Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 17:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Whites coś przygotowuje
PostNapisane: wtorek, 29 listopada 2005, 09:57 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Pojawiły się, prawdopodobnie kontrolowane przecieki, że f-ma Whites szykuje premierę jakiegoś nowego detektora. Wydaje się to dosyć prawdopodobne w związku z wycofaniem z produkcji legendarnego modelu 6000. Z tego co udało mi się ustalić (i powiązać pewne fakty) może to być twórcze rozwinięcie koncepcji MXT, ponieważ detektor m.in. używa podobnych sond. Posiada 7-mio tonową identyfikację oraz jakiś tajemniczy, bliżej nie określony wyświetlacz zapewniający nowy, rewelacyjny rodzaj wizualizacji obiektów. Jest bardzo głęboki. Na słonej plaży w sposób pewny i jednoznaczny znajowano monety na głębokości powyżej 35cm. Na razie trudno coś więcej powiedzieć. Trwają bardzo intensywne testy w terenie. Zapewne premiera niedługo. Ciekawe ile sobie zawinszują za ten aparacik?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 listopada 2005, 10:20 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Właśnie dowiedziałem się więcej szczegółów. Będzie to w pełni automatyczny, łatwy w użyciu detektow z dwiema gałkami i jednym przełącznikiem. Pełny system autotrackingu włącznie z opcją słona plaża. Ma się nazywać Matrix M6. Sugerowana cena ok. 699.95$


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 listopada 2005, 16:47 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Taki wykrywacz można zakwalifikować jako średnia -wyższa klasa. Cena w USA 700 dolarów, w Wielkiej Brytanii będzie to 700 funtów. Polski dystrybutor musi kupować w Szkocji - w dużym uproszczeniu 700 GBP×6 zł= 4200 zł. Biorąc nawet pod uwagę upust Whites'sa: 22% VAT, 3,7%cło, koszt przesyłki i marża dystrybutora - czarno widzę cenę za wykrywacz tej klasy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 listopada 2005, 16:48 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Upps - cła oczywiście nie będzie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 listopada 2005, 16:50 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 11 października 2004, 19:14
Posty: 119
orientacyjnie, w kategorii jakich modeli się plasuje?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 listopada 2005, 17:22 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Sprawdziłem,

MXT kosztuje 800USD, a Prizm V 600 USD.

Skoro ten "nowy" ma kosztować 700USD, to znaczy że leży dokładnie w środku.

Porównując ceny u jednego z polskich dealerów wychodzi, że połowa zakresu cenowego pomiedzy MXT a Prizmem to 3000zł.

A mówiąc nawiasem ...

Panowie ! Świat się kończy! Whites rezygnuje z serii 6000 !!!!!

:polbie :kill :mg: :mad: :fon :no :anty :szu :nicnie :ojoj :drap

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 listopada 2005, 21:06 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Ja tam się nie martwię. W ten sposób wytwarza się wprost wymarzona nisza dla mnie :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 listopada 2005, 22:33 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 15:10
Posty: 176
Czy to znaczy,że będzie jakiś nowy MetaMax ?? ;)

Miejmy nadzieję,że nowy Whites zachowa klasyczny piękny wygląd i nie będzie różowym potworkiem na jednego "paluszka".
Pozdrawiam,
wicja1.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 30 listopada 2005, 00:06 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 17 września 2004, 06:52
Posty: 762
Wygląda mi to na reakcję ze strony Whitesa na nowy model Minelaba- X-Terra. Ale pod względem cenowym to chyba spóźniona reakcja na Quattro.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 30 listopada 2005, 07:30 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 15:10
Posty: 176
Może troszkę nie na temat,ale ostatnio wpadł mi w rękę stary prospekt Minelaba w którym były reklamowane dwie wersje starego Exprolera."Full wypas" i "ubogi krewny". Czy Quatrro nie jest tylko przefarbownym "ubogim krewnym" w opakowaniu nr.2 ????

Pozdrawiam,
wicja1.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 30 listopada 2005, 09:30 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Ten krewny to wersja "S", bez trybu Advanced.

Nie przyjął się i szybko zniknął z rynku.

Obecnie Explorera S można kupić jedynie w Puławach, w Geoscanie :jump

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 30 listopada 2005, 22:13 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Zdjęcie i opis wykrywacza:
http://www.garysdetecting.co.uk/whites_matrix.htm


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL