https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Kiedy wejdzie nastepca minelaba explorera II ? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=18328 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Ardengard [ wtorek, 8 listopada 2005, 00:36 ] |
| Tytuł: | Kiedy wejdzie nastepca minelaba explorera II ? |
Jak w temacie. Czy ktos ma moze jakies informacje? Pozdrawiam, Ardengard |
|
| Autor: | proscan [ niedziela, 13 listopada 2005, 14:59 ] |
| Tytuł: | |
Informacje o nowych produktach nie są mile widziane na tym forum. :ang proscan |
|
| Autor: | Jarasek [ niedziela, 13 listopada 2005, 15:41 ] |
| Tytuł: | |
proscan napisał(a): Informacje o nowych produktach nie są mile widziane na tym forum.
:ang proscan Nie marudź tylko gadaj jeśli wiesz coś na ten temat. Także jestem zainteresowany :) Pzdr, |
|
| Autor: | sylur [ niedziela, 13 listopada 2005, 15:44 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Informacje o nowych produktach nie są mile widziane na tym forum.
bez przesady - dopóki nie robi się z tego oczywista darmowa kampania promocyjna to nikomu to nie przeszkadza |
|
| Autor: | Denar [ niedziela, 13 listopada 2005, 22:29 ] |
| Tytuł: | |
Wdrożenie nowego wykrywacza, który miałby odnieść sukces to sprawa wielu lat. Explorer II to była tylko kosmetyczna poprawka XS, powielająca te same błędy. Sądzę, że nie ma sensu robienia wersji trzeciej i dobrym kierunkiem byłby np. X-Terra 100. Podobnie było z White'sem XLT, DFX raczej był także kosmetyką i następca powinien być już zupełnie innym wykrywaczem. |
|
| Autor: | Ardengard [ poniedziałek, 14 listopada 2005, 00:07 ] |
| Tytuł: | |
Witam, Pytam sie o to bo nie wiem czy czekac na cos nowego czy kupowac w zimie explorera II. Z tego co widze to chyba nic nie wejdzie aczkolwiek Ojcec Dyrektor Forum ostatnio prawil, ze ma jakies przeczucia odnosnie pojawienia sie czegos nowego. Pozdrawiam, Ardengard |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 14 listopada 2005, 00:20 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Nie marudź tylko gadaj jeśli wiesz coś na ten temat.
:hmmm :pa proscan |
|
| Autor: | Mrand [ poniedziałek, 14 listopada 2005, 08:32 ] |
| Tytuł: | |
Kiedyś zasłyszałem nieoficjalne wiadomości (czym się podzieliłem), że szykuje się jakaś nowa odmiana Explorera polegająca głównie na zmianie mechaniki. Pewne symptomy już widać. Po prostu trzeba poczekać. |
|
| Autor: | Robi [ poniedziałek, 14 listopada 2005, 13:49 ] |
| Tytuł: | |
Ardengard napisał(a): Pytam sie o to bo nie wiem czy czekac na cos nowego czy kupowac w zimie explorera II. I tu żeś bracie przesadził ze szczerością, bo teraz to Ci nikt (wiadomo o kogo chodzi) nie zdradzi kiedy wejdzie nowy sprzęt, abyś kupił obecny w starej (obecnej) cenie... :666 Ardengard napisał(a): Z tego co widze to chyba nic nie wejdzie aczkolwiek Ojcec Dyrektor Forum
Podoba mi się to... :666 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|