https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Zasięgi Minelab Musketeer Advantage
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=18160
Strona 1 z 1

Autor:  dygac [ piątek, 4 listopada 2005, 00:35 ]
Tytuł:  Zasięgi Minelab Musketeer Advantage

proszę o wypowiedzi Szanownych Użytkowników zanim zostanę jednym z Was :666

Autor:  rast [ środa, 9 listopada 2005, 21:17 ]
Tytuł:  sovereign GT

Od 2 miesięcy jestem posiadaczem Sovereign GT, ogólnie jestem z niego zadowolony, choć wydaje mi się, że koledzy mający Quattro MP mają lepsze osiągnięcia. W szczególności mam problemy z odróżnieniem koloru zalegającego głębiej, sygnał wiodący zanika tak jak przy żelazie. Ale może to wina mojego krótkiego okresu eksploatacji tego urządzenia. Advantage jest prostrzym urządzeniem ale osiągi winien mieć podobne. Pozdrawiam. :1

Autor:  sylur [ środa, 9 listopada 2005, 23:31 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Nawet zasięgi nie mogą być porównywalne...

akurat między ilościa częstotliwości a zasięgiem nie ma prostej zależności. jakaś jest, ale mocno pokrętna i w gruncie rzeczy sprowadza się do bardziej albo mniej skutecznej eliminacji wpływu gruntu. w przypadku tych wykrywaczy różnice w zasięgu będą zależały bardziej od innych czynników niż od ilość częstotliwości.

Autor:  Partyzant [ czwartek, 10 listopada 2005, 00:23 ]
Tytuł: 

zagadaj do zuzki ona chodzi z Advantagerem :)

Autor:  warwick [ czwartek, 10 listopada 2005, 12:49 ]
Tytuł: 

w zeszyłym tygodniu kupiłem muszkietera i po pierwszysch testach jestem b.zadowolony z osiągów
co prawda szukam raczej płytkiej kolorowej drobnicy (z założenia przynajmiej bo w praktyce różne rzeczy wychodzą :D ) to PRL-owskie 10zł złapał mi gdzieś na 1,5 sztycha fiskarsa
czy to dużo czy to mało każdy musi sobie sam odpowiedzieć mi - przynajmiej na ten czas - wystarcza
na cały "długi" weekend jade do "lasu" więc może po tym wypadzie bede mógł powiedzić coś więcej
jakby co daj znać na PW
pozdr.Piotr - warwick[/list]

Autor:  dygac [ czwartek, 10 listopada 2005, 15:17 ]
Tytuł:  Re:

warwick - czekam z niecierpliwością na wyniki Twoich poszukiwać a Forumowiczów zachęcam do dalszych wypowiedzi na temat sprzętu :1

Autor:  Zuzka [ piątek, 11 listopada 2005, 17:53 ]
Tytuł: 

No to się wypowiem - jeśli chodzi o drobnicę zasięg Muszkieterka jest OK. Miałam to okazję stwierdzić na pewnym młynie parowym w lesie gdzie zabrałam kolegów z ACE 250 i Rutusem Ultra i ja jako jedyna wyciągałam tam monetki, guziki i inne drobiazgi :) Dla sprawiedliwości przyznam że znajdowane drobiazgi leżały naprawdę głęboko a wykrywacze są z troszeczkę innej półki cenowej i nie jest to sprawiedliwe porównanie, tym bardziej że oba wymienione ogólnie sprawiają się świetnie i koledzy znajdują nimi swoje cudeńka na innych miejscówkach :1
A co do większych rzeczy wył mi jak wściekły na skrzynkę amunicyjną na ok. 70cm, bombę na ok. 80cm i mosiny na ok. 60cm :) Piszę ok. bo mogło być więcej tyle że jako urodzony czarnowidz mam skłonność do zaniżania ;)

Autor:  Grossus Poloniae [ niedziela, 13 listopada 2005, 13:46 ]
Tytuł: 

Także jestem z niego zadowolony , po prostu można na niego polegać.Jest idealny na monetki , nawet na te cienkie ze średniowiecza.Dość prosty w obsłudze , tylko ma jedną wadę , w miejscach w pobliżu słupów wysokiego napięcia oraz terenów gdzie występuje wysokie zmineralizowanie gruntu , zaczyna wariować w postaci chropotania.W moim pierwszym modelu , elektronika była zawieszona 2/3 wysokości aparatu , co po dłuższym użytkowaniu męczyło rękę , wtedy przechodziłem na zawieszanie skrzyneczki na szyje , było dużo lżej , ale niestety w tej sytuacji dochodziło do załamywania się kabla przy końcówce.W tamtym roku nabyłem następny model , gdzie skrzynka zawieszona jest pod przedramieniem , przy czym pozbyłem się problemów z kablem jak również z męczeniem ręki , ponieważ w tym modelu
waga została wyrównana z cewką.Tyle co ode mnie.

Pozdr.
GP

Autor:  uzyszkodnik [ niedziela, 13 listopada 2005, 16:09 ]
Tytuł: 

Cytuj:
mosiny na ok. 60cm [/code]


chodzi o karabiny czy o łuski? bo jesli o to drugie to mamy rekord swiata :jump

Autor:  Szary Wilk [ niedziela, 13 listopada 2005, 16:42 ]
Tytuł: 

uzyszkodnik napisał(a):
Cytuj:
mosiny na ok. 60cm [/code]


chodzi o karabiny czy o łuski? bo jesli o to drugie to mamy rekord swiata :jump


Chodzi o 13 szt. carskich mosinow 1891 :skromny

Ale ciekawym doswiadczeniem byl kiedys spacer przez pole z Zuzka.

Pole 50-70 m dlugosci- 30 szerokosci.
Zawodnicy :
F - Garret CX
K - Bounty Hunter Landstar
Zuzka - Minelab Musketer
Czas : 1-1:30 godziny
Wyniki :
F :6-7 Monet
K : 3 monety
Zuzka : 13 Monet :)

Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/