https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Nowe C-scop'y
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=19040
Strona 1 z 1

Autor:  Mrand [ środa, 23 listopada 2005, 10:25 ]
Tytuł:  Nowe C-scop'y

Wywąchałem, że w lutym 2006 firma C-scope planuje wprowadzić nową linię detektorów. Mają to być "maszyny o wysokich parametrach w średniej klasie cenowej". Pożyjemy, zobaczymy.

Autor:  yoo2 [ czwartek, 24 listopada 2005, 00:22 ]
Tytuł: 

Ciekawy jestem znaczenia zwrotu "średnia klasa cenowa". Jak do tej pory nie były takie tanie...

Autor:  wicja1 [ czwartek, 24 listopada 2005, 07:43 ]
Tytuł: 

.........w Polsce. :)

Autor:  yoo2 [ czwartek, 24 listopada 2005, 12:10 ]
Tytuł: 

;) No właśnie. Przeciętnie Angol pracuje na CS'a kilka dniówek a Polak miesiąc albo dwa. I to jest ta subtelna różnica.
Pozdrawiam (również dystrybutorów)

Autor:  wicja1 [ czwartek, 24 listopada 2005, 12:50 ]
Tytuł: 

Różnica nie wynikała tylko z zarobków.Nie wiem jak to wygląda w tej chwili,ale kiedyś relacja była taka :
Anglia-R1-600,lub 500 funtów (w activetoys),
Polska-R1-5500 PLN.
Tak było dwa lata temu.Możliwe,że "Złote Runo" zeszło troszkę na ziemię.
Pozdrawiam,
wicja1.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/