https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

X-terra 30
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=19234
Strona 1 z 1

Autor:  DarekD [ niedziela, 27 listopada 2005, 22:24 ]
Tytuł:  X-terra 30

Witam
Ma już ktoś może wyrobione zdanie na temat tego wykrywacza?
Zastanawiam się nad nim lub nad Musketerem.Głównie monety mnie interesują.

Autor:  Robi [ poniedziałek, 28 listopada 2005, 11:06 ]
Tytuł: 

Uderz z pytaniem do proscana - bezpośrednio, albo przez jego forum. Ponieważ podałeś precyzyjne warunki zapytania (Muszkieter kontra X-Terra oba na monety), to Ci powinien doradzić. Zresztą, jak na razie jest pewnie jedyną osobą, która jest w stanie o nowym wykrywaczu wydać osąd.

Autor:  DarekD [ poniedziałek, 28 listopada 2005, 11:29 ]
Tytuł:  .

Dziękuję, tak zrobię.
Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/