https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| kupiłem rutusa solaris kto mi pomoże go ustawić https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=18282 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | marcelxbox [ poniedziałek, 7 listopada 2005, 11:19 ] |
| Tytuł: | kupiłem rutusa solaris kto mi pomoże go ustawić |
Witam kupiłem rutusa solaris może jakieś propozycje jak ten sprzęt ustawić na monetki.czekam na info .pozdrawiam |
|
| Autor: | RUTUS [ poniedziałek, 7 listopada 2005, 11:28 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Monetek szukaj w trybie dynamicznym. Na początek czułość ustawiaj na 40 % . Jak się osłuchasz to możesz podkręcać. Dykryminacja - wszystko zależy jakie chcesz mieć efekty. Ale jak chcesz znajdowac dużo monet to mniej więcej na godzinę 11. Grunt - na początek ustaw na godzinę 13 moze nawet troszkę dalej. Jak będziesz już czuł wykrywacz to stroisz do gruntu tak jak opisano w instrukcji. pozdrawiam . |
|
| Autor: | marcelxbox [ poniedziałek, 7 listopada 2005, 11:52 ] |
| Tytuł: | |
Ok sprawdzę i dam znać co z tego wyszło .A może jakieś inne ustawienia? |
|
| Autor: | Robi [ poniedziałek, 7 listopada 2005, 11:59 ] |
| Tytuł: | |
Kontakt do producenta per PW lub email. :skromny |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|