https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

JAK DOKŁADNIE ZROBIĆ TEN TEST ?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=18801
Strona 1 z 1

Autor:  sirpavlo [ piątek, 18 listopada 2005, 12:09 ]
Tytuł:  JAK DOKŁADNIE ZROBIĆ TEN TEST ?

WITAM
dostrojenie do gruntu. W domu mozna taki test zrobic prętem ferrytowym (z anteny radiowej).
Pytanie jak to dokładnie zrobić , bo coś mi niewychodzi :(
pozdro

Autor:  Van Worden [ piątek, 18 listopada 2005, 12:17 ]
Tytuł: 

Witam!

Dość fajnie jest to pokazane na stronie Tesoro:

http://www.tesoro.com/Multimedia-Center.html

Wybierz swoją rozdzielczość i obejrzyj :1

Pozdrawiam

VW

Autor:  sirpavlo [ piątek, 18 listopada 2005, 12:52 ]
Tytuł: 

DZIĘKI ZA SZYBKĄ ODPOWIEDZ :piwo STAWIAM VW
OBEJRZAŁEM FILMIK :) I PYTANKO BO Z ANGIELSKIM U MNIE KIEPSKO CZY DOBRZE ZROZUMIAŁEM PRZY ODALANIU PRĘTA FERYTOWEGO OD CEWKIMA MA PISZCZEĆ A PRZY PRZYBIRZANIU DO CEWKI MILCZEĆ ?

Autor:  Van Worden [ piątek, 18 listopada 2005, 14:08 ]
Tytuł: 

Obejrzyj filmik ponownie.. Generalnie chodzi o to że ustawiasz sygnał wiodący (threshold) a następnie tak manipulujesz pokrętłem Ground Balance, na plus bądź na minus, żeby zbliżony do cewki ferryt nie powodował zmiany tego sygnału..
Za piwko, owszem dzięki :1

VW

Autor:  sirpavlo [ piątek, 18 listopada 2005, 14:38 ]
Tytuł: 

I wszystko jasne :jump jeszcze raz dziękuje :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/