https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Rutus First - nakrętka https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=17338 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Jarema [ sobota, 15 października 2005, 21:26 ] |
| Tytuł: | Rutus First - nakrętka |
Wiecie może czy da się kupić gdzieś poza firmą Rutus taką nakrętke jak łącząca 2 połówki wykrywacza Rutus First? Zgubiłem swoją... |
|
| Autor: | Filip [ sobota, 15 października 2005, 22:03 ] |
| Tytuł: | |
a nie latwiej napisac albo zadzwonic do Rutusa ??? na pewno wysle Ci to paczka za niewielka oplata :) latwiej, szybciej i 100% pewnosci ze pasuje :) no chyba ze sie pokluciliscie :) w co nie wierze :) |
|
| Autor: | Polak [ sobota, 15 października 2005, 23:17 ] |
| Tytuł: | |
Zawsze mógłbyś pujść do jakiegoś warsztatu ślusarskiego lub zajmującego się obróbką tworzyw sztucznych i by Ci taką dorobili z PCV, ABS albo aluminium, tylko że u Rutusa na pewno będzie łatwiej i taniej, i może nawet tak samo szybko :) |
|
| Autor: | Jarema [ sobota, 15 października 2005, 23:55 ] |
| Tytuł: | |
Do rutusa napisałem:) Ale myślałem że jak da się to kupić w jakimś sklepie to w tym tygodniu nie będe musiał na prowizorce szukać ;) |
|
| Autor: | Lipek [ niedziela, 16 października 2005, 00:06 ] |
| Tytuł: | |
Ja tez ja zgubiłem, napisałem do Rutusa i za tydzień dostałem ja w przesyłce. Oczywiscie za friko, Rutus to porzadna firma :1 |
|
| Autor: | Mrand [ niedziela, 16 października 2005, 09:29 ] |
| Tytuł: | |
Jak widać zagubić można różne rzeczy. Poczucie humoru i umiar też. |
|
| Autor: | Lipek [ niedziela, 16 października 2005, 13:56 ] |
| Tytuł: | |
Ciacho jesteś żałosny. Mam do Ciebie prośbę i mówię chyba w imieniu wszystkich uzytkowników Rutusa na tym forum. Nie wypowiadaj sie po prostu na temat Rutusa, bo tylko robisz niezdrowa atmosferę i prowokujesz kłótnie. Nikt Ciebie o zdanie nie pytał. Wszyscy znamy twoje zdanie na temat Rutusa, nie musisz nachalnie wcinać się w kaądy wątek o tym wykrywaczu. Tym bardziej ,ze nie wnosisz nic konstruktywnego do dyskusji. |
|
| Autor: | PIŁA [ niedziela, 16 października 2005, 14:29 ] |
| Tytuł: | |
WITAM Mrand zgadzam się z Toba w 100% Poza tym dobrze że to tylko nakrętka a nie cała wykrywka , ale nie o tym chciałem....... Ciacho -czytam Twoje opinie już od dłuższego czasu i już mi sie zaczyna ulewać .Ile można ??? Nie chciałbym tu nowych sporów i nerwowej atmosfery w tym temacie. Powiem Ci tylko tyle że jeżdzimy na wykopki we czterech. Mamy 2 Hhitesy XLT i 2 Rutusy Ultra i First Bywa tak że Rutusy wygrywaja ilościa znalezionych fantów Oczywiście nie jest to regułą ,bo dużo też zależy od farta i wprawy Mam jeszcze takie pytanko :Czy jeśli w moim xlt złamał się ten plastikowy pałąk przy cewce ,a mojemu koledze utleniła się wytrawiona ścieżka w elektronice tez w xlt to czy powinniśmy wytoczyć sprawe sądowa Whitesowi lub na każdym kroku wieszać na producencie psy Oczywiscie jest to pytanie retotyczne bo niestety takie przypadki trafiają sie przy każdym sprzęcie . Przyjmujac Twój tok myslenia powinienem napisac K....wa dałem za wykrywarke kilka tysięcy złotych a Ci badziewiarze zrobili ten p...srany pałąk z takiego słabego materiału. Nie mówie tak bo wiem że stało się tak przez nieuwage , tak samo jak przez nieuwagę poginęły te śmieszne nakrętki . Mysle że znakomita większośc ludzi ,którzy czytaja Twoje opinie zna już doskonale Twój punkt widzenia ,więc WYLUZUJ chłopie. =A i jeszcze jedno .Mojemu synowi ultra zwróciła sie z naddatkiem po jednym sezonie a mój sprzęt niestety jeszcze nie ,ale to już inna historia.......... Bez urazy Pozdrawia PIŁA |
|
