https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

kupiłem rutusa solaris kto mi pomoże go ustawić
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=18282
Strona 1 z 1

Autor:  marcelxbox [ poniedziałek, 7 listopada 2005, 11:19 ]
Tytuł:  kupiłem rutusa solaris kto mi pomoże go ustawić

Witam kupiłem rutusa solaris może jakieś propozycje jak ten sprzęt ustawić na monetki.czekam na info .pozdrawiam

Autor:  RUTUS [ poniedziałek, 7 listopada 2005, 11:28 ]
Tytuł: 

Witam!
Monetek szukaj w trybie dynamicznym. Na początek czułość ustawiaj na 40 % . Jak się osłuchasz to możesz podkręcać. Dykryminacja - wszystko zależy jakie chcesz mieć efekty. Ale jak chcesz znajdowac dużo monet to mniej więcej na godzinę 11. Grunt - na początek ustaw na godzinę 13 moze nawet troszkę dalej. Jak będziesz już czuł wykrywacz to stroisz do gruntu tak jak opisano w instrukcji.

pozdrawiam .

Autor:  marcelxbox [ poniedziałek, 7 listopada 2005, 11:52 ]
Tytuł: 

Ok sprawdzę i dam znać co z tego wyszło .A może jakieś inne ustawienia?

Autor:  Robi [ poniedziałek, 7 listopada 2005, 11:59 ]
Tytuł: 

Kontakt do producenta per PW lub email. :skromny

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/