https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| O Rutusie inaczej https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=18202 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Grzechutor [ sobota, 5 listopada 2005, 11:56 ] |
| Tytuł: | O Rutusie inaczej |
Na forum jest bardzo dużo wypowiedzi o wykrywaczach Rutus. Większość jest super pozytywna. Ja za to spotykam się tylko z negatywnymi ocenami pracy tych detektorów: 1. Niestabilność pracy w terenie, wiele fałszywych sygnałów, wzbudzenia 2. Słaba dyskryminacja 3. Praktyczne zasięgi na kolor 3 razy gorsze niż w "Gwarancji zasięgu" 4. Wrażliwość na wilgoć w powietrzu, temperaturę 5. Słaba konstrukcja - mały zasięg przemiatania 6. Każdy wykrywacz pracuje inaczej - nie ma dwóch takich samych 7. Wrażliwość cewki na uderzenia 8. Wzajemne wzbudzanie się z odległości kilkudziesięciu metrów Część z tych błędów w pracy może wynikać z niewłaściwego ustawienia. Ale opinie takie słyszałem już od kilkudziesięciu osób. Aż tyle osób nie potrafi ustawić wykrywacza ? Grzechutor |
|
| Autor: | RUTUS [ sobota, 5 listopada 2005, 12:20 ] |
| Tytuł: | |
Witam! To co Pan zrobił to "Siara poniżej krytyki" Proszę admina o nieusuwanie tego co wypisał Adam Rudnicki. Niech wszyscy widzą do czego prowadzi zawiść i bezwzględna walka o klienta , i jak gra o rynek firma "VIKING" z Warszawy. Choćby nie wiem co się działo w tym temacie to ja już nie polemizuję. Pozdrawiam serdecznie . |
|
| Autor: | marcinl [ sobota, 5 listopada 2005, 12:46 ] |
| Tytuł: | |
Rutus, post Pana Grzechutora powinien być dla ciebie raczej powodem do zadowolenia, a nie zmartwienia. Jak zwykle pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. |
|
| Autor: | Maciej G [ sobota, 5 listopada 2005, 12:47 ] |
| Tytuł: | |
Panie "Grzechutor" myślę , że tym postem stracił Pan w oczach wielu :n .... i po co :que Dziwny jest "światek" producentów i dystrybutorów wykrywaczy ....oj dziwny . Maciej G. |
|
| Autor: | Mrand [ sobota, 5 listopada 2005, 13:31 ] |
| Tytuł: | |
Wcale nie taki dziwny. Po prostu zaczęła się "promocja" detektorów Minelab X-Terra. Dobra stara szkoła handlowa mówi: lepiej wyjdziecie gdy będziecie raczej chwalić swoje niż ganić cudze. |
|
| Autor: | sirpavlo [ sobota, 5 listopada 2005, 13:38 ] |
| Tytuł: | |
WITAM A JA I TAK KUPIE "SOLARISA" ZA DUŻO WOKU NIEGO SZUMU ;) POZDRO :) |
|
| Autor: | Jacek [ sobota, 5 listopada 2005, 14:55 ] |
| Tytuł: | |
Ale gówniarstwo ! Grzechutor tonący brzytwy się chwyta ? Ciacho kup se wreszcie wykrywacz to może ci przejdzie. |
|
| Autor: | RACZEK [ sobota, 5 listopada 2005, 15:12 ] |
| Tytuł: | |
Witam Jak przeczytałem te posty , to też tak uważam jak DFJ !!! |
|
| Autor: | Hunter [ sobota, 5 listopada 2005, 22:54 ] |
| Tytuł: | |
:n :n :n p.s żałuję że nie sprowadziłem swojego minelaba z ebay'a tylko dałem zarobić takiemu gościowi,jak to mówią sam nie zje a drugiemu nie da :n |
|
| Autor: | Grzechutor [ sobota, 5 listopada 2005, 23:15 ] |
| Tytuł: | |
W zeszłym roku sprzedawaliśmy Rutusy. Pan Rutyna nawet z dumą pisał o tym w swoich reklamach. Testowaliśmy je, by rzetelnie odpowiadać jak działają - mamy prawie 50 modeli detektorów i ludzie chcą by opisać różnice między nimi. Były nieco lepsze od Tracker IV a nieco słabsze od Lone Star Bounty Huntera. Gwarancja zasięgu. Często spotykamy się z tym, że ludzie mówią, że wykrywacze Rutus działają dużo, dużo gorzej w gruncie niż w gwarancji zasięgu. Nikt nie kupuje wykrywacza, by machać sobie monetą przed cewką w pokoju, tylko do szukania rzeczy w ziemi. Tyle tylko, że wielu nie doczytuje drobnym druczkiem dopisanych warunków fantastycznych parametrów z gwarancji. I potem przychodzi rozczarowanie. Mrad. Pan jest dobrym fachowcem od wykrywaczy. Wie Pan, że Minelab posiada najnowocześniejsze technologie do produkcji wykrywaczy. Zaopatruje