https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Nowe C-scop'y https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=19040 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mrand [ środa, 23 listopada 2005, 10:25 ] |
| Tytuł: | Nowe C-scop'y |
Wywąchałem, że w lutym 2006 firma C-scope planuje wprowadzić nową linię detektorów. Mają to być "maszyny o wysokich parametrach w średniej klasie cenowej". Pożyjemy, zobaczymy. |
|
| Autor: | yoo2 [ czwartek, 24 listopada 2005, 00:22 ] |
| Tytuł: | |
Ciekawy jestem znaczenia zwrotu "średnia klasa cenowa". Jak do tej pory nie były takie tanie... |
|
| Autor: | wicja1 [ czwartek, 24 listopada 2005, 07:43 ] |
| Tytuł: | |
.........w Polsce. :) |
|
| Autor: | yoo2 [ czwartek, 24 listopada 2005, 12:10 ] |
| Tytuł: | |
;) No właśnie. Przeciętnie Angol pracuje na CS'a kilka dniówek a Polak miesiąc albo dwa. I to jest ta subtelna różnica. Pozdrawiam (również dystrybutorów) |
|
| Autor: | wicja1 [ czwartek, 24 listopada 2005, 12:50 ] |
| Tytuł: | |
Różnica nie wynikała tylko z zarobków.Nie wiem jak to wygląda w tej chwili,ale kiedyś relacja była taka : Anglia-R1-600,lub 500 funtów (w activetoys), Polska-R1-5500 PLN. Tak było dwa lata temu.Możliwe,że "Złote Runo" zeszło troszkę na ziemię. Pozdrawiam, wicja1. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|