https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

White`s 4900/DL MAX
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=18060
Strona 1 z 1

Autor:  Karbol [ wtorek, 1 listopada 2005, 20:29 ]
Tytuł:  White`s 4900/DL MAX

Co sądzicie o tym wykrywaczu?? Jest dobry na militaria??
Pozdrawiam

Autor:  Grzechutor [ sobota, 5 listopada 2005, 11:01 ]
Tytuł: 

Witam,
To były bardzo dobre wykrywacze.
Będzie tylko nieco słabszy od obecnie produkowanego White'sa 6000 Pro XL, a na pewno dużo lepszy od wszystkich krajowych wykrywaczy (kwestia jeszcze z jaką jest cewką).
Bardzo dobrze sprawdza się przy poszukiwaniu nie tylko militariów ale i monet.
Pozdrawiam,
Grzechutor

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/