| Autor: | Polak [ niedziela, 16 października 2005, 14:34 ] |
| Tytuł: | |
Proponuję traktować kolegi Ciacho wypowiedzi na temat Rutusów jako swego rodzaju folklor tego forum- coś w stylu "Balcerowicz musi odejść" Leppera... W koncu mamy demokracje i wolność słowa, ale wypowiedzi tendencyjne nuuudzą... |
|
| Autor: | plomber [ niedziela, 16 października 2005, 15:14 ] |
| Tytuł: | |
Jak miałem Rutusa też zdarzyło mi się zgubić tą nakrętkę. Zastąpiłem ją czasowo podobną plastikową nakrętką którą znalazłem w sklepie ogrodniczym, przeznaczona do węża do podlewania. Trzeba było tylko troszkę powiększyć otwór w który wchodzi rurka dolna i po kłopocie. Idź do ogrodniczego i na pewno dostaniesz taką za grosze. Nic lepszego chyba nie wykombinujesz. Ciacho, jak coś masz do Rutusa to wyjaśniaj sobie to z nim gdzie indziej, ale chyba się boisz, bo robisz to na forum. Twoje wycieczki pod jego adresem tylko źle świadczą o Tobie, a miałem Cię za faceta z klasą. |
|
| Autor: | Matejko [ niedziela, 16 października 2005, 15:40 ] |
| Tytuł: | |
Ciacho napisał(a): ciagle reklamy rutusa moga obrzydzic czytanie forum detektory... moze czas zmienic nazwe na "forum detektorty rutus".... Witam Ciacho, coś majaczysz.... Ja tam zadnych reklam Rutusa na forum nie widziałem, a to że ludzie piszą pozytywne opinie, to nie żadna reklama tylko prawda. I na tą właśnie prawdę Rutus sobie zapracował czasem jaki poswięcił na udoskonalanie swojego sprzętu, kiedy modernizował i budował kolejne modele wykrywaczy. Dlaczego nie burzysz się kiedy ktoś dobrze pisze o Minelabie albo Whitesie???? Przecież w Twoim rozumieniu to też reklama. Powiem Ci dlaczego.... Bo do Minelaba albo Whitesa trudno się o coś czepnąć, przeciez są perfekcyjne. A do Rutusa można, no nie? Już zupełnie z innej beczki. A Ty, jaki masz wykrywacz?? Tak z czystej ciekawości pytam. Ciacho napisał(a): moze czas zmienic nazwe na "forum detektorty rutus"
Może i czas.... Ale czy myslałeś o sobie ? Może Ty byś najpierw zmienił swój podpisik pod loginem.... Proponuję z "Numizmatyk zwyczajny", na "Numizmatyk złośliwy" zmienić. :luv Oczywiście, bez urazy. :D :D :D Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | Marti [ niedziela, 16 października 2005, 15:54 ] |
| Tytuł: | |
witam ta dyskusja, jak zwykle zreszta prowadzi do nikad, wydaje mi sie tez, ze obie strony maja troche racji, no i gdyby to zauwazyly, byc moze nie byloby o czym dyskytowac; dodam jeszcze /na wszelki wypadek/, ze temat wykrywaczy /producentow ect./ mnie nie interesuje, mam sprzet taki jaki mam, znajduje to co znajduje, i to mi wystarczy; pozdrawiam marti |
|
| Autor: | Polak [ niedziela, 16 października 2005, 19:24 ] |
| Tytuł: | |
Marti, dokładnie tak jak mówisz, najważniejsze jest mieć sprzet którym sie dobrze pracuje, i to jakie pisze się rzeczy - błąd ortograficzny!!! sie nim wyciaga, a to co inni o nim myślą to ich sprawa... :za |
|
| Autor: | Karbol [ niedziela, 16 października 2005, 19:56 ] |
| Tytuł: | |
Witam Mam pytanie odnośnie najnowszego modelu rutusa: Czy ten wykrywacz posiada funkcje umiejscowienia przedmiotu ( pinpoint)? Pozdrawiam |
|
| Autor: | Matejko [ niedziela, 16 października 2005, 20:07 ] |
| Tytuł: | |
Polak napisał(a): Marti, dokładnie tak jak mówisz, najważniejsze jest mieć sprzet którym sie dobrze pracuje, i to jakie pisze się rzeczy - błąd ortograficzny!!! sie nim wyciaga, a to co inni o nim myślą to ich sprawa... :za
Hi, hi, hi... :luv Dobrze mówicie, Polak i Marti. :1 Powiedzcie to w cukierni, może dotrze do 'niewiedzącego" pocztą pantoflową. :jump Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo :1 |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|