https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Co to za cewka?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=19110
Strona 1 z 1

Autor:  west68 [ czwartek, 24 listopada 2005, 21:35 ]
Tytuł:  Co to za cewka?

Witam. Dzisiejsze pytanie to : co to za cewka do White-sa o zabójczej nazwie ELIMINATOR , do czego to służy i co eliminuje . :666

Autor:  Mrand [ piątek, 25 listopada 2005, 10:55 ]
Tytuł:  Eliminator

Jest to cewka zaprojektowana przez Applied Creativity dla detektorów Wites. Głównym założeniem konstruktorów było wyeliminowanie interferencji pochodzących od sieci 60Hz (typowe w USA). Uzyskano w ten sposób lepszy stosunek sygnał/zakłócenia i tym samym wzrost skuteczności. Ma jeszcze inne zalety poprzez fakt, że jest mała. Pozwala szukać w miejscach szczególnie zaśmieconych i zkóconych (przez 60Hz) oraz w pobliżu płotów metalowych itp. Jest to typowa cewka "snajperska".

Autor:  west68 [ piątek, 25 listopada 2005, 11:37 ]
Tytuł: 

Wielkie dzięki za info , a tak z ciekawości drogie to jest ? :666

Autor:  Mrand [ piątek, 25 listopada 2005, 20:32 ]
Tytuł: 

W firmie Jmmy Sierra (chyba jedynej która ją sprzedaje) oferta jest nast:
Eliminator Loop Item # JS-E6 $159.95

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/