https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| cewka blue max 600 do xlt https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=19088 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | wiking10 [ czwartek, 24 listopada 2005, 14:57 ] |
| Tytuł: | cewka blue max 600 do xlt |
mam okazję kupić cewkę blue max 600 do xlt (wiem tyle, że sprawdza się w zaśmieconym terenie) - ale... czy znacząco obniża zasięg wykrywki? |
|
| Autor: | Van Worden [ czwartek, 24 listopada 2005, 15:51 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Odpisałem Ci już w "Odkrywcy" ale dodam tylko że 800ka jest bardziej uniwersalna.. Jeśli masz "zacięcie" do XLT i stać Cię na to, to kompletuj cewki bo warto. Znam jednak parę osób które mają cały zestaw a i tak używają tylko standardowej.. Bynajmniej nie dlatego że tak jest lepiej, ale nie mają wcale ochoty na poznawanie wszystkich możliwości swojego wykrywacza.. Pozdrawiam VW |
|
| Autor: | wiking10 [ czwartek, 24 listopada 2005, 15:55 ] |
| Tytuł: | |
to co lepiej kupić - 600 czy 800? przepraszam za marudzenie. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|