Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 00:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rutus First - nakrętka
PostNapisane: sobota, 15 października 2005, 21:26 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
Wiecie może czy da się kupić gdzieś poza firmą Rutus taką nakrętke jak łącząca 2 połówki wykrywacza Rutus First? Zgubiłem swoją...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 15 października 2005, 22:03 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
a nie latwiej napisac albo zadzwonic do Rutusa ??? na pewno wysle Ci to paczka za niewielka oplata :)
latwiej, szybciej i 100% pewnosci ze pasuje :)
no chyba ze sie pokluciliscie :) w co nie wierze :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 15 października 2005, 23:17 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
Zawsze mógłbyś pujść do jakiegoś warsztatu ślusarskiego lub zajmującego się obróbką tworzyw sztucznych i by Ci taką dorobili z PCV, ABS albo aluminium, tylko że u Rutusa na pewno będzie łatwiej i taniej, i może nawet tak samo szybko :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 15 października 2005, 23:55 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
Do rutusa napisałem:) Ale myślałem że jak da się to kupić w jakimś sklepie to w tym tygodniu nie będe musiał na prowizorce szukać ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 00:06 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2005, 19:50
Posty: 4664
Lokalizacja: Gútþiuda
Ja tez ja zgubiłem, napisałem do Rutusa i za tydzień dostałem ja w przesyłce. Oczywiscie za friko, Rutus to porzadna firma :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 09:29 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Jak widać zagubić można różne rzeczy. Poczucie humoru i umiar też.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 13:56 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2005, 19:50
Posty: 4664
Lokalizacja: Gútþiuda
Ciacho jesteś żałosny. Mam do Ciebie prośbę i mówię chyba w imieniu wszystkich uzytkowników Rutusa na tym forum. Nie wypowiadaj sie po prostu na temat Rutusa, bo tylko robisz niezdrowa atmosferę i prowokujesz kłótnie. Nikt Ciebie o zdanie nie pytał. Wszyscy znamy twoje zdanie na temat Rutusa, nie musisz nachalnie wcinać się w kaądy wątek o tym wykrywaczu. Tym bardziej ,ze nie wnosisz nic konstruktywnego do dyskusji.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 14:29 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 1 grudnia 2003, 01:07
Posty: 314
WITAM

Mrand zgadzam się z Toba w 100%
Poza tym dobrze że to tylko nakrętka a nie cała wykrywka
, ale nie o tym chciałem.......

Ciacho -czytam Twoje opinie już od dłuższego czasu i już mi sie
zaczyna ulewać .Ile można ???
Nie chciałbym tu nowych sporów i nerwowej atmosfery w tym temacie.
Powiem Ci tylko tyle że jeżdzimy na wykopki we czterech.
Mamy 2 Hhitesy XLT i 2 Rutusy Ultra i First
Bywa tak że Rutusy wygrywaja ilościa znalezionych fantów
Oczywiście nie jest to regułą ,bo dużo też zależy od farta i wprawy

Mam jeszcze takie pytanko :Czy jeśli w moim xlt złamał się ten
plastikowy pałąk przy cewce ,a mojemu koledze utleniła się
wytrawiona ścieżka w elektronice tez w xlt to czy powinniśmy wytoczyć
sprawe sądowa Whitesowi lub na każdym kroku wieszać na producencie psy
Oczywiscie jest to pytanie retotyczne bo niestety takie przypadki trafiają sie
przy każdym sprzęcie .
Przyjmujac Twój tok myslenia powinienem napisac K....wa dałem za wykrywarke
kilka tysięcy złotych a Ci badziewiarze zrobili ten p...srany pałąk z takiego słabego materiału.
Nie mówie tak bo wiem że stało się tak przez nieuwage , tak samo jak przez nieuwagę
poginęły te śmieszne nakrętki .
Mysle że znakomita większośc ludzi ,którzy czytaja Twoje opinie zna już doskonale
Twój punkt widzenia ,więc WYLUZUJ chłopie.

=A i jeszcze jedno .Mojemu synowi ultra zwróciła sie z naddatkiem po jednym sezonie
a mój sprzęt niestety jeszcze nie ,ale to już inna historia..........

