https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| X-terra 30 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=19234 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | DarekD [ niedziela, 27 listopada 2005, 22:24 ] |
| Tytuł: | X-terra 30 |
Witam Ma już ktoś może wyrobione zdanie na temat tego wykrywacza? Zastanawiam się nad nim lub nad Musketerem.Głównie monety mnie interesują. |
|
| Autor: | Robi [ poniedziałek, 28 listopada 2005, 11:06 ] |
| Tytuł: | |
Uderz z pytaniem do proscana - bezpośrednio, albo przez jego forum. Ponieważ podałeś precyzyjne warunki zapytania (Muszkieter kontra X-Terra oba na monety), to Ci powinien doradzić. Zresztą, jak na razie jest pewnie jedyną osobą, która jest w stanie o nowym wykrywaczu wydać osąd. |
|
| Autor: | DarekD [ poniedziałek, 28 listopada 2005, 11:29 ] |
| Tytuł: | . |
Dziękuję, tak zrobię. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|