https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Jakie jest wasze zdanie na temat White's 5900/Di Pro SL https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=18982 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | west68 [ poniedziałek, 21 listopada 2005, 20:19 ] |
| Tytuł: | Jakie jest wasze zdanie na temat White's 5900/Di Pro SL |
Witam. Jak w temacie może powiecie coś o tym wykrywaczu ,czy nadaje się na monety czy raczej na militarkę.Czy to prawda że to jeden z najlepszych na świecie z manualnych? :que :que :que :que :que :que :que |
|
| Autor: | wicja1 [ poniedziałek, 21 listopada 2005, 20:39 ] |
| Tytuł: | |
Witam, Musisz wywolać do tablicy Mranda.To wieloletni użytkownik tego sprzętu.A w dodatku życzliwy i bardzo doświdczony poszukiwacz. Ja mam ten wykrywacz od niedawna,ale bardzo mi się podoba.Najbardziej to,że ma prawdziwą statykę i fajną dynamikę. Więcej się nie rozpisuję,bo jeszcze jakiś niespełniony muzyk ( a nawet nie krytyk ) napisze,że kreuję się na znawcę tematu. ;) Pozdrawiam serdecznie, wicja1. |
|
| Autor: | Van Worden [ poniedziałek, 21 listopada 2005, 20:52 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Też sądzę że Mrand powie Ci najwięcej.. Od siebie dodam tylko że to doskonały sprzęcior :1 Pozdrawiam VW |
|
| Autor: | Mrand [ poniedziałek, 21 listopada 2005, 22:49 ] |
| Tytuł: | |
Myślę, że po tym co zrobiłem nie powinienem się do siebie odzywać :) Zamieniłem W5900 na XLT, ale mam jeszcze w zapasie W4900. Gdybym nie zrobił tego teraz, nie zrobiłbym wcale, a przecież człowiek się starzeje. Na moją pełną odpowiedzialność twierdzę, że jest to najbardziej klasyczny z klasycznych i uniwersalnych detektorów. Jeśli tylko sprzęt jest w dobrym stanie i spełnia fabryczne warunki techniczne f-my Whites, bierz bez zastanowienia. Najlepiej zatelefonuj do mnie któregoś dnia po godz. 20:00. Numer chyba znasz, ew. znajdziesz go tutaj http://republika.pl/mrand/mX2_firma.html |
|
| Autor: | wicja1 [ poniedziałek, 12 grudnia 2005, 23:53 ] |
| Tytuł: | |
I jak znajdujecie XLT,kolego Mrand ??? Czy duża zmiana na plus ??? :) Pozdrawiam, wicja1. |
|
| Autor: | Mrand [ wtorek, 13 grudnia 2005, 10:17 ] |
| Tytuł: | |
W moim XLT nie zdążyłem jeszcze dobrze pobrudzić sondy (pogoda) dlatego trudno ostatecznie wyrokować. Dla mnie to bardzo cenne laboratorium na kiju. Z różnych względów tego mi było potrzeba. Powiem tyle, jako technik i konstruktor, jestem pełen najwyższego podziwu i uznania, a jako człowiek zdążyłem już zatęsknić za moim 5900 z powodu jego normalności i oczywistości. Jeśli chodzi o zasięgi, są całkowicie porównywalne ze wskazaniem na 5900. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|