https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

US Army - wykrywacz
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=19204
Strona 1 z 1

Autor:  Jarasek [ niedziela, 27 listopada 2005, 11:02 ]
Tytuł:  US Army - wykrywacz

Czy ktosik wie co to za wykrywka? Wygląda na całkiem profesjonalną ;)

Pzdrw,

Autor:  loraks [ niedziela, 27 listopada 2005, 11:10 ]
Tytuł: 

wyraznie widac ze to spalinowa wykaszarka do trawy, pewnie przygotowuja sobie teren do cwiczen :jump

Autor:  Jarasek [ niedziela, 27 listopada 2005, 11:18 ]
Tytuł: 

Nie załamuj mnie :(
Po cho..rę lataliby po terenie z kosą spalinową?

pzdrw,

Autor:  kokon [ niedziela, 27 listopada 2005, 11:21 ]
Tytuł: 

ich wykrywacze reaguja na wysoką trawe

Autor:  loraks [ niedziela, 27 listopada 2005, 11:29 ]
Tytuł: 

hmmm w trawie siedza kleszcze i inne robactwo, a ze bin laden mogl robale pozarazac waglikiem zeby te gryzac amerykanskich zolnierzy oslabily sile bojowa armi usa, CIA nakazala przed wykozystaniem terenu do cwiczen upewnioc sie ze jest on wolny od robali wiec najpierw wykaszaja trawe poten dezynfekuja itd. po czym specjalna komisja sprawdza czy teren nadaje sie do czolgania i wtedy jankesi dopiero moge zaczac manewry....

Autor:  proscan [ niedziela, 27 listopada 2005, 12:56 ]
Tytuł: 

Witam,

To jest wykrywacz min AN PSS 14 produkowany przez firmę Cyterra. Nie mylić z X-terra, chociaż Minelab ma swój udział w projekcie HSTAMIDS, który doprowadził do budowy kombajnu metal detector-GPR.

:pa

proscan

Autor:  Jarasek [ niedziela, 27 listopada 2005, 15:39 ]
Tytuł: 

Czyli jednak wykrywacz!
Ciekawe jaki ma zasięg. Obudowa cewki sugeruje, że dużo może wytrzymać.

Dzięki Proscan...

Pzdrw,

Autor:  tojatomek [ poniedziałek, 28 listopada 2005, 01:18 ]
Tytuł: 

Kiedyś na forum było coś o nim, było takie zdjęcie tego wykrywacza w akwarium. Zdaje się że jest to wykrywacz i georadar czy echo sonda(w każdym razie coś tego typu) w jednym - dla tego taka sonda dziwna :)

Autor:  proscan [ poniedziałek, 28 listopada 2005, 01:40 ]
Tytuł: 

Było - chyba tylko tutaj:

http://poszukiwanieskarbow.com/Forum/vi ... ight=pss14

Co do zasięgów, to nie należy się podneicać - to ma być wykrywacz min, czyli łapać tylko miny (i to te które sa groźne - czyli powierzchniowo) i nie reagować na śmieci. Z tego co wiem to np. nie wykrywa drutu, bo traktuje go jako śmieć (a nie minę).

:pa

proscan

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/