Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 04:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zasięgi Minelab Musketeer Advantage
PostNapisane: piątek, 4 listopada 2005, 00:35 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 22 października 2002, 00:00
Posty: 127
Lokalizacja: Prusy Wschodnie
proszę o wypowiedzi Szanownych Użytkowników zanim zostanę jednym z Was :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: sovereign GT
PostNapisane: środa, 9 listopada 2005, 21:17 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): czwartek, 28 lipca 2005, 20:43
Posty: 22
Lokalizacja: Mazury
Od 2 miesięcy jestem posiadaczem Sovereign GT, ogólnie jestem z niego zadowolony, choć wydaje mi się, że koledzy mający Quattro MP mają lepsze osiągnięcia. W szczególności mam problemy z odróżnieniem koloru zalegającego głębiej, sygnał wiodący zanika tak jak przy żelazie. Ale może to wina mojego krótkiego okresu eksploatacji tego urządzenia. Advantage jest prostrzym urządzeniem ale osiągi winien mieć podobne. Pozdrawiam. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 9 listopada 2005, 23:31 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Cytuj:
Nawet zasięgi nie mogą być porównywalne...

akurat między ilościa częstotliwości a zasięgiem nie ma prostej zależności. jakaś jest, ale mocno pokrętna i w gruncie rzeczy sprowadza się do bardziej albo mniej skutecznej eliminacji wpływu gruntu. w przypadku tych wykrywaczy różnice w zasięgu będą zależały bardziej od innych czynników niż od ilość częstotliwości.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 listopada 2005, 00:23 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
zagadaj do zuzki ona chodzi z Advantagerem :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 listopada 2005, 12:49 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): środa, 1 grudnia 2004, 12:17
Posty: 259
Lokalizacja: Olsztyn
w zeszyłym tygodniu kupiłem muszkietera i po pierwszysch testach jestem b.zadowolony z osiągów
co prawda szukam raczej płytkiej kolorowej drobnicy (z założenia przynajmiej bo w praktyce różne rzeczy wychodzą :D ) to PRL-owskie 10zł złapał mi gdzieś na 1,5 sztycha fiskarsa
czy to dużo czy to mało każdy musi sobie sam odpowiedzieć mi - przynajmiej na ten czas - wystarcza
na cały "długi" weekend jade do "lasu" więc może po tym wypadzie bede mógł powiedzić coś więcej
jakby co daj znać na PW
pozdr.Piotr - warwick[/list]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re:
PostNapisane: czwartek, 10 listopada 2005, 15:17 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 22 października 2002, 00:00
Posty: 127
Lokalizacja: Prusy Wschodnie
warwick - czekam z niecierpliwością na wyniki Twoich poszukiwać a Forumowiczów zachęcam do dalszych wypowiedzi na temat sprzętu :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 11 listopada 2005, 17:53 
Offline
Pół gwiazdki z nieba

Dołączył(a): poniedziałek, 27 maja 2002, 00:00
Posty: 232
No to się wypowiem - jeśli chodzi o drobnicę zasięg Muszkieterka jest OK. Miałam to okazję stwierdzić na pewnym młynie parowym w lesie gdzie zabrałam kolegów z ACE 250 i Rutusem Ultra i ja jako jedyna wyciągałam tam monetki, guziki i inne drobiazgi :) Dla sprawiedliwości przyznam że znajdowane drobiazgi leżały naprawdę głęboko a wykrywacze są z troszeczkę innej półki cenowej i nie jest to sprawiedliwe porównanie, tym bardziej że oba wymienione ogólnie sprawiają się świetnie i koledzy znajdują nimi swoje cudeńka na innych miejscówkach :1
A co do większych rzeczy wył mi jak wściekły na skrzynkę amunicyjną na ok. 70cm, bombę na ok. 80cm i mosiny na ok. 60cm :) Piszę ok. bo mogło być więcej tyle że jako urodzony czarnowidz mam skłonność do zaniżania ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 listopada 2005, 13:46 
Offline
Triplex

Dołączył(a): sobota, 14 maja 2005, 12:32
Posty: 599
Lokalizacja: FSL / MK
Także jestem z niego zadowolony , po prostu można na niego polegać.Jest idealny na monetki , nawet na te cienkie ze średniowiecza.Dość prosty w obsłudze , tylko ma jedną wadę , w miejscach w pobliżu słupów wysokiego napięcia oraz terenów gdzie występuje wysokie zmineralizowanie gruntu , zaczyna wariować w postaci chropotania.W moim pierwszym modelu , elektronika była zawieszona 2/3 wysokości aparatu , co po dłuższym użytkowaniu męczyło rękę , wtedy przechodziłem na zawieszanie skrzyneczki na szyje , było dużo lżej , ale niestety w tej sytuacji dochodziło do załamywania się kabla przy końcówce.W tamtym roku nabyłem następny model , gdzie skrzynka zawieszona jest pod przedramieniem , przy czym pozbyłem się problemów z kablem jak również z męczeniem ręki , ponieważ w tym modelu
waga została wyrównana z cewką.Tyle co ode mnie.

Pozdr.
GP


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 listopada 2005, 16:09 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 15:40
Posty: 3
Cytuj:
mosiny na ok. 60cm [/code]


chodzi o karabiny czy o łuski? bo jesli o to drugie to mamy rekord swiata :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 listopada 2005, 16:42 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 12 października 2003, 02:31
Posty: 1150
Lokalizacja: Warszawa / Betlahem / Amman
uzyszkodnik napisał(a):
Cytuj:
mosiny na ok. 60cm [/code]


chodzi o karabiny czy o łuski? bo jesli o to drugie to mamy rekord swiata :jump


Chodzi o 13 szt. carskich mosinow 1891 :skromny

Ale ciekawym doswiadczeniem byl kiedys spacer przez pole z Zuzka.

Pole 50-70 m dlugosci- 30 szerokosci.
Zawodnicy :
F - Garret CX
K - Bounty Hunter Landstar
Zuzka - Minelab Musketer
Czas : 1-1:30 godziny
Wyniki :
F :6-7 Monet
K : 3 monety
Zuzka : 13 Monet :)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL