https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Co to za cewka? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=19110 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | west68 [ czwartek, 24 listopada 2005, 21:35 ] |
| Tytuł: | Co to za cewka? |
Witam. Dzisiejsze pytanie to : co to za cewka do White-sa o zabójczej nazwie ELIMINATOR , do czego to służy i co eliminuje . :666 |
|
| Autor: | Mrand [ piątek, 25 listopada 2005, 10:55 ] |
| Tytuł: | Eliminator |
Jest to cewka zaprojektowana przez Applied Creativity dla detektorów Wites. Głównym założeniem konstruktorów było wyeliminowanie interferencji pochodzących od sieci 60Hz (typowe w USA). Uzyskano w ten sposób lepszy stosunek sygnał/zakłócenia i tym samym wzrost skuteczności. Ma jeszcze inne zalety poprzez fakt, że jest mała. Pozwala szukać w miejscach szczególnie zaśmieconych i zkóconych (przez 60Hz) oraz w pobliżu płotów metalowych itp. Jest to typowa cewka "snajperska". |
|
| Autor: | west68 [ piątek, 25 listopada 2005, 11:37 ] |
| Tytuł: | |
Wielkie dzięki za info , a tak z ciekawości drogie to jest ? :666 |
|
| Autor: | Mrand [ piątek, 25 listopada 2005, 20:32 ] |
| Tytuł: | |
W firmie Jmmy Sierra (chyba jedynej która ją sprzedaje) oferta jest nast: Eliminator Loop Item # JS-E6 $159.95 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|