Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 04:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ace250 a wojskowy wykrywacz?
PostNapisane: środa, 16 listopada 2005, 22:50 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 28 sierpnia 2005, 10:22
Posty: 78
Witam
Czy ktos moze z Was "używany" piszemy przez "ż"! - błąd ortograficzny!!! lub szukal tym tu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72502414 ? bo chodzi mi o zasiegi tego wykrywacz w porownaniu z ace250 na militarke? Na forum tutaj doczytalem ze te wykrywacze wojskowe to "powiedzmy ze przeszukuja teren tak jakby powierzchownie" czy to prawda?

powiem tylko ze bardziej wole monetki itp. niz militarke ale mam pare ciekawych miejsc w ktorych wlasciciele "maja cos tam z lub przed wojna" wiecie dziadek itp. schowal i byl ktos i szukal takim czyms (wojskowym) . ;)

z gory dzieki


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 16 listopada 2005, 22:58 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
Tym wykrywaczem znajdziesz tylko miny ;)
Bez żadnych zbędych tekstów - wybierze Ace 250 !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 16 listopada 2005, 23:03 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lipca 2005, 11:48
Posty: 85
Witam Ja kiedyś posiadałem taki wkrywacz jakieś militaria szło znaleś ale na monetki to chyba bedzie lepszy ACE 250,ale nie jestem pewien bo nigdy w ręku nie miałem ACE 250.Wojskowy szuka powierzchownie lecz na militaria nie jest taki tragiczny.Niech sie inni wypowiedzą na ten temat.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 17 listopada 2005, 17:17 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 21 grudnia 2003, 19:05
Posty: 295
Lokalizacja: Szubin kuj-pom
To jest wykrywacz min .. do tego go stworzyli i do niczego innego sie nie nadaje! Na forum jest wiele porownan poczytaj, na pewno cos wybierzesz :) /pozdr zul^


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 17 listopada 2005, 19:21 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 20 maja 2005, 13:50
Posty: 194
Lokalizacja: Poznań
Szansa trafienia monetki ACE`m jest nieporywnówywalnie większa niż mino pikaczem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 17 listopada 2005, 21:01 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 28 sierpnia 2005, 10:22
Posty: 78
Witam i dzieki za odpowiedzi wszystkie ale mozecie mi powiedziec odwrotnie czyli czy ace dorownuje temu w wykrywaniu militarii
chodzi mi o glebokosc jaka moze wykryc np.bron itp ;)

dzieki


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Militarka
PostNapisane: czwartek, 17 listopada 2005, 22:49 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 14 października 2005, 12:28
Posty: 234
Mam taki model tyle że z mniejszą cewką - powiem szczerze ze da rade nim znalezc monetki - mi z samych monetek zwrocila sie cena jego zakupu po jednym sezonie (a wlasciwie wielokrotnosc tej ceny) , moim zdaniem nie moze on konkurowac z wykrywaczami stworzonymi z mysla o szukaniu drobiazgów ale tez jest stanowczo niedoceniany...

aha - jesli chodzi o militarkę - niestety nie znam osiagow ace'a - wojskowym gnata wyciagniesz z max. 0,35 metra (jak masz dobry sluch - po browarze zasiegi maleja ;) )


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL