https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| JAK DOKŁADNIE ZROBIĆ TEN TEST ? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=18801 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | sirpavlo [ piątek, 18 listopada 2005, 12:09 ] |
| Tytuł: | JAK DOKŁADNIE ZROBIĆ TEN TEST ? |
WITAM dostrojenie do gruntu. W domu mozna taki test zrobic prętem ferrytowym (z anteny radiowej). Pytanie jak to dokładnie zrobić , bo coś mi niewychodzi :( pozdro |
|
| Autor: | Van Worden [ piątek, 18 listopada 2005, 12:17 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Dość fajnie jest to pokazane na stronie Tesoro: http://www.tesoro.com/Multimedia-Center.html Wybierz swoją rozdzielczość i obejrzyj :1 Pozdrawiam VW |
|
| Autor: | sirpavlo [ piątek, 18 listopada 2005, 12:52 ] |
| Tytuł: | |
DZIĘKI ZA SZYBKĄ ODPOWIEDZ :piwo STAWIAM VW OBEJRZAŁEM FILMIK :) I PYTANKO BO Z ANGIELSKIM U MNIE KIEPSKO CZY DOBRZE ZROZUMIAŁEM PRZY ODALANIU PRĘTA FERYTOWEGO OD CEWKIMA MA PISZCZEĆ A PRZY PRZYBIRZANIU DO CEWKI MILCZEĆ ? |
|
| Autor: | Van Worden [ piątek, 18 listopada 2005, 14:08 ] |
| Tytuł: | |
Obejrzyj filmik ponownie.. Generalnie chodzi o to że ustawiasz sygnał wiodący (threshold) a następnie tak manipulujesz pokrętłem Ground Balance, na plus bądź na minus, żeby zbliżony do cewki ferryt nie powodował zmiany tego sygnału.. Za piwko, owszem dzięki :1 VW |
|
| Autor: | sirpavlo [ piątek, 18 listopada 2005, 14:38 ] |
| Tytuł: | |
I wszystko jasne :jump jeszcze raz dziękuje :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|