https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| White`s 4900/DL MAX https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=18060 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Karbol [ wtorek, 1 listopada 2005, 20:29 ] |
| Tytuł: | White`s 4900/DL MAX |
Co sądzicie o tym wykrywaczu?? Jest dobry na militaria?? Pozdrawiam |
|
| Autor: | Grzechutor [ sobota, 5 listopada 2005, 11:01 ] |
| Tytuł: | |
Witam, To były bardzo dobre wykrywacze. Będzie tylko nieco słabszy od obecnie produkowanego White'sa 6000 Pro XL, a na pewno dużo lepszy od wszystkich krajowych wykrywaczy (kwestia jeszcze z jaką jest cewką). Bardzo dobrze sprawdza się przy poszukiwaniu nie tylko militariów ale i monet. Pozdrawiam, Grzechutor |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|