m.i. US Army i większość armi europejskich w detektory. Jest jednym z największych światowych producentów. Czemu sugeruje Pan, że to co napisałem ma związek z "promocją" X-Terry i konkurencją z Rutus ? To tak, jakby Pan napisał, że firma Mercedes stosuje wybiegi by konkurować z Syrenką made in FSO. PS. FDJ Nikt tu nie tonie, może w końcu trochę rzetelnej, bez pyskówek, wymienimy informacje. Dlaczego opis braków spotyka się z druzgocącą krytyką pisżącego ? Czy możesz po prostu przyjąć to, że jest ileś osób niezadowolonych z Rutusów ??? Ze ileś detektorów nie działa właściwie ??? Chyba powtarza się historia z HS. Tanie podzespoły, różne działanie. Pozdrawiam, Grzechutor |
|
| Autor: | zul [ sobota, 5 listopada 2005, 23:18 ] |
| Tytuł: | |
To i ja sie wypowiem. "używany" piszemy przez "ż"! - błąd ortograficzny!!! Ultre z stajni Rutusa. Nie uwazam ze to słaby sprzet. Ale wady on posiada! Jedna z najwiekszych wad jest konstrukcja nośna! Jest strasznie niewygodna! Sonde prowadzi centymetry od swoich stóp. A gdy sie wydluzy .. to trzeba trzymac w bardzo niewygodnej pozycji. Dyskryminacja tez nie jest najlepsza. A to ze np. Jabel z Ultra nie lubia sie juz odleglosci 5 metrow to uwazam ze mozna wybaczyc. Pozdrawiam :) |
|
| Autor: | Jacek [ sobota, 5 listopada 2005, 23:40 ] |
| Tytuł: | |
Problem nie leży w krytyce tylko w krytykujących. Jeden nie ma wykrywacza w ogóle a drugi nimi handluje. Czasowo używałem kilku rodzajów wykrywaczy Rutusa i rzeczywiście bywały egzemplaże z usterką ale trafia się to wszystkim markowym zachodnim producentom. Natomiast sposób załatwiania reklamacji nawet pogwarancyjny powinien być wzorcem dla markowych producentów. Dlaczego nie zauważyłem takich utyskiwań od użytkowników tych wykrywaczy ? Jedyni to teoretyk i handlarz ?! Najbardziej mnie wkurza na tym forum jak przyjemność i hobby ktoś zamienia w taki komercyjny syf, rzygać mi się chce jak kumpel obraża się o miejscówkę bo z tego żyje a inny zazdrości sprzedanych wykrywaczy. Zamieniacie ideę i przyjemność w szambo. miłej nocy popaprańcy |
|
| Autor: | zul [ niedziela, 6 listopada 2005, 00:17 ] |
| Tytuł: | |
To ze mam wpisane Jabel.. to czemu błąd ortograficzny!!! teoretyk, przedstawilem wady. Jak by znikly to wykrywki byly by zajefajne!! Wystarczy pochodzic pare dni aby zauwazyc ze cos jest nie wygodne i ze cos jest nie tak z dyskryminacja! /pozdrawiam zul^ |
|
| Autor: | Jacek [ niedziela, 6 listopada 2005, 00:28 ] |
| Tytuł: | |
nie o Ciebie mi chodziło |
|
| Autor: | RACZEK [ niedziela, 6 listopada 2005, 00:53 ] |
| Tytuł: | |
Witam ;) Na wstepie już wiemy jak wygląda obrzucanie się błotem i walka o klienta :anty .Ale z tego co opisał to Grzechutor nie tylko wykrywacze Rutusa mają wady. Zakupiony przeze mnie Minelab w sierpniu tego roku już wygląda jak po wypadku cały oklejony plastrami bo ktoś tak fachowo wymyślił połączenie elektroniki z sztycą , na które sam przedstawiciel MINELABA firma VIKING rozkłada ręce, po rozmowie telefonicznej z sprzedawcą który stwierdził , że jeszcze nikt nie zgłaszał takiej usterki na gwarancję :swiety .Odniosłem wrażenie że klient jest przed kupnem drogiego sprzętu a nie po zakupie :polbie . Zawsze zostaje odsyłany do serwisu , powód jest jeden , on jest sprzedawcą a nie producentem a wiemy jak to już jest w naszej rzeczywistości to kasa :brawo . Dlatego myślę tak , jeżeli ktoś chce kupić wykrywacz , niech dobrze się zastanowi czy nie kupić go zagranicą będzie tańszy :o . A gwarancja to tylko papierek który nic nie jest warty u naszych przedstawicieli firm zagranicznych :pupa . Niech wszyscy producenci i przedstawiciele biorą odpowiedzialność za swój produkowany i sprzedawany sprzęt a nie będzie nieporozumień tego typu :pap . Na zdjęciu zakupiony Minelab :que . |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|