty byś najpierw zmienił swój podpisik pod loginem....
Proponuję z "Numizmatyk zwyczajny", na "Numizmatyk złośliwy" zmienić. :luv

Oczywiście, bez urazy. :D :D :D
Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo

Autor:  Marti [ niedziela, 16 października 2005, 15:54 ]
Tytuł: 

witam

ta dyskusja, jak zwykle zreszta prowadzi do nikad,
wydaje mi sie tez, ze obie strony
maja troche racji,
no i gdyby to zauwazyly,
byc moze nie byloby o czym dyskytowac;

dodam jeszcze /na wszelki wypadek/,
ze temat wykrywaczy /producentow ect./
mnie nie interesuje,
mam sprzet taki jaki mam,
znajduje to co znajduje,
i to mi wystarczy;

pozdrawiam
marti

Autor:  Polak [ niedziela, 16 października 2005, 19:24 ]
Tytuł: 

Marti, dokładnie tak jak mówisz, najważniejsze jest mieć sprzet którym sie dobrze pracuje, i to jakie pisze się rzeczy - błąd ortograficzny!!! sie nim wyciaga, a to co inni o nim myślą to ich sprawa... :za

Autor:  Karbol [ niedziela, 16 października 2005, 19:56 ]
Tytuł: 

Witam
Mam pytanie odnośnie najnowszego modelu rutusa:
Czy ten wykrywacz posiada funkcje umiejscowienia przedmiotu ( pinpoint)?
Pozdrawiam

Autor:  Matejko [ niedziela, 16 października 2005, 20:07 ]
Tytuł: 

Polak napisał(a):
Marti, dokładnie tak jak mówisz, najważniejsze jest mieć sprzet którym sie dobrze pracuje, i to jakie pisze się rzeczy - błąd ortograficzny!!! sie nim wyciaga, a to co inni o nim myślą to ich sprawa... :za


Hi, hi, hi... :luv

Dobrze mówicie, Polak i Marti. :1
Powiedzcie to w cukierni, może dotrze do 'niewiedzącego" pocztą pantoflową. :jump

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo :1

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/