https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

cewka blue max 600 do xlt
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=19088
Strona 1 z 1

Autor:  wiking10 [ czwartek, 24 listopada 2005, 14:57 ]
Tytuł:  cewka blue max 600 do xlt

mam okazję kupić cewkę blue max 600 do xlt (wiem tyle, że sprawdza się w zaśmieconym terenie) - ale... czy znacząco obniża zasięg wykrywki?

Autor:  Van Worden [ czwartek, 24 listopada 2005, 15:51 ]
Tytuł: 

Witam!

Odpisałem Ci już w "Odkrywcy" ale dodam tylko że 800ka jest bardziej uniwersalna.. Jeśli masz "zacięcie" do XLT i stać Cię na to, to kompletuj cewki bo warto. Znam jednak parę osób które mają cały zestaw a i tak używają tylko standardowej.. Bynajmniej nie dlatego że tak jest lepiej, ale nie mają wcale ochoty na poznawanie wszystkich możliwości swojego wykrywacza..

Pozdrawiam

VW

Autor:  wiking10 [ czwartek, 24 listopada 2005, 15:55 ]
Tytuł: 

to co lepiej kupić - 600 czy 800? przepraszam za marudzenie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/