Bez urazy Pozdrawia PIŁA


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 14:34 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
Proponuję traktować kolegi Ciacho wypowiedzi na temat Rutusów jako swego rodzaju folklor tego forum- coś w stylu "Balcerowicz musi odejść" Leppera... W koncu mamy demokracje i wolność słowa, ale wypowiedzi tendencyjne nuuudzą...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 15:14 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 17 września 2004, 06:52
Posty: 762
Jak miałem Rutusa też zdarzyło mi się zgubić tą nakrętkę. Zastąpiłem ją czasowo podobną plastikową nakrętką którą znalazłem w sklepie ogrodniczym, przeznaczona do węża do podlewania. Trzeba było tylko troszkę powiększyć otwór w który wchodzi rurka dolna i po kłopocie. Idź do ogrodniczego i na pewno dostaniesz taką za grosze. Nic lepszego chyba nie wykombinujesz.
Ciacho, jak coś masz do Rutusa to wyjaśniaj sobie to z nim gdzie indziej, ale chyba się boisz, bo robisz to na forum. Twoje wycieczki pod jego adresem tylko źle świadczą o Tobie, a miałem Cię za faceta z klasą.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 15:40 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Ciacho napisał(a):
ciagle reklamy rutusa moga obrzydzic czytanie forum detektory... moze czas zmienic nazwe na "forum detektorty rutus"....


Witam Ciacho, coś majaczysz....
Ja tam zadnych reklam Rutusa na forum nie widziałem, a to że ludzie piszą pozytywne opinie, to nie żadna reklama tylko prawda.
I na tą właśnie prawdę Rutus sobie zapracował czasem jaki poswięcił na udoskonalanie swojego sprzętu, kiedy modernizował i budował kolejne modele wykrywaczy.

Dlaczego nie burzysz się kiedy ktoś dobrze pisze o Minelabie albo Whitesie????
Przecież w Twoim rozumieniu to też reklama.
Powiem Ci dlaczego.... Bo do Minelaba albo Whitesa trudno się o coś czepnąć, przeciez są perfekcyjne.
A do Rutusa można, no nie?

Już zupełnie z innej beczki.
A Ty, jaki masz wykrywacz?? Tak z czystej ciekawości pytam.
Ciacho napisał(a):
moze czas zmienic nazwe na "forum detektorty rutus"

Może i czas....

Ale czy myslałeś o sobie ?
Może Ty byś najpierw zmienił swój podpisik pod loginem....
Proponuję z "Numizmatyk zwyczajny", na "Numizmatyk złośliwy" zmienić. :luv

Oczywiście, bez urazy. :D :D :D
Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 15:54 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2002, 01:00
Posty: 1115
Lokalizacja: Toruń - Grudziądz
witam

ta dyskusja, jak zwykle zreszta prowadzi do nikad,
wydaje mi sie tez, ze obie strony
maja troche racji,
no i gdyby to zauwazyly,
byc moze nie byloby o czym dyskytowac;

dodam jeszcze /na wszelki wypadek/,
ze temat wykrywaczy /producentow ect./
mnie nie interesuje,
mam sprzet taki jaki mam,
znajduje to co znajduje,
i to mi wystarczy;

pozdrawiam
marti


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 19:24 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
Marti, dokładnie tak jak mówisz, najważniejsze jest mieć sprzet którym sie dobrze pracuje, i to jakie pisze się rzeczy - błąd ortograficzny!!! sie nim wyciaga, a to co inni o nim myślą to ich sprawa... :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 19:56 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 16 stycznia 2005, 19:46
Posty: 132
Witam
Mam pytanie odnośnie najnowszego modelu rutusa:
Czy ten wykrywacz posiada funkcje umiejscowienia przedmiotu ( pinpoint)?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 20:07 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Polak napisał(a):
Marti, dokładnie tak jak mówisz, najważniejsze jest mieć sprzet którym sie dobrze pracuje, i to jakie pisze się rzeczy - błąd ortograficzny!!! sie nim wyciaga, a to co inni o nim myślą to ich sprawa... :za


Hi, hi, hi... :luv

Dobrze mówicie, Polak i Marti. :1
Powiedzcie to w cukierni, może dotrze do 'niewiedzącego" pocztą pantoflową. :jump

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo :1


Ostatnio edytowano niedziela, 16 października 2005, 20:10 przez Matejko